Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 07-25-2007, 21:11
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
nem tuso, wand ötletén miért lép át mindenki
ha valaki azt nem tudja, hogy az alma a gyümölcs vagy a szék, az ne lépjen be az orijába
ebben van valami...az alma vs székre meg kapsz egy zűdet
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 07-25-2007, 21:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Próbáljuk meg a fejlesztések topicot ne szétoffolni azzal, hogy ki kinek ad milyen színt. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #153  
Old 07-26-2007, 06:15
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mint már másik hsz-emben írtam semmiképp nem támogatom ezt a számbeírós ötletet, mivel telefonról ha vagyok le kell töltenem a képeket is emiatt, ami még lassabbá és még nagyobb adatforgalmúvá (drágábbá) teszi a dolgot!
Inkább használják a programjukat, úgyis a komolyabb orik/szövik úgy számolnak 1-1 támadásnál, hogy az illető gépnél van.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #154  
Old 07-26-2007, 07:54
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Mint már másik hsz-emben írtam semmiképp nem támogatom ezt a számbeírós ötletet, mivel telefonról ha vagyok le kell töltenem a képeket is emiatt, ami még lassabbá és még nagyobb adatforgalmúvá (drágábbá) teszi a dolgot!
Inkább használják a programjukat, úgyis a komolyabb orik/szövik úgy számolnak 1-1 támadásnál, hogy az illető gépnél van.
Egyetértek amíg másra nemtudják megcsínálni használják, ha jólesik nekik de attól az játékosok 99% át ne szívassuk, akik vagy nem tudnak ilyent írni/beszerezni. Én spec ha nagyon nekihasalnék megírnám 1 hét alatt (a szükséges dolgokat még nemtudom hozzá azért egy hét), de eddig soha nemjutott ilyen az eszembe, megpersze elolvastam regnél a kikötéseket
Este meg nyugodtan alszom azért nemfogom futtatni a gépet, ha beütnek, hát beütnek majd visszakapják
Reply With Quote
  #155  
Old 07-26-2007, 08:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Mint már másik hsz-emben írtam semmiképp nem támogatom ezt a számbeírós ötletet, mivel telefonról ha vagyok le kell töltenem a képeket is emiatt, ami még lassabbá és még nagyobb adatforgalmúvá (drágábbá) teszi a dolgot!
Inkább használják a programjukat, úgyis a komolyabb orik/szövik úgy számolnak 1-1 támadásnál, hogy az illető gépnél van.
Azt hiszem, hogy ehhez a nagy ellenkezéshez azért azt hozzá kell mindenképp tenni, hogy teljes legyen a kép, hogy Te vagy a másik ember, akiről az a hír járja, hogy scripteket használt valamikor. Így egy picit más perspektívába kerül az, hogy miért nem akarod, hogy számbeirogatás legyen.

Ui: Már látom a kérdéseket: miért nincs még anarchban, ha ilyen sejtések vannak. Ha ismét felmerül az erős gyanú, akkor ilyen előtörténettel természetesen azonnal anarch lesz belőle. És ilyenkor már elég a gyanú is.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 07-26-2007 at 08:26..
Reply With Quote
  #156  
Old 07-26-2007, 08:23
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én nem tudom hogy ki miért használ scripteket de én nem használnék mert azért jáccok mert örömöm lelem benne.Most abban hogy egy hülye "progi" nekem távolozik meg sms-tküld hogyha jön valaki abban semmi örömöm nincs.De ők biztos ezt érzik jónak...
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #157  
Old 07-26-2007, 08:58
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Mint már másik hsz-emben írtam semmiképp nem támogatom ezt a számbeírós ötletet, mivel telefonról ha vagyok le kell töltenem a képeket is emiatt, ami még lassabbá és még nagyobb adatforgalmúvá (drágábbá) teszi a dolgot!
Inkább használják a programjukat, úgyis a komolyabb orik/szövik úgy számolnak 1-1 támadásnál, hogy az illető gépnél van.
Arwyl, nem nagyon tudom, hogy milyen wapról, de ha feltesz egy kérdést, hogy a,b,c vagy d, és te megnoymod a d-t, akkor ahhoz nem kell semmilyen kép...tehát meglenne az azonosítás kép nélkül, a helyes válasz betűjelének beütésével, rákattintásával, vagy bármivel (szóljatok, ha hülyeséget mondok)
Reply With Quote
  #158  
Old 07-26-2007, 09:02
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt hiszem, hogy ehhez a nagy ellenkezéshez azért azt hozzá kell mindenképp tenni, hogy teljes legyen a kép, hogy Te vagy a másik ember, akiről az a hír járja, hogy scripteket használt valamikor. Így egy picit más perspektívába kerül az, hogy miért nem akarod, hogy számbeirogatás legyen.
azért annyit hozzá tennék, hogy itt sok emberről rengeteg féle hír kapott már fel.. mindenesetre Arwylt én már ismerem évek óta és játszottam is együtt Vele nem egyszer.. és ezekből kiindulva kb nem tudom róla elképzelni.. sőőőőt.. ha lett volna ilyen script nála és használta is volna, akkor nem tartom valószínűnek, hogy nagyon mentek volna szövin belül a harcok, hogy éjjel ki keljen fel távolozni

amúgy a számosképesmegoldást én sem értékelném.. főleg azért nem (régen már volt is ezzel kapcsolatban vitám a supporttal), mert amikor régen hétvégiztem kifejezetten idegesítő volt, hogy le kellett a számokról a kis képet print screenelnem és átküldenem valakinek, aki megmondta, hogy mi is van rajta, mert az esetek bő 60%-ában nem tudtam őket elolvasni.. namármost, ha ezt éjjel 2 körül is el kellene játszanom, lehet hogy cseppet sem értékelném
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #159  
Old 07-26-2007, 09:06
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

nem tom milyen színnel kéne írni
MIÉRT NEM TETSZIK NEKTEK WAND ÖTLETE
Reply With Quote
  #160  
Old 07-26-2007, 09:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
Arwyl, nem nagyon tudom, hogy milyen wapról, de ha feltesz egy kérdést, hogy a,b,c vagy d, és te megnoymod a d-t, akkor ahhoz nem kell semmilyen kép...tehát meglenne az azonosítás kép nélkül, a helyes válasz betűjelének beütésével, rákattintásával, vagy bármivel (szóljatok, ha hülyeséget mondok)
A szöveges kérdésektől eléggé elzárkózom, túl könnyen be lehet tanítani egy scriptet a helyes válaszokra. Ha minden körben új kérdés van, már akkor is látok kiskapukat: valaki felteszi netre az épp aktuális megoldást, amit mások aztán letöltenek, és a scriptjük máris válaszol. Ha véletlenszerűek a kérdések, akkor pedig aztán végképp betanítható. Minden körben, mindenkinek külön kérdés, no az meg jópármillió kérdés lenne.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu