Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Viccek

Viccek Viccfórum

View Poll Results: Vicces??
vicces 63 78.75%
nem vicces 17 21.25%
Voters: 80. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 12-27-2006, 14:02
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Az anyós levele
Drága Vejem! Tudom, hogy a válás óta nem hallottál felőlünk, de hosszas gondolkodás után szeretném elmondani, mennyire sajnálom hogy tönkrement a házasságod a lányommal.
Sajnos igazad van hogy otthagytad, most jöttem rá hogy valóban gyakran félrelépett, és semmi sem volt elég jó neki amit te csináltál.
Tudom, én sem voltam jó anyósod, nagyon sajnálom hogy soha nem tudtam befogni azt a nagy, mocskos pofámat, és mindenbe beleszóltam, de csak azért, mert segíteni akartam.
Igazad volt, mégsem volt jó ötlet, hogy hozzátok költöztem, és mozdulni sem tudtatok miattam, azt is nagyon sajnálom, hogy úton-útfélen csak téged ócsároltalak.
Ez úton szeretnénk mindketten bocsánatot kérni, rájöttünk, hogy nálad szorgalmasabb, dolgosabb, rendesebb embert nem hordott még a hátán a föld.
Most, így 10 év távlatából mégiscsak te vagy az az ember, aki férjül kívánnék az egyetlen lányomnak. Remélem a közben eltelt idő megszépítette az emlékeidet, lecsillapodott benned a harag.
Tudom, enyi idő után nehéz újrakezdeni, de mindketen örülnénk neki, ha néha meglátogatnál minket, talán újra fellángol köztetek a régi szerelem.

Nagyon várjuk hogy jelentkezz.

Csókol: szerető anyósod

ui.: Gratulálunk a lottónyereményedhez
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 12-27-2006, 14:03
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
kikéne próbálnom egy dobermannal
Nem fér bele
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #13  
Old 12-27-2006, 14:03
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Nekem is nagyon tetszenek,és most is alig bírom abbahagyni a röhögést,de minek is hagynám abba....
Reply With Quote
  #14  
Old 12-27-2006, 14:04
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Nem fér bele
Meg lehet ő fürödne és a kutya röhögne
Reply With Quote
  #15  
Old 12-27-2006, 14:16
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Hogyan fényképezzünk kiskutyát?

1. Vegyük ki a filmet a dobozból, és próbáljuk meg betölteni a fénykepezőgépbe
2. Vegyük ki az üres dobozt a kiskutya szájából, és dobjuk a kukába.
3. Emeljük ki a kölyköt a kukából, és poroljuk le róla a kávézaccot.
4. Válasszunk megfelelő hátteret a fényképhez.
5. Tegyük a kamerát az állványra, és állitsuk be.
6. Keressük meg a kiskutyát, és vegyük ki a szájából a szennyes zoknit.
7. Tegyük a kölyköt a kiszemelt háttér elé, és térjünk vissza a fényképezőgéphez.
8. Hagyjuk a hátteret, és másszunk gyorsan a kiskutya után.
9. Próbáljuk meg egy kézzel beállítani a gépet, a másikkal fogjuk le a kiskutyát.
10. Fogjunk egy zsebkendőt, és töröljük le a nyálat a lencséről.
11. Vegyük ki a külyük szájából az összerágott vakut, és dobjuk a szemétbe.
12. Dobjuk ki a szobából a macskát, és fertőtlenítsük le a kiskutya orrát.
13. Az ájságokat rakjuk vissza a dohányzóasztalra.
14. Keltsük fel a kölyök figyelmét egy fejünk felett csipogtatott játékkal.
15. Tegyük vissza a szemüvegünket, és ellenőrizzük a gépet, az esetleges meghibásodásokat illetően.
16. Igyekezzünk időben megfogni a kiskutya grabancát, és kiabáljunk: Kint a kertben!
17. Hívjunk valakit, hogy segítsen rendberakni a lakást.
18. Keverjünk egy italt.
19. Üljünk le és italunk társaságában határozzuk el, holnap első dolgunk lesz megtanítani a kiskutyának az ÜL és a MARAD vezényszavakat, és azok jelentését.
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #16  
Old 12-27-2006, 14:19
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ez király volt Ditke
Reply With Quote
  #17  
Old 12-27-2006, 14:24
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Hogyan adjunk be egy tablettát a macskának?

1. Vegye a macskát a karjába. Tegye a fejét a könyökére, mintha egy kisbabát akarna cumiztatni. Gügyögjön biztatóan a macskának:
- Jaj de jó kis macska vagy ...
Ejtse a tablettát a macska szájába.
2. Vegye le a macskát az állólámpáról, és keresse meg a tablettát a divány alatt.
3. Ismételje meg az 1. sz. alattit, azzal a különbséggel, hogy most szoritsa le a macska első lábait a bal kezével, a hátsókat meg a jobb könyökével. Pöckölje a tablettát a jobb mutatóujjéval a macska szájába.
4. Húzza ki a macskát az ágy alól. Vegyen ki egy új tablettát az üvegből. Álljon ellen a kisértésnek, hogy egy új macskát hozzon.
5. Ismételje meg az 1. sz. alattit, azzal a különbséggel, hogy mikor a macskát a cumizó helyzetbe hozta, üljön ki teljesen a szék szélére. Hajoljon a felsőtestével egészen a macska fölé, tartsa a jobb kezét a bal könyöke fölé, nyissa ki a macska száját úgy, hogy a felső állkapcsát felemeli, és dobja be a tablettát - nagyon gyorsan. Mivel a feje a térdén van, nem látja, mit csinál, de ez nem számit.
6. Hagyja a macskát a függönyön lógni. Hagyja a tablettát a hajában.
7. Ha nő, sirja ki magát. Ha férfi, sirja ki magát.
8. Most szedje össze magát! Fogja megint a macskát és a tablettát. Az 1. sz. pozicióban mondja határozottan:
- Tulajdonképpen ki az úr a háznál?
Nyissa ki a macska száját, fogja a tablettát, és ... hopp!
9. Ugye, ez igy nem megy? Roskadjon magába, és gondolkozzon:
- Aha! Ezek a fényes körmök minden baj okozói!
10. Másszon a szekrényhez. Vegyen elő egy nagy fürdőlepedőt. Teritse ki a a padlora.
11. Vegye le a macskát a kredencről, és a tablettát a viragcserépből.
12. Fektesse le a macskát a fürdőlepedőre, mindjárt a sarkához, hogy a feje lelógjon a hosszabbik végéről.
13. Hajtogassa össze a macska mellső és hátsó lábait a hasa előtt. Álljon ellen a kisértésnek, hogy a macskát is összehajtogassa.
14. Tekerje be a macskát a fürdőlepedőbe. Dolgozzon gyorsan. Az idő és a macskák nem várnak.
15. Vegye megint fel az 1. sz. poziciót. Hajlitsa a bal kezét a macska fejéhez. Gyengéden nyomja össze a macska állkapcsát úgy, mintha egy mérgeskigyó száját nyitná ki.
16. Ejtse bele a tablettát a macska szájába, és finoman nyomjon rajta egyet. Tessék! Ennyi volt az egész.
17. Porszivózza össze a szőrszálakat (a macskáról). Tegyen egy kötést a sebére (a magáéra).
18. Vegyen be egy aszpirint, és feküdjön le.
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #18  
Old 12-27-2006, 14:37
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Hogyan adjunk be egy tablettát a macskának?

1. Vegye a macskát a karjába. Tegye a fejét a könyökére, mintha egy kisbabát akarna cumiztatni. Gügyögjön biztatóan a macskának:
- Jaj de jó kis macska vagy ...
Ejtse a tablettát a macska szájába.
2. Vegye le a macskát az állólámpáról, és keresse meg a tablettát a divány alatt.
3. Ismételje meg az 1. sz. alattit, azzal a különbséggel, hogy most szoritsa le a macska első lábait a bal kezével, a hátsókat meg a jobb könyökével. Pöckölje a tablettát a jobb mutatóujjéval a macska szájába.
4. Húzza ki a macskát az ágy alól. Vegyen ki egy új tablettát az üvegből. Álljon ellen a kisértésnek, hogy egy új macskát hozzon.
5. Ismételje meg az 1. sz. alattit, azzal a különbséggel, hogy mikor a macskát a cumizó helyzetbe hozta, üljön ki teljesen a szék szélére. Hajoljon a felsőtestével egészen a macska fölé, tartsa a jobb kezét a bal könyöke fölé, nyissa ki a macska száját úgy, hogy a felső állkapcsát felemeli, és dobja be a tablettát - nagyon gyorsan. Mivel a feje a térdén van, nem látja, mit csinál, de ez nem számit.
6. Hagyja a macskát a függönyön lógni. Hagyja a tablettát a hajában.
7. Ha nő, sirja ki magát. Ha férfi, sirja ki magát.
8. Most szedje össze magát! Fogja megint a macskát és a tablettát. Az 1. sz. pozicióban mondja határozottan:
- Tulajdonképpen ki az úr a háznál?
Nyissa ki a macska száját, fogja a tablettát, és ... hopp!
9. Ugye, ez igy nem megy? Roskadjon magába, és gondolkozzon:
- Aha! Ezek a fényes körmök minden baj okozói!
10. Másszon a szekrényhez. Vegyen elő egy nagy fürdőlepedőt. Teritse ki a a padlora.
11. Vegye le a macskát a kredencről, és a tablettát a viragcserépből.
12. Fektesse le a macskát a fürdőlepedőre, mindjárt a sarkához, hogy a feje lelógjon a hosszabbik végéről.
13. Hajtogassa össze a macska mellső és hátsó lábait a hasa előtt. Álljon ellen a kisértésnek, hogy a macskát is összehajtogassa.
14. Tekerje be a macskát a fürdőlepedőbe. Dolgozzon gyorsan. Az idő és a macskák nem várnak.
15. Vegye megint fel az 1. sz. poziciót. Hajlitsa a bal kezét a macska fejéhez. Gyengéden nyomja össze a macska állkapcsát úgy, mintha egy mérgeskigyó száját nyitná ki.
16. Ejtse bele a tablettát a macska szájába, és finoman nyomjon rajta egyet. Tessék! Ennyi volt az egész.
17. Porszivózza össze a szőrszálakat (a macskáról). Tegyen egy kötést a sebére (a magáéra).
18. Vegyen be egy aszpirint, és feküdjön le.
Ez jó, én azért kiegészíteném egy saját fejlesztéssel, ha a macska kellőképp megrágta már az ujját vegyen elő egy kiskanalat és a nyelével ékelje ki a fogsorát.
Ja és az egész akció elött vesse be a manikűrkészletet.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #19  
Old 12-27-2006, 14:49
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Ez jó, én azért kiegészíteném egy saját fejlesztéssel, ha a macska kellőképp megrágta már az ujját vegyen elő egy kiskanalat és a nyelével ékelje ki a fogsorát.
Ja és az egész akció elött vesse be a manikűrkészletet.
Már mint a macska, vagy a saját fogsorát?
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #20  
Old 12-27-2006, 14:59
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Gyerekek a házasságról

HOGYAN DÖNTSÜK EL KI LEGYEN A HAZASTARSUNK?

Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szeretni mint mi. Peldaul ha te szereted a sportot akkor a lanynak ezt szeretni kell, es hoznia kell mindig a chipset. (Alan, 10 eves)

Igazabol felnott kora elott senki nem donti el kivel akar osszehazasodni. Isten mindent eldont mar elore, aztan kesobb kiderul kihez ragasztottak. (Kirsten, 10 eves)

HANY EVESEN KELL MEGHAZASODNI?

23 a legjobb kor, mert addigra mar orok idok ota ismered a masikat. (Camille, 10 eves)

Nincs a hazzasagra alkalmas kor. Bolondnak kell lenni, hogy megnosulj. (Freddie, 6 eves)

HONNAN TUDJA EGY IDEGEN, HOGY VALAKIK HAZASOK?

Szerintem csak kitalalni lehet, pl. ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel orditoznak. (Derrick, 8 eves)

SZERINTED MI KOZOS A SZULEIDBEN?

Egyikuk sem akar tobb gyereket (Lori, 8 eves)

MIT CSINALNAK AZ EMBEREK A RANDEVUN?

A randi azert van, hogy jol erezzuk magunkat, es hogy megismerjuk egymast. Meg a fiuk is tudnak mondani valamit, ha eleg sokaig hallgatsz. (Lynette, 8 eves)

Az elso randin csak hazugsagokat mondanak, ettol erdekesebbnek tunnek es masodszor is talalkozni akarnak. (Martin, 10 eves)

MIT CSINALNAL AZ ELSO RANDIN, HA ROSSZUL SULNE EL? Hazaszaladnek es halottnak tettetnem magam. Masnap felhivnam az osszes ujsagot, hogy minden halotti rovatban szerpeljek. (Craig, 9 eves)

MIKOR SZABAD MEGCSOKOLNI VALAKIT?

Ha gazdag. (Pam, 7 eves)

A torveny szerint 18 eves korodig varni kell, ezzel nem packaznek. (Curt, 7 eves)

HAZASNAK VAGY EGYEDULALLONAK JOBB LENNI?

A lanyoknak jobb egyedulallonak lenni, de a fiuknak nem. A fiuknak kell valaki aki takarit utanuk. (Anita, 9 eves)

HOGY MUKODHET EGY HAZASSAG?

Mondd a felesegednek hogy jol nez ki akkor is, ha ronda, mint egy busz. (Ricky, 10 eves)
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Melyik a hódító legviccesebb faja? Valezius Általános beszélgetés Hódítós témákban 18 02-18-2008 12:07


All times are GMT +1. The time now is 12:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu