Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #181  
Old 08-07-2006, 13:37
Dzsedzs Dzsedzs is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Budapest, Hungary
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ati, nézted a legutobbi template-emet? Ott csináltam a bővítéseket amiket mondtál. Igaz, a 'matek lapot' kivettem, és maradt a zöld háttérszín, de szerintem ahogy most az kinéz, eléggé áttekinthető (persze csak szerintem ). Én például valahogy így eltudnám képzelni. .
Klikk ide.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #182  
Old 08-07-2006, 13:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dzsedzs
Ati, nézted a legutobbi template-emet? Ott csináltam a bővítéseket amiket mondtál. Igaz, a 'matek lapot' kivettem, és maradt a zöld háttérszín, de szerintem ahogy most az kinéz, eléggé áttekinthető (persze csak szerintem ). Én például valahogy így eltudnám képzelni. .
Klikk ide.
Ez így most 1000 pixel széles, a max méret 550 pixel.

És még mindig zöld. Hogy milyen infók legyenek rajta, az nagyjából kialakult már, nagy tiltakozások nem voltak ellene. Most nézek egy barnás hátteret a zöld helyett, mindjárt mondom milyen...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #183  
Old 08-07-2006, 13:59
Dzsedzs Dzsedzs is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Budapest, Hungary
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Ez így most 1000 pixel széles, a max méret 550 pixel.

És még mindig zöld. Hogy milyen infók legyenek rajta, az nagyjából kialakult már, nagy tiltakozások nem voltak ellene. Most nézek egy barnás hátteret a zöld helyett, mindjárt mondom milyen...
Az elvileg csak azért volt 1000 pixel, mert 100% os ra volt állítva a keret méret. Így amikor az ablakot kicsinyíted, akkor hozzá igazodik. De most változtattam, rajta és kapott 550 pixelt. Persze, jól tudom, hogy minek, mert már nem kell vele foglalkoznom. De talán mégis, lehet ilyent is csinálni. Nekem nagyon tetszik az elűugros menü.
Legalább egy jót szorakoztam. . Aztán ügyesen azokkal a színekkel .
Reply With Quote
  #184  
Old 08-07-2006, 14:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dzsedzs
Az elvileg csak azért volt 1000 pixel, mert 100% os ra volt állítva a keret méret. Így amikor az ablakot kicsinyíted, akkor hozzá igazodik. De most változtattam, rajta és kapott 550 pixelt. Persze, jól tudom, hogy minek, mert már nem kell vele foglalkoznom. De talán mégis, lehet ilyent is csinálni. Nekem nagyon tetszik az elűugros menü.
Legalább egy jót szorakoztam. . Aztán ügyesen azokkal a színekkel .
No így viszont már nem fér el. A táv oszlopot a vándornál töri, és az 2 soros lesz. Mondjuk most is ezt csinálja, ha valakinek több személyisége van, de így a vándornál mindenki 2 soros lenne.

Ha a személyiség csak ráhúzásra látszik, akkor még törni se töri.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #185  
Old 08-07-2006, 14:16
Dzsedzs Dzsedzs is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Budapest, Hungary
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
No így viszont már nem fér el. A táv oszlopot a vándornál töri, és az 2 soros lesz. Mondjuk most is ezt csinálja, ha valakinek több személyisége van, de így a vándornál mindenki 2 soros lenne.

Ha a személyiség csak ráhúzásra látszik, akkor még törni se töri.
Akkor ki kell venni az 'info' rublikát, és átvezérelni valahová máshová (pl. ország nevéhez), egy színkombinácíóval, s arra kattintva megjelenne az infó. S így már olyan színes lenne az oldal, olyan csiri-csáré, hogy az csak na . Hát nem írigyellek benneteket. Nem fárasztalak újabb próbálkozásaimmal
Reply With Quote
  #186  
Old 08-07-2006, 14:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dzsedzs
Akkor ki kell venni az 'info' rublikát, és átvezérelni valahová máshová (pl. ország nevéhez), egy színkombinácíóval, s arra kattintva megjelenne az infó. S így már olyan színes lenne az oldal, olyan csiri-csáré, hogy az csak na . Hát nem írigyellek benneteket. Nem fárasztalak újabb próbálkozásaimmal
Ezek szerint azt már sikerült elérni, hogy Te is átlátod a problémát. Ennek örülök. ))))))
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #187  
Old 08-07-2006, 14:23
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
No így viszont már nem fér el. A táv oszlopot a vándornál töri, és az 2 soros lesz. Mondjuk most is ezt csinálja, ha valakinek több személyisége van, de így a vándornál mindenki 2 soros lenne.

Ha a személyiség csak ráhúzásra látszik, akkor még törni se töri.
Szerintem az abszolút nem probléma, ha a személyiség csak ráhúzásra látszik. Amúgy visszamenőleg annyit, hogy a hv kiemelt játékosait nem kell feltétlenül külön színnel jelölni. Lelki problémákat csak nem okoz majd senkinek. És akkor annyi kérdésem lenne, hogy végül melyik megoldás maradt meg a pontlistával kapcsolatban? Mi jön elő és mire rámozgatva az egeret?
Reply With Quote
  #188  
Old 08-07-2006, 14:24
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A hétvégi kiemelése nem fontos. Szerintem.
A fehér, mint alapszín ki van zárva? Bézs kerettel?
Csak mert azon sok szín jól látszana. És nem lenne túl fehér mert sok rajta a vonal és a karakter.
Én a legjobb megoldásnak azt találom ha egy orinak 2 soros helye van. Abban elfér minden infó jól látható méretben. Nem kellene pluszban huzigálni az egeret.
A kis kék szám azért mindenképp látszódjon. Nem azért küzdöttem érte.

Last edited by Artúr; 08-07-2006 at 14:28..
Reply With Quote
  #189  
Old 08-07-2006, 14:28
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
A hétvégi kiemelése nem fontos. Szerintem.
A fehér, mint alapszín ki van zárva? Bézs kerettel?
Csak mert azon sok szín jól látszana. És nem lenne túl fehér mert sok rajta a vonal és a karakter.
Én a legjobb megoldásnak azt találom ha egy orinak 2 soros helye van. Abban elfér minden infó jól látható méretben. Nem kellene pluszban huzigálni az egeret.
A fehér nagyon világos, már a pergamen szinnel se nyerő...Mellesleg nagyon elüt mindentől,sehol nincs ennyi fehér az oldalon.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #190  
Old 08-07-2006, 14:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
A hétvégi kiemelése nem fontos. Szerintem.
A fehér, mint alapszín ki van zárva? Bézs kerettel?
Csak mert azon sok szín jól látszana. És nem lenne túl fehér mert sok rajta a vonal és a karakter.
Én a legjobb megoldásnak azt találom ha egy orinak 2 soros helye van. Abban elfér minden infó jól látható méretben. Nem kellene pluszban huzigálni az egeret.
A fehérrel az a baj, hogy arra csak feketével lehet írni. Ha feketével írok, akkor viszont célszerű minden országnevet feketével írni, hogy ne zebra-jellege legyen a pontlistának. A fekete pedig a többi színen (szürke, LILA, piros) nem látszik igazán jól. Ezt most a pontlista alatt a színmagyarázatban meg lehet nézni, ott feketével van ráírva. Úgy nézne ki, ha a fehér lenne az alapszín.

Most a barnával kezdek megbarátkozni, mindjárt összedobom az oldalt, aztán felrakom. Az "eldugott" infók miatt a szövegezésen egy kicsit variálni kell.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ijász pontok! Woldemor Stratégia & Tippek 29 05-10-2006 11:14
Pontok Unhellas Segítség 8 04-23-2006 12:35


All times are GMT +1. The time now is 16:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu