Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-12-2007, 22:05
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question Tanusítvány

ma valamit meg akartam nézni a személyiségek súgóban, és mivel Queosiá-s orimba voltam belépve, ott akartam kikeresni az infot. a súgóban észrevettem, hogy van egy olyan téma is, hogy 'Personal Certificate'. azt hittem, hogy valami új dologról volt szó, de rémlik, hogy régebb valóban volt valami ehhez hasonló. beléptem az egyik magyar orimba is, hogy megnézzem, pontosan miről is van szó, de nem találtam közvetlen hivatkozást erre a témára. viszont létezik: http://hodito.hu/fhelp.php?topic=cert.html (a queosia.com-os részt kicseréltem hodito.hu-ra).

itt írja, hogy jelenleg (?) csak a játék adminisztrátorai és moderátorai kaphatnak ilyen tanusítványt, viszont a későbbiekben elérhetővé teszik "szélesebb körben" is. a kérdés, hogy lesz-e ilyen valamikor, vagy esetleg már elavulttá vált ez a dolog? mivel nem láttam máshol ilyesmit, gőzöm sincs, hogy hol tartunk jelenleg a múlthoz képest.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 12-12-2007, 22:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Nincs ilyesmi széles körben használatban, a közeljövőben sincsenek ilyen irányú fejlesztések tervezve.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 12-12-2007, 22:34
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ez az ötletek között is szerepelt vmelyik országlopás ellenes topicban, de nem keresem ki igazából nem egy hülyeség
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #4  
Old 12-12-2007, 22:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ez az ötletek között is szerepelt vmelyik országlopás ellenes topicban, de nem keresem ki igazából nem egy hülyeség
Olyan adatvédelmi aggályokat vet fel, amik úgy érzem, hogy egy online játék esetén nagyon túllőnének a célon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 12-12-2007, 22:51
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olyan adatvédelmi aggályokat vet fel, amik úgy érzem, hogy egy online játék esetén nagyon túllőnének a célon.
Félreértettél.
Csak meglepődtem azon ,hogy használatos ilyen a hódban. maga az ötlet tényleg nem hülyeség, de sztem mindenkire fölösleges lenne bevezetni, max a paranoiások hurráznának
Amúgy azon nem gondolkodtál még, hogy esetleg plusz költségért lehessen tanusitványt igényelni??? (mittomén évi 1000vipkörért, vagy hasononló). Sztem túlsokan nem igényelnék, de biztos van pár ember aki azért fizetne érte, mert megérne neki ennyit.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #6  
Old 12-12-2007, 23:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Félreértettél.
Csak meglepődtem azon ,hogy használatos ilyen a hódban. maga az ötlet tényleg nem hülyeség, de sztem mindenkire fölösleges lenne bevezetni, max a paranoiások hurráznának
Amúgy azon nem gondolkodtál még, hogy esetleg plusz költségért lehessen tanusitványt igényelni??? (mittomén évi 1000vipkörért, vagy hasononló). Sztem túlsokan nem igényelnék, de biztos van pár ember aki azért fizetne érte, mert megérne neki ennyit.
Mint említettem, olyan adatvédelmi aggályokat vet fel, amiket túlzottnak tartok. Innentől valamilyen személyes adat alapján lehetne csak beazonosítani az embereket, ilyen adatokat viszont a ma hatályos törvények szerint nem áll szándékomban semmilyen formában tárolni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu