Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-11-2010, 22:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Tudom, furcsán hangzik így kimondva, de az emberi történelem egy újabb sötét korszaka következik?
Az embereknek általában meg volt adva a lehetőség, hogy "kiengedjék a gőzt". Most nincs. Régen beálltak zsoldosnak, elmentek világot felfedezni, belefogtak valami újba. Legrosszabb esetben kicsit elbódultak, és ellazultak. Ma az emberek 99%-ának nem adott ezek közül semmi. Hova állj be katonának? Mit fedezz fel? Mi újba kezdhetnél bele egyedül? Hogy lazulhatnál el legálisan? A felhalmozódó stressz pedig nem tesz jót, társadalmi szinten sem. Szomorú, de sajnos el kell fogadni, hogy nagyon sok embernek az egyetlen szórakozási lehetősége, hogy azt bámulja, hogy a celebek naponta hányszor mennek a wc-re.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-11-2010, 23:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Tudom, velem van a baj, de engem nem érdekelnek a celebek, főleg nem a toalett-teljesítményük...

Ahogy egyszer Zana Zoli fogalmazta meg: "amikor a produkció nélküli...produkciókról beszélgettünk..."
Hát ez a disszonancia bennem azóta is eleven képként él...

Ezek a mostani "sztárok" produkció nélkül produkálják magukat, züllesztve a művészetet, magukat, és a társadalmat, ráadásul alamizsnáért...
Totál gusztustalan ez a sok kirakatbábu.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #13  
Old 08-12-2010, 00:08
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Nem nézek ilyen oldalakat, nem olvasok bulvárt és nem nézek tévét.. nem azért, mert nincs rá lehetőségem, hanem mert nem érdekel.
Volt már, hogy emiatt néztek hülyének.. szomorú, hogy sok embernek ezek a legfőbb szórakozásai.
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote
  #14  
Old 08-12-2010, 00:14
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 1%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Nem nézek ilyen oldalakat, nem olvasok bulvárt és nem nézek tévét.. nem azért, mert nincs rá lehetőségem, hanem mert nem érdekel.
Volt már, hogy emiatt néztek hülyének.. szomorú, hogy sok embernek ezek a legfőbb szórakozásai.
Azért tegyük hozzá, néhány csatornán igen értelmes műsorok mennek Pl.:
Szélsőséges világegyetem, Mindennapi tudományok, Állati rekordok és stb...
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #15  
Old 08-12-2010, 07:00
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az embereknek általában meg volt adva a lehetőség, hogy "kiengedjék a gőzt". Most nincs. Régen beálltak zsoldosnak, elmentek világot felfedezni, belefogtak valami újba. Legrosszabb esetben kicsit elbódultak, és ellazultak. Ma az emberek 99%-ának nem adott ezek közül semmi. Hova állj be katonának? Mit fedezz fel? Mi újba kezdhetnél bele egyedül? Hogy lazulhatnál el legálisan? A felhalmozódó stressz pedig nem tesz jót, társadalmi szinten sem. Szomorú, de sajnos el kell fogadni, hogy nagyon sok embernek az egyetlen szórakozási lehetősége, hogy azt bámulja, hogy a celebek naponta hányszor mennek a wc-re.
Ööö Sport? Felőlem ketrecharcosként szét is veretheti magát... Idegen légió? Oda is szabadon mehetsz, node szigorú felvételi van amit nem lehet elérni lövöldözős játékok előtti seggmeresztéssel.
Most is van lehetőség a gőzt kiengedni csak hát ahhoz fel kéne kelni a gép elől az meg nem megy.
Trollkodni jóval egyszerűbb

Idexre visszatérve. Vannak ott normális dolgok is. A Velvet és társai azok amik ontják a szenyt, de biztos csak így van meg a napi magas látogatottság.
De a velvetes "cikkek" alatt ott van pl a dívány az teljesen normális, nem is enged beírni sima indapass-al...
Ha napi aktuál hírt keresel akkor meg vérmérsékletednek megfelelő hírportál Vagy vegyél ugyanennek megfelelően újságot és ülj be egy kávéra vhová

Last edited by Goldy; 08-12-2010 at 07:03..
Reply With Quote
  #16  
Old 08-12-2010, 10:29
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 1%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Ööö Sport? Felőlem ketrecharcosként szét is veretheti magát... Idegen légió? Oda is szabadon mehetsz, node szigorú felvételi van amit nem lehet elérni lövöldözős játékok előtti seggmeresztéssel.
Most is van lehetőség a gőzt kiengedni csak hát ahhoz fel kéne kelni a gép elől az meg nem megy.
Trollkodni jóval egyszerűbb
Ebben tökéletesen igazad van. Bár a felvételit nem olyan megcsinálni, én 17 évesen képes lennék rá. Aztán az elkövetkezendő azt hiszem 3 évet, hogy bírnám-e fejben, az már kérdéses. Gőzkiengedésre ott egy jó rock koncert, vagy két súlyzó, és máris hasznosan engedjük ki a gőzt.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #17  
Old 08-12-2010, 10:54
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ebben tökéletesen igazad van. Bár a felvételit nem olyan megcsinálni, én 17 évesen képes lennék rá. Aztán az elkövetkezendő azt hiszem 3 évet, hogy bírnám-e fejben, az már kérdéses. Gőzkiengedésre ott egy jó rock koncert, vagy két súlyzó, és máris hasznosan engedjük ki a gőzt.

Mindehhez eljutottunk onnan, hogy ki szereti/nemszereti a Puruttyát pl.?
Csípem ezeket az oldalakat, jókat szoktam röhögni rajtuk. Akinek meg nem tetszik ne nézze, ilyen eccerű...
Reply With Quote
  #18  
Old 08-12-2010, 12:21
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 1%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Mindehhez eljutottunk onnan, hogy ki szereti/nemszereti a Puruttyát pl.?
Csípem ezeket az oldalakat, jókat szoktam röhögni rajtuk. Akinek meg nem tetszik ne nézze, ilyen eccerű...
Persze, vannak jó postok, nem tagadom. Én a feküdj bárhol sorozatot nagy rajongással néztem, az jó féle volt. De szegény csöves mit tehet arról, hogy lefényképezik?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #19  
Old 08-13-2010, 10:28
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Mindehhez eljutottunk onnan, hogy ki szereti/nemszereti a Puruttyát pl.?
Csípem ezeket az oldalakat, jókat szoktam röhögni rajtuk. Akinek meg nem tetszik ne nézze, ilyen eccerű...
Ha "hülyeségeken" akarok röhögni, akkor csakis himmel.hu ...

Ott "entellektüel szarságok" vannak. Ott igazán jót lehet nevetni, és nem azon, hogy melyik "sztár" mekkorát pisált.

Az egyetlen ilyen oldal, ahol regisztrált tag vagyok.

Visszatérve: azt olvastam, hogy valakit azért néznek hülyének, hogy nem néz tv-t, meg nem hallgat rádiót. Nos, én olyannyira nem nézek tv-t, hogy ki is köttettem az adást, mert mivel nem néztem soha, nem vagyok hajlandó fizetni a semmiért...
Úgyhogy nem egyedül vagy hülye. Legalább ketten vagyunk hülyék!

Én kifejezetten az a kategória vagyok, amit Goldy vázolt fel: veszek újságot (többet is, általában 3 lapot szoktam vásárolni), és beülök a törzshelyemre, és iszom egy kávét vagy egy sört. Nekem ez sokkal többet ér, mint bármilyen TV...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #20  
Old 08-13-2010, 10:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Én kifejezetten az a kategória vagyok, amit Goldy vázolt fel: veszek újságot (többet is, általában 3 lapot szoktam vásárolni), és beülök a törzshelyemre, és iszom egy kávét vagy egy sört. Nekem ez sokkal többet ér, mint bármilyen TV...
Közben pedig a "fiatalok" lefotóznak, hogy aztán jót röhöghessenek Rajtad.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 03:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu