Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mi a velemenyed a nyersanyag visszaszerzeserol?
Mindket verzio tetszik 5 18.52%
Az elso "egyszerubb" verzio tetszik 15 55.56%
A masodik verzio tetszik 3 11.11%
Nem tetszik , jo ez ahogy van. 4 14.81%
Voters: 27. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-08-2006, 20:12
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Nyersanyag visszaszerzese bontasnal

Sziasztok

A kovetkezo felvetesem lenne....
Ha lebontasz epuletet akkor kapj vissza valamennyi nyersanyagot.
Tobb fele opcio is lenne erre, de eloszor az erdekelne hogy kinek mi a velemenye...
Bennem eddig ezek a lehetosegek merultek fel:
1. Bontasnal 3 lehetoseged lenne,
A. Mint az eddigiekben volt azonnal lebontod az epuletet, de nem kapsz nyersit vissza.
B. Normal bontas, 18 koros (mint az epites) es visszakapsz 90% nyi cuccot az epuletbol.
C. Gyors bontas, 9 koros (mint a gyors epites) es visszakapod 45% at a nyersinek

2. Bontasnal te hataroznad meg hogy hany kor alatt akarod lebontani az epuletet, mennyi idot szansz ra. Minden kor utan kapnal 5% nyi cuccot vissza, amint befejezted a bontast.

A szamadatokkal persze lehetne jatszogatni, most nem ez a resze a legfontosabb...

Ami meg felotlot bennem a tema leven, a pusztitas utan a romok "feltakaritasa". Ami vegulis csak annyi lenne , hogy fizetned kene X osszeget, es 1 kor mulva a lerombolt epulet/ek bol kinyersz 5-10% nyersit.
Mivel fizetni kene erte , nem hinnem hogy mennenek a hobbybol valo pusztitasok gyenge orikon, aztan meg a szovi tolisa lehuzza a nyersiket az illetoket.Te donthetned el hogy akarsz e ezzel elni vagy nem.Amint kivalasztod valamelyik opciot, az utan nyilvanulna uresnek , tehat addig nem epithetsz ra ujat.

Ugy gondolom ezzel a gyengebb orik lennenek tamogatva, de erdeklodve varom milyen lehetosegeket lattok a kihasznalasara...
Varom mindenki velemenyet
Koszi
Sponsored Links
  #2  
Old 04-08-2006, 20:21
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyszer írtam levlistára ilyet, de Ati azonnal elvetete
  #3  
Old 04-08-2006, 20:34
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Nem tudom. szerintem reális.... bár jobb lenne hogyha bontásnál abból választasz hogy szétverik a házat, és azonnal építhető a terület, de nincs nyersi visszatérítés, vagy 9 körös, mint a gyors építés.. (orknál 7kör akkor) és 50% körül jön vissza a nyersi... ezzel úgyis csak azok tökölnek ahol nincs nyersi eyáltalán szinte a piacon vagy nagyon drága...
  #4  
Old 04-08-2006, 20:37
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Nem tudom. szerintem reális.... bár jobb lenne hogyha bontásnál abból választasz hogy szétverik a házat, és azonnal építhető a terület, de nincs nyersi visszatérítés, vagy 9 körös, mint a gyors építés.. (orknál 7kör akkor) és 50% körül jön vissza a nyersi... ezzel úgyis csak azok tökölnek ahol nincs nyersi eyáltalán szinte a piacon vagy nagyon drága...
Senki: Tehat akkor te csak ket valasztasi lehetoseget akarnal?
A harmadik (normal bontas 18 kor, sok nyersi) miert nem lenne jo?
En is arra gondoltam , hogy akinek nincsen tobb milliardja az nem nagyon tud vasarolni a piacon, ezeknek jo lenne ez a kis segitseg...
  #5  
Old 04-08-2006, 20:43
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Senki: Tehat akkor te csak ket valasztasi lehetoseget akarnal?
A harmadik (normal bontas 18 kor, sok nyersi) miert nem lenne jo?
En is arra gondoltam , hogy akinek nincsen tobb milliardja az nem nagyon tud vasarolni a piacon, ezeknek jo lenne ez a kis segitseg...
túl maszatolós dolog... meg hogy lehet egy épületet úgy szétszedni hogy minden felhasználható klegyen? a valóságban pl csak a követ/téglát lehet kinyerni, fát korlátozottan a többit felejtsd el... (mondjuk a hódnak nem kellene nagy realitást adni... szal ezt hanyagolhatjuk is így sem a realitásról szól )
  #6  
Old 04-08-2006, 20:51
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
túl maszatolós dolog... meg hogy lehet egy épületet úgy szétszedni hogy minden felhasználható klegyen? a valóságban pl csak a követ/téglát lehet kinyerni, fát korlátozottan a többit felejtsd el... (mondjuk a hódnak nem kellene nagy realitást adni... szal ezt hanyagolhatjuk is így sem a realitásról szól )
Ezert irtam az meg az elejen hogy a szamadatokkal el lehet meg jatszni, finomitani oket...
Pl. lehetne 9 koros bontasnal 25%
18 korosnel jarna csak az 50%...

vagy valami ilyesmi... en azert beraknam azt is...
  #7  
Old 04-08-2006, 21:06
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Sztem ez már túlbonyolítás...
Szerintem! De csak azért mert 70oriba ezt végigjáccani minden nap...
  #8  
Old 04-08-2006, 21:11
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Sztem ez már túlbonyolítás...
Szerintem! De csak azért mert 70oriba ezt végigjáccani minden nap...
Ez nem lenne kotelezo jellegu Steve... Ha nem akarod , ha tul sok orid van akkor ne csinald...de vannak olyanok akiknek csak 1 , max 2 orijuk van, es jol jonne ez a lehetoseg.
  #9  
Old 04-09-2006, 09:03
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

szerintem is igy jó a sima bontás 0 nyers 9körös 50%nyers vissza 18körös 90%nyers vissza és nem kell faji megkülönböztetés :P
  #10  
Old 04-09-2006, 11:54
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga
szerintem is igy jó a sima bontás 0 nyers 9körös 50%nyers vissza 18körös 90%nyers vissza és nem kell faji megkülönböztetés :P
Azert az ork ha mar gyorsabban epit akkor gyorsabban is bonthasson...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu