Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-25-2008, 10:08
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by komisz86 View Post
Köszi szépen a választ. Ki is próbálom. De akkor mi van ezzel a szabállyal: "Az ellopott tekercsek típusának megoszlása megfelel annak az aránynak, ami a már országodban levő tekercsek között áll fenn." Ebből nekem egyáltalán nem az következik amit írtál. Persze az is lehet, hogy csak nekem vannak komoly szövegértési problémáim.
Walee jól mondja Ha neked nincs benn x tekid,csak y,viszont az áldozatnak milliónyi x tekije van,de y-ja nincs,akkor Te egy kanyi tekit sem fogsz tőle lopni
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Sponsored Links
  #22  
Old 02-25-2008, 10:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Off: Rebellis, most már legalább tudom, hogy gnóm vagy. Eddig nem tudtam. On:


Én mindig, mindenből ugyanannyit tartok otthon. Ez általában kereken 10.000 Db / tekercsfajta. Egyszerűen azért, mert ez még nem kopik nagyon, de a maximumot lopom mindenkiből.
Ez a véleményem a tekercsekről.

Egyébként az, ha gazdaságit tartok, jobban emeli a morálom, hát nem ellenkeznék ellene... Szerintem is úgy a reális, hogyha gazdasági tekit tartok, akkor a lakosok bevétele nő. És nem az adó "varázsolódik" nagyobbra útközben, miközben a lakostól az államkasszába érkezik... Hülyén nézne ki, ha befizetne valaki 1000 Ft-ot a postán, de a céghez már 1300 Ft érkezne be... Vagy befizetnél 100.000 adót, és az APEH 130.000-ret írna jóvá....
Még ha így is lenne, téged ez enm tenne folyamatosan boldoggá? (Legalábbis boldogabbá, mint a mostani helyzet?) Szerintem igen... Hiszen ez a fizetésemeléstől függetlenül is jól jönne minden embernek, mert az adóterhük annyival csökkenne, amennyivel a gazditeki %-od. Ha még emellé azt is hozzávesszük, hogy megemelted a fizetésüket, akkor csak jobban érzik magukat.....
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #23  
Old 02-25-2008, 16:45
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by komisz86 View Post
Köszi szépen a választ. Ki is próbálom. De akkor mi van ezzel a szabállyal: "Az ellopott tekercsek típusának megoszlása megfelel annak az aránynak, ami a már országodban levő tekercsek között áll fenn." Ebből nekem egyáltalán nem az következik amit írtál. Persze az is lehet, hogy csak nekem vannak komoly szövegértési problémáim.
Ez csak kamu szöveg. Valójában így működik:
Az ellenfél tekercseinek egy lopásra 5%-át hozod el, de maximum a saját tekercseid 10%-át. És ezt minden típusból. (Márha jól emlékszem)

Tehát ellenfeled tekije: (most csak 5típusra)
10.000 5000 0 300 100.000
te tekid:
100.000 0 500 2500 10.000

Akkor lopsz:
500-at (ellenfél 5%-a)
0-t (saját 10%-od)
0-t (ellenfél 5%-a)
15-öt (ellenfél 5%-a)
1000-et (saját 10%-a)

tehát lopás után:
9500 5000 0 285 99000

100500 0 500 2515 11000

És ebből lehet megint számolni.
__________________
A szenvedélyem
  #24  
Old 02-25-2008, 17:22
komisz86 komisz86 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

[quote=Valezius;161016]
Az ellenfél tekercseinek egy lopásra 5%-át hozod el, de maximum a saját tekercseid 10%-át. És ezt minden típusból.

Akkor miért nem ez van a súgóban? Ezek szerint eddig egy rakat tekit otthagytam azzal a felkiáltással hogy "inkább a fontosabbakból hozzak többet". Na mindegy ez már inkább a bakik vagy a dühöngő topikba illene. Azért köszi a részletes választ. Már be is vásároltam.
  #25  
Old 02-25-2008, 17:28
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by komisz86 View Post
Az ellenfél tekercseinek egy lopásra 5%-át hozod el, de maximum a saját tekercseid 10%-át. És ezt minden típusból.

Akkor miért nem ez van a súgóban? Ezek szerint eddig egy rakat tekit otthagytam azzal a felkiáltással hogy "inkább a fontosabbakból hozzak többet". Na mindegy ez már inkább a bakik vagy a dühöngő topikba illene. Azért köszi a részletes választ. Már be is vásároltam.
Ha nem tűnt volna fel a súgó nem adja meg a pontos számokat, arra általában magadnak kell röjönnöd. (Páldául, hogy egy ütésre 7% földet hozol el stb.)

Viszont amit a súgó ír, az akkor igaz, ha az ellenfélnek sok tekije van, mert akkor minden fajtából a sajátod 10%-át lopod, így tényleg a saját arányodnak megfelelőt.

Azt viszont sehol nem írja a súgó, hogy mindig fix mennyiségű tekit tudsz lopni, aminek az eloszlását tudod kvázi meghatározni. nem tudom, te miből gondoltad ezt
__________________
A szenvedélyem
  #26  
Old 02-25-2008, 17:52
komisz86 komisz86 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ha nem tűnt volna fel a súgó nem adja meg a pontos számokat, arra általában magadnak kell röjönnöd. (Páldául, hogy egy ütésre 7% földet hozol el stb.)

Viszont amit a súgó ír, az akkor igaz, ha az ellenfélnek sok tekije van, mert akkor minden fajtából a sajátod 10%-át lopod, így tényleg a saját arányodnak megfelelőt.

Azt viszont sehol nem írja a súgó, hogy mindig fix mennyiségű tekit tudsz lopni, aminek az eloszlását tudod kvázi meghatározni. nem tudom, te miből gondoltad ezt
Igazad van. Megint. Én értelmeztem rosszul. Na mindegy, most már legalább ezt is tudom. Jobb későn mint soha.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39


All times are GMT +1. The time now is 15:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu