Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-28-2008, 19:55
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
Ezt már nem csak elvárjuk, az erdő igenis beköltözött a WC-kbe, a nappaliba, az autóba is..sőt, nem csak az erdő, de az óceán, a friss jázminillat, és az eukaliptusz levelek is jönnek, ha akarjuk
akarjuk? mert akkor innentől kezdve akarom, hogy a pecabotomra ne nekem kelljen felfűznöm a kukacot, valami önadagolós izét kitalálhatnának, és lécci a scrables betűtartómon is legyen egy panel, ami feldobja, hogy a betűimből milyen szavakat tudok kirakni... szóval annyi kényelmi módosítást tudnék kitalálni a Hódban is, csak nem biztos, hogy jó lenne... nekem a hód egy játék, egy része az életemnek amit azért csinálok, mert nem kötelező, de nagyon élvezetes, legalább itt ne akarjon az ember FELESLEGES kényelmet keresni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 11-28-2008, 22:28
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
akarjuk? mert akkor innentől kezdve akarom, hogy a pecabotomra ne nekem kelljen felfűznöm a kukacot, valami önadagolós izét kitalálhatnának, és lécci a scrables betűtartómon is legyen egy panel, ami feldobja, hogy a betűimből milyen szavakat tudok kirakni... szóval annyi kényelmi módosítást tudnék kitalálni a Hódban is, csak nem biztos, hogy jó lenne... nekem a hód egy játék, egy része az életemnek amit azért csinálok, mert nem kötelező, de nagyon élvezetes, legalább itt ne akarjon az ember FELESLEGES kényelmet keresni
mért FELESLEGES?

zavarna a plussz 1 sor?

zavarna, ha néhányunknak könnyebb lenne a 0,2megás nettel játszani és nem kellene +2percet várni?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #13  
Old 11-28-2008, 22:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
mért FELESLEGES?

zavarna a plussz 1 sor?

zavarna, ha néhányunknak könnyebb lenne a 0,2megás nettel játszani és nem kellene +2percet várni?
Bar nem engem kerdeztel, de itt egyetertek Orsival. Tok felesleges, csak epp mert NEKED sporolna ket kattintast. En meg szeretnem ha a fomenumben ha a lovasaimra kattintok a tamadas jojjon be a legutoljara kattintott orival, az altalam default megjelolt tamadasfajtaval, max tabornokkal, osszes pacimmal, hogy nekem mar csak az ok-t kelljen nyomnom, ne kelljen mar annyit kattingatnom! Sot, kuldje is ki kv elotti utolso masodpercben, minek az ok-ra feleslegesen kattingatnom? Es meg kb 40 ilyet tudnek felsorolni, ami a sajat izlesem szerint gyorsabb lenne. Csak akkor kb az egesz jatekelmeny megszunne....

Ne mindent a hod csinaljon mar meg helyetted...

A netet belekeverni meg tok felesleges, es nem is kapcsolodik ide...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #14  
Old 11-28-2008, 22:45
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bar nem engem kerdeztel, de itt egyetertek Orsival. Tok felesleges, csak epp mert NEKED sporolna ket kattintast. En meg szeretnem ha a fomenumben ha a lovasaimra kattintok a tamadas jojjon be a legutoljara kattintott orival, az altalam default megjelolt tamadasfajtaval, max tabornokkal, osszes pacimmal, hogy nekem mar csak az ok-t kelljen nyomnom, ne kelljen mar annyit kattingatnom! Sot, kuldje is ki kv elotti utolso masodpercben, minek az ok-ra feleslegesen kattingatnom? Es meg kb 40 ilyet tudnek felsorolni, ami a sajat izlesem szerint gyorsabb lenne. Csak akkor kb az egesz jatekelmeny megszunne....

Ne mindent a hod csinaljon mar meg helyetted...

A netet belekeverni meg tok felesleges, es nem is kapcsolodik ide...
nem NEKEM, hanem minden VIP tagnak..

ha szerinted a karaván- és a seregindítás egyenértékű, akkor ezzel nem tudok mit kezdeni..

a net annyiban kapcsolódik, h egy lassú vagy korlátos nettel (pl mobilinternet), egyáltalán nem mindegy, h hányszor és mire kattintasz..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to csabi For This Useful Post:
  #15  
Old 11-29-2008, 11:30
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

részemről elfér a játékban, de ha kimarad az se zavar
Reply With Quote
  #16  
Old 12-04-2008, 07:16
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

elvileg akkor jo mikor sassolom a szövimet és láttom mi kell neki és akkor zsupsz azonnal küldöm. Na de ha 3 szövim van akkor ugyis végignézem mindegyiket kell e valamelyiknek valami, innentől megette a kutya.

de szerintem felesleges kár ezért a hodot megpiszkálni, bár engem nem zavarna,

szavazás miért nincs ugy szavaznák valamire
Reply With Quote
  #17  
Old 12-07-2008, 16:49
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ps: Ha azt nezed, hogy a Te esetedben nem kell beklikkelni kinek kuldod, akkor epp lehet egyenlo a kattintasok szama, de ez esetben sem sporolunk semmit...
Szerintem csak bonyolultabb lenne.
dehogynem, azt a 4kör, amit egy félre klikkeléssel várnod kell
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #18  
Old 12-07-2008, 17:11
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Támogatom a javaslatot. És szerintem logikus is az elképzelés. Nagyon sok alkalommal úgy küldöm a karavánt, hogy először megcsekkolom, hogy mire van szüksége az illető szövimnek.

Egyébként meg nem hiszem, hogy csökkentené valakinek is a játékélményét. Ha talán mégis, akkor egyszerűen nem használja azt a funkciót. Szerintem az ehhez hasonló ellenérvek eléggé nevetségesek.

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
de szerintem felesleges kár ezért a hodot megpiszkálni
Húú, hát erre nem is tudom, mit írjak. Úgy érzem, hogy az egész Hódító működését megzavarná, hogy egy link bekerülhessen az egyik oldalra (és véletlenül sem egyetlen copy-paste-ből állna nagyjából).
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #19  
Old 12-08-2008, 07:16
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post

Húú, hát erre nem is tudom, mit írjak. Úgy érzem, hogy az egész Hódító működését megzavarná, hogy egy link bekerülhessen az egyik oldalra (és véletlenül sem egyetlen copy-paste-ből állna nagyjából).

Bennem a hiba ha valami müködik és jol müködik én pl egy sort se piszkálok a programokba. Lusta vagyok

de amit irtam az még mindig fekszik, ha 3 szövid van és mindegyiket végigsassolod hogy a hatalmas nyersidet kinek lökjed, akkor ugyis végigkatintod mindegyiket, ki van jobban rászorulva, innentől meg ....
Reply With Quote
  #20  
Old 10-26-2009, 21:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mostantól a szöviinfó oldalról is át lehet jutni a karaván oldalra, ilyenkor automatikusan az az ország kerül kiválasztásra a karaván célpontjaként, ahonnan átugorottál.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Karaván és szabi Napfia Segítség 5 08-17-2007 10:20
Karaván Pepa Elvetett javaslatok 23 04-15-2007 16:01
Karaván pontosítása Hunor a sirály Elvetett javaslatok 6 02-05-2007 18:24
Karaván módosítás. karesz6 Elvetett javaslatok 14 01-30-2007 12:51
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38


All times are GMT +1. The time now is 07:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu