Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mit tartasz jó ötletnek?
A sereg tudjon nyersit is fosztani 11 16.18%
A sereg tudjon nyersit és fegyvert meg drágakövet fosztani 17 25.00%
A sereg tudjon az alap dolgokon kivül (csak) fegyvert és drágakövet fosztani 13 19.12%
A vari tudjon nyersit varázsolni (ha már pénzt tud...) 10 14.71%
A vari tudjon fegyvert varázsolni 8 11.76%
A vari tudjuon nyersit és fegyvert varázsolni 15 22.06%
Valami mást kellene megvalósitani... 2 2.94%
Szerintem igy jó, ahogy van, ne variáljuk... 34 50.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 68. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 02-02-2006, 07:40
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet próbálkozni...
Sponsored Links
  #102  
Old 02-02-2006, 10:35
Fantasy
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hali!

Bocs, Woodstock, sereget akartam írni, a tolvajokra a területfoglalás az érvényes
Amúgy tetszik a szavazás, majd kiderül, hogy mil lesz a vége...
  #103  
Old 02-02-2006, 11:31
Axa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A szavazásban miért nem látok olyan kérdést, ami a tolvajoknak adna valamit? Ennyire sereges-varis beállítottságú vagy, vagy csak szimplán utálod a tolvajokat?
  #104  
Old 02-02-2006, 15:31
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyiksem, sőt az orim nemis sereges, csak mikor csináltam a szavazást, akkor nem jutott eszembe semmi tolis dolog, mert mikor azt felhoztam, akkor a népnek nem tetszett az ötletem, és azóta nem született új ötlet...

Talán kilehet eggészÍteni a szavazást, csak mondj valami ötletet...
  #105  
Old 02-02-2006, 22:01
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egy mondat azokank, akik a ne változzon semmi-t választják.
Ne ragaszkodjatok ennyire a mostani játékmenethez, mert ahogy olvastam hamarossan csinálnak ATI-ék egy nagyarányú játékfejlesztést...

Addigis Rock'N'Roll
  #106  
Old 02-03-2006, 15:31
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Woodstock
Egy mondat azokank, akik a ne változzon semmi-t választják.
Ne ragaszkodjatok ennyire a mostani játékmenethez, mert ahogy olvastam hamarossan csinálnak ATI-ék egy nagyarányú játékfejlesztést...
Addigis Rock'N'Roll
Ezt kifejtened bovebben? Vagy hol lehet utanna jarni az infonak? Kocce

A temahoz szolva szerintem igy kellene hagyni mindent. Ha regebben lehetett sereggel tekit hozzni es ki lett szedve akkor gondolom annak oka volt. Es fuggetlenul attol hogy ti mit szavaztok Ati nem hinnem hogy visszarakna mert szepen keritek meg ot...
minden orinak megvan hogy mi a jo benne... ezert van szukseg egy szovire aahol mindenki csinalja az o reszet... Vagy ha MF vagy akkor mindenre ra kell gyurnod...De te ugy nem vagy csapatjatekos meg egyedul olyan cool, akkor majd megtapasztalod hogy kemeny az elet. De attol fuggetlenul nem lehetetlen a jatek. Aki szovibe van es teszemazt vizsgaidoszak van es ket fo elmegy szabira akkor mi van? nekik se arany az eletuk...Mellesleg jo szovit talalni nagyon nehez. A rossz szovinel meg az MF is jobb. Csak at kell epitened picit, es maris tolis vagy varis vagy ha megtudtad az infot amit akartal, akkor meg vissza hadisnak.Eleg sokan csinaljak.
Mellesleg mindneki ezt szokta meg, ha valtoztatas lenne akkor jo idejig mindenki uj taktikan torne a fejet, ami jo is lenne, de ha csak egy kicsit is nem lenne fair , akkor dugaba dolne az egesz jatek. Szerintem jelen pillanatban nagyon kiegyensulyozott a jatek ekkora valtoztatas nem kellene bele.
Majd a szavazas ugyis eldonti hogy a nepnek mi a velemenye.
Csak ennyit akartam de latom milyen hosszura sikeredet ugyhogy befogom mostmar...
  #107  
Old 02-03-2006, 16:37
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Ezt kifejtened bovebben? Vagy hol lehet utanna jarni az infonak? Kocce
Valamelyik első fórumban volt ez leirva, hogy lesz alapos fejlesztés nemsokára, a részletek titkosak, meg valahol azis, hogy nemnagyon fognak bekerülni a játékba álltalunk mondott dolgok, szal ez a fórumis csak beszélgetés céljából van, én nem reménykedek semmiben...

Írtad, hogy minden jól ki van találva, akkor miért Írják mások, hogy pl hullával a felső szinteken esélytelen a játék, meg hasonlók... (mondjuk a szövik is utálják a hullákat)
  #108  
Old 02-03-2006, 21:40
Úttörő Úttörő is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Wood ne ad fel Olyat úgyse fogsz tudni kitalálni ami mindenkinek jó! Az tény hogy ez a játék az most igy jó! De megkérdezném azokat akik folyamatosan a változás ellen vannak valyon mitől nyerte el a mostani formáját? Nem ment-e át rengeteg változáson a kezdetek óta! Ha akkor is azokra hallgattak volna akik a változás ellen voltak, akkor soha nem nyeri el a mostani formáját a Hódító! Tehát az tette ilyené hogy folyamatossan változot! Ha megáll a változás akkor elöbb-utóbb a népszerűsége is csökkeni fog. Szerintem. Igy nem az a kérdés hogy legyen változtatás vagy ne, hanem hogy mikor és milyen mértékben. Bármit találnak ki az ídő fogja eldönteni hogy jó lett-e vagy rossz. Nem lehet megjósólni előre hogy siker lesz vagy tuti bukás. Szóval ne ad fel mert úttörőkre mindig szükség van
A nagy dolgokat nem a konzervativok találták ki. Igaz lehurrogni a másikat az mindig egy kényelmessebb álláspont volt. Jó dolgokat kitalálni meg nem könnyű feladat!Van aki ezt választja van aki meg amazt.
Remélem nem bántotam meg senkit mert nem az volt a szándékom
Ha meg mégis akkor vállalom
Üdv : Úttörő
  #109  
Old 02-05-2006, 22:33
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by Úttörő
Wood ne ad fel
Feladni nem fogom, ebben biztos lehetsz.
  #110  
Old 02-06-2006, 22:57
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Skacok, van egy kerdesEm, de nemakarok miatta uj forumot nyitni, szal itt teszem fel...

Az legalis, hogy egy ori raszal egy masikra, es addig pusztitja, mig azt ra nem tudja venni egy bizonyos osszeg megfizetesere, (itt 75 milla), ha az ori ezt valamilyen modon megfizette, akkor kap mnt-t a sractol, meg a szovijetol...

Szoval szerintetek ez legas, illegalis, vagy etikatlan?

Kivi vok, ki mit mond...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
14.03. Fosztogatás Ati Hódító Kézikönyv 11 04-13-2008 23:47
A support hatekonysaga Feper Általános beszélgetés Hódítós témákban 64 12-10-2007 19:00
A fosztogatás kibővítése Cece Általános beszélgetés Hódítós témákban 162 02-09-2007 21:00
Fosztogatás eredménye vonos82 Segítség 31 03-02-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 13:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu