Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-01-2006, 22:14
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem valamennyi szövim ellenségem volt egyszer . A jelenlegi felállásban kb. 2 éve működünk együtt, de van olyan köztük, akivel kb. 4 éve Ennek ellenére szerintem diplomácia menün keresztül is lehet jó szövetségest találni, persze ahhoz normális(abb) hirdetéseket kellene sokszor feladni
Sponsored Links
  #12  
Old 02-01-2006, 23:52
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Képzeljétek, sikerült megoldani a lopós problémát diplomáciai úton!
Azért egyébként megérte ez a kis átépítés. Most jöttem rá, hogy 5. szinten 5k varival egész király vagyok még törpeként is. Csak aztán nehogy korai legyen az öröm...
  #13  
Old 02-02-2006, 00:12
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

3hadis hadisvaris legjobb felállás szerintem..legjobb szövikeresés?meggömbözöl mindnekit,aki tűrhető elkéred msn jét..megmutatdo gömböd és jön....ehhez meg kell gömbözni mindenkit..egyébként nekem is sok szövim volt ellen..azokat tisztelem,aki már tett ellenem..
  #14  
Old 02-02-2006, 09:53
Isty
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Képzeljétek, sikerült megoldani a lopós problémát diplomáciai úton!
Azért egyébként megérte ez a kis átépítés. Most jöttem rá, hogy 5. szinten 5k varival egész király vagyok még törpeként is. Csak aztán nehogy korai legyen az öröm...
Nem akarlak elkeseriteni, de en 12k varival vagyok törpeként az 5. szint topjában es állandoan varázsolgatnak
  #15  
Old 02-02-2006, 09:59
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Isty
Nem akarlak elkeseriteni, de en 12k varival vagyok törpeként az 5. szint topjában es állandoan varázsolgatnak
Na jó, ez is azt bizonyítja, hogy nagyon nem kell felfelé törni, jó lesz itt megülni a top alján. Azt hiszem, ha végre sikerül kibővítenünk a szövinket egy rendes varisra, akkor ezzel talán megoldódik a probléma.

Az viszont nagyon kiakaszt, hogy a topban az országok fele szabadságon van, aki meg éppen nincs, az bődületes erős szövetséget alkot.
  #16  
Old 02-02-2006, 10:22
Isty
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Az viszont nagyon kiakaszt, hogy a topban az országok fele szabadságon van, aki meg éppen nincs, az bődületes erős szövetséget alkot.
Ez igy igaz! Tenyleg bosszanto, hogy az 5. szint top 100 kb. fele (vagy meg tobb) szabin van, a top 20 pedig ugye 50-100ezres érték mellett nem is akar szintet lepni
  #17  
Old 02-02-2006, 11:33
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mi is az egyik 5. szint topjában vagyunk. Bár nem törpe vagyok nekem is van némi varim, kb a négyszerese a tiédnek.
A topba mindenhol rengeteg a szabis. Van pár alvó ország is... amiknek néha megtalálhatod a gazdáját abban a csopiban.
Fel lehet jutni. Csak egyszerre kell lépni, és cselekedni.
Ha a topban vagy, akkor ott azért van pár ország amit meg lehet fogni. S még földet is adnak rendesen

Last edited by Mephisto; 02-02-2006 at 11:36..
  #18  
Old 02-02-2006, 13:05
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Mephisto
Mi is az egyik 5. szint topjában vagyunk. Bár nem törpe vagyok nekem is van némi varim, kb a négyszerese a tiédnek.
A topba mindenhol rengeteg a szabis. Van pár alvó ország is... amiknek néha megtalálhatod a gazdáját abban a csopiban.
Fel lehet jutni. Csak egyszerre kell lépni, és cselekedni.
Ha a topban vagy, akkor ott azért van pár ország amit meg lehet fogni. S még földet is adnak rendesen
Nem tudom, hogy ti milyen létszámú csopiban játszotok, de körbegömböztem a környéket, és 80%-ban én vagyok a király. Persze, néhol belefutottam, valami nagykutyába, de végülis alig két hete játszom.
  #19  
Old 02-02-2006, 19:27
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Makariosz.....ez mind nagyon szép, csak kevésbé hihető, hogy mindezt 2 hét alatt teljesen kezdőként nulláról érted el.......
  #20  
Old 02-02-2006, 22:20
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

2 hét alatt fel topba??nananana...ez erősen költői túlzás..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódító v6.1 Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 149 12-05-2006 12:29
Hódító v6.1 Ati Fontos bejelentések 0 11-29-2006 15:07
Szövetségek elnevezése. Mland Elvetett javaslatok 3 10-29-2006 10:27
1/A szövetségek tanácsadoi Dzsin Lezárt hibák 8 08-05-2006 20:20
1A/felmért szövetségek Milán™ Lezárt hibák 8 07-19-2006 16:35


All times are GMT +1. The time now is 16:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu