Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kinek melyik stílus tetszik?
Az "A" stílus tetszik. 5 11.63%
A "B" stílus tetszik. 31 72.09%
Egyik sem jó, inkább más stílus lenne jó. 7 16.28%
Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-11-2006, 00:06
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Thumbs up Hódító relikvia

Üdv mindenkinek!
Bizonyára mindenki felfigyelt a ***** Relikviák stílus-választó szavazás! ***** című feliratra.
Nagyon örültem amikor láttam, én is sokat gondolkodtam ilyesmin.
A kérdés az lenne, h ki melyik stílura voksolt és miért?

Reméljük, h hamarosan újabb információkat kapunk! (pl: h áll a szavazás a játékban)

Nekem a "B" stílus tetszik, SZVSZ jobban mutatna egy pólón. Nem akartom a tisztelt alkotókat megsérteni, de szerintem az "A" stílus rajzai inkább rajzfilmfigurákra hasonlítanak. A "B" stílus tekintélyt kölcsönöz magának.

Last edited by DearCody; 07-11-2006 at 00:12..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-11-2006, 00:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by DearCody
Üdv mindenkinek!
Bizonyára mindenki felfigyelt a ***** Relikviák stílus-választó szavazás! ***** című feliratra.
Nagyon örültem amikor láttam, én is sokat gondolkodtam ilyesmin.
A kérdés az lenne, h ki melyik stílura voksolt és miért?

Reméljük, h hamarosan újabb információkat kapunk! (pl: h áll a szavazás a játékban)

Nekem a "B" stílus tetszik, SZVSZ jobban mutatna egy pólón. Nem akartom a tisztelt alkotókat megsérteni, de szerintem az "A" stílus rajzai inkább rajzfilmfigurákra hasonlítanak. A "B" stílus tekintélyt kölcsönöz magának.
Hivatalos eredményt csak a szavazás végén fogok mondani, senkit nem szeretnék befolyásolni a szavazás állásának ismertetésével. A terveim szerint 1 hétig megy a szavazás, a pontos végét majd az határozza meg, hogy van-e az egy hét elteltével egyértelmű győztes, avagy nagyon szoros a verseny.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 07-11-2006, 01:00
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Hivatalos eredményt csak a szavazás végén fogok mondani, senkit nem szeretnék befolyásolni a szavazás állásának ismertetésével. A terveim szerint 1 hétig megy a szavazás, a pontos végét majd az határozza meg, hogy van-e az egy hét elteltével egyértelmű győztes, avagy nagyon szoros a verseny.
Köszi az infot, máris többet tunk.
Még annyit kérdeznék ami szerintem sokmindenkit érdekel, h miért csak VIP oriknak van? Szerintem egy ilyen kérdésben az összes orinak joga lenne szavazni.
Reply With Quote
  #4  
Old 07-11-2006, 01:17
Nekro
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Engem meg mondjuk az érdekelne, hogy akinek 100 vip-es orija van(mondjuk anarch) az 100X szavazhat??
Reply With Quote
  #5  
Old 07-11-2006, 07:19
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Szerintem nem nagyon lehet, csak a főoriból szavazni... legalábbis ha jól emlékszem a második orim amióta 1/A-ban van végig VIP, és ha csak ott kapot VIPet akkor is szavazóképes lenne már, és mégsem az.....
Reply With Quote
  #6  
Old 07-11-2006, 09:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by DearCody
Köszi az infot, máris többet tunk.
Még annyit kérdeznék ami szerintem sokmindenkit érdekel, h miért csak VIP oriknak van? Szerintem egy ilyen kérdésben az összes orinak joga lenne szavazni.
Ennek két oka van:

1, kiszűrni a dupla szavazásokat. Ha valaki csak azért indít X országot, hogy szavazzon, az értelenszerűen a szavazás szempontjából nem lenne jó. Ha valaki elővesz elfekvő országokat, az szintén nem. Ha anarchból X országgal szavaz, az megintcsak nem, stb. Ezzel tehát igen jó arányban lehet azt biztosítani, hogy egy ember csak egyszer szavaz. Ha valaki 1200 forintot kiad csak azért, hogy +1 szavazatot leadhasson, az megérdemli.

2, mivel a szavazás a relikviákról szól, célszerű csak olyanok körében megtartani, akiket konkrétan érint. Aki mégcsak a játékban sem VIP, az nem túl valószínű, hogy fog pólót, vagy bármi mást venni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 07-11-2006, 09:58
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
... Aki mégcsak a játékban sem VIP, az nem túl valószínű, hogy fog pólót, vagy bármi mást venni.
Ez nem biztos.
Egyrészt egy póló maradandóbb, mint egy VIP és a gyakorlati haszna is nagyobb. Ha az ára, a minősége és kinézete megfelelő, akkor szerintem igenis elképzelhető, hogy valaki megveszi, aki nem VIP (elvégre az emberek negyrésze hord ruhát, a kérdés csak az, hogy a kínált ruha megfelel-e neki, és ez nem függ össza azzal, hogy valaki VIP vagy sem). Ha valakinek az országán nincs VIP nem feltétlenül azt jelenti, hogy nincs rá pénze, lehet hogy pénze lenne, de feleslegesnek tartja a VIP-et.
Másrészt attól, hogy valaki VIP nem biztos, hogy pólót fog venni. Igaz a VIP megléte feltételez valamiféle anyagi hátteret, de nem minden a pénz. Attól még hogy valakinek a VIP mellé még van x ezer forintja, nem biztos hogy ilyen polóra költi.
Az, hogy vesz-e valaki ilyen tárgyakat sok mindentől függ, és nem lehet egyszerűen a VIP alapján meghatározni a célcsoportot.

Az 1. pontban leírtak miatt megértem a szavazás VIP-hez kötését, de a 2. pont szerintem sántít.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/

Last edited by Chris; 07-11-2006 at 10:05..
Reply With Quote
  #8  
Old 07-11-2006, 10:02
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Chrisnek van igaza. Én mikor még nem voltam VIP akkor is azon gondolkodtam, h kéne vmi ilyen cucc. És megvettem volna akkor is, nemcsak most. Renélem majd láthatunk több képet is.
Reply With Quote
  #9  
Old 07-11-2006, 10:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Chris
Ha valakinek az országán nincs VIP nem feltétlenül azt jelenti, hogy nincs rá pénze, lehet hogy pénze lenne, de feleslegesnek tartja a VIP-et.
Én azt gondolom, hogy ha feleslegesnek tartja valaki, hogy hozzájáruljon a játék fenntartásához, akkor teljesen normális, hogy a játékot érintő kérdésekben nem számít a szavazata. És ennek ellenkezőjéről nem fogsz tudni meggyőzni, kár próbálkozni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 07-11-2006, 11:00
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Én azt gondolom, hogy ha feleslegesnek tartja valaki, hogy hozzájáruljon a játék fenntartásához, akkor teljesen normális, hogy a játékot érintő kérdésekben nem számít a szavazata. És ennek ellenkezőjéről nem fogsz tudni meggyőzni, kár próbálkozni.

A véleményed sok érdekes kérdést felvet, de nem akarok belemenni, mert ez nem megfelelő hely rá.
Nem akarlak meggyőzni...
(a félreértések elkerülése végett: az előző hozzászólásomban nem azt firtattam, hogy ki szavazhat és ki nem, és aki nem, az miért nem, hanem arra próbáltam felhívni a figyelmed, hogy a relikviák célcsoportja nem feltétlenül esik egybe teljesen a VIP országok tulajdonosaival...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/

Last edited by Chris; 07-11-2006 at 12:00..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 18:39
Függőség avagy Hódító mindenekfelett track Általános beszélgetés Hódítós témákban 363 04-18-2008 19:22
Boldog születésnapot Hódító:))) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 52 11-17-2006 18:05
Hódító VIP SMS új szám: 06-91-223-002 Ati Fontos bejelentések 1 06-06-2006 11:52
Hódító, a világhódító játék(?) Skolt Általános beszélgetés Hódítós témákban 46 02-10-2006 01:12


All times are GMT +1. The time now is 09:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu