Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-07-2007, 21:42
qrta qrta is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default JKSZ gyanú?

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha van olyan szövi akit a fél csoport gyűlöl és miután elkezdtem ütni Őket és meggyengültek rögtön rájuk ugrott másik két szövi is.
Ezért kitehetnek Minket JKSZ miatt? (természetesen erről szó sincs hiszen tudom ütni Őket)

Qrta
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-07-2007, 21:46
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by qrta View Post
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha van olyan szövi akit a fél csoport gyűlöl és miután elkezdtem ütni Őket és meggyengültek rögtön rájuk ugrott másik két szövi is.
Ezért kitehetnek Minket JKSZ miatt? (természetesen erről szó sincs hiszen tudom ütni Őket)

Qrta
Szerintem ezért nem.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #3  
Old 01-07-2007, 21:52
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by qrta View Post
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha van olyan szövi akit a fél csoport gyűlöl és miután elkezdtem ütni Őket és meggyengültek rögtön rájuk ugrott másik két szövi is.
Ezért kitehetnek Minket JKSZ miatt? (természetesen erről szó sincs hiszen tudom ütni Őket)

Qrta
Azt honnan tudod, hogy a fél csopi gyűlöli???
Szerintem jksz gyanús.
Ha én elkezdek ütni egy szövit, és esetleg más is beüti, akkor valahogy sose jut eszembe, hogy jksz lenne.
És már maga a minket megnevezés, is elgondolkodtató.
Bár lehet, hogy én vagyok paranoid.
Ha benéztem, akkor bocsi.
Reply With Quote
  #4  
Old 01-07-2007, 21:53
qrta qrta is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

A szövi vezérem miatt kérdezem mert Ő azt mondja hogy hagyjam abba nehogy kitegyenek minket anarchba, de Én nem szivesen nyelném le 3 mészárral azt ami kárt okoztak! Csak Tőlem majd egy hónapig loptak ártottak ami Nálam cirka 300 millás kár plussz amit a többiektől vittek illetve öltek.
Reply With Quote
  #5  
Old 01-07-2007, 21:55
qrta qrta is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Azt honnan tudod, hogy a fél csopi gyűlöli???
Szerintem jksz gyanús.
Ha én elkezdek ütni egy szövit, és esetleg más is beüti, akkor valahogy sose jut eszembe, hogy jksz lenne.
És már maga a minket megnevezés, is elgondolkodtató.
Bár lehet, hogy én vagyok paranoid.
Ha benéztem, akkor bocsi.
Azért a minket mert a mi szövinkről van szó! A többieket nem ismerem csak láttam a teljes eseményeknél h ment rájuk most már más is!

Amúgy meg kaptam amásodik mészár után egy zöldet amiben gratuláltak, hogy végre valaki megcsapdossa az a szövit
Reply With Quote
  #6  
Old 01-07-2007, 22:01
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Még régebben Half ügyével kapcsolatban mondta Ati, hogy ha egy játékos beleköt a teljes csoportba gyakorlatilag, aztán lecsapkodják, az nem számít jksz-nek...
Reply With Quote
  #7  
Old 01-07-2007, 22:36
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ma beakartam ütni egy orit, feljebb volt egy kis összezürdülése, párszor bemészárolták, majd leütötték, felmérés azt mutatt hogy rajta a száraz vihar.
Mire ki támadtam volna az ori leszabizott.

Miért akartam ütni? Mert könnyű prédának tünt.

Velem is ezt tették mikor az orit elővettem szabirol. Nem volt szépen rendbetéve, jött egy sereg, majd nem sokkal utánna a másik, a harmadik végül a hetedik, aztán már paszivabb volt a környék és volt időm regenerálódni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #8  
Old 01-08-2007, 05:45
qrta qrta is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Most már nem érdekes a dolog, ugyanis feljebb léptek egy szinttel (menekültek?). Így a továbbiakban nem lehet ilyen gond. MAjd esetleg akkor amikor mi is lépünk és még ott lesznek a közelben.
A válaszokat véleményeket köszönöm!
Reply With Quote
  #9  
Old 07-23-2007, 17:21
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Más JKSz-es kérdés.

Sziasztok.
Nem inditok új topicot neki ha már ennek jó a cime
JKSz-nek számit-e ha egy szövi szét válik mf-ekre és utána folytatják a háborut külön-külön?
Mielött kötekednétek, hogy ugy könyebb dolgunk van mert egyenként leszedhetjük elárulom, hogy ez egy 30-40es látszámu csoportban van ezért ha mondjuk szövi támadást akarunk min 6kör kell, hogy üssünk vagyis returba 12kör ami alatt minket simán bevernek 3*. Angol, német meg román csoportokban sürün van ilyen kis létszám.
Igazábol továbbra is ugy müködnek mint szövi viszont azt nem bizonyithatom, hogy informáciokat is cserélnek hiszen mondhatják, hogy régi infok alapján háboruznak. Ez JKSz-nek számit vagy sem? Ha nem milyen esetben számit ez annak?
Üdv. McLoad
Reply With Quote
  #10  
Old 07-23-2007, 18:40
Sci Sci is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
Sziasztok.
Nem inditok új topicot neki ha már ennek jó a cime
JKSz-nek számit-e ha egy szövi szét válik mf-ekre és utána folytatják a háborut külön-külön?
Mielött kötekednétek, hogy ugy könyebb dolgunk van mert egyenként leszedhetjük elárulom, hogy ez egy 30-40es látszámu csoportban van ezért ha mondjuk szövi támadást akarunk min 6kör kell, hogy üssünk vagyis returba 12kör ami alatt minket simán bevernek 3*. Angol, német meg román csoportokban sürün van ilyen kis létszám.
Igazábol továbbra is ugy müködnek mint szövi viszont azt nem bizonyithatom, hogy informáciokat is cserélnek hiszen mondhatják, hogy régi infok alapján háboruznak. Ez JKSz-nek számit vagy sem? Ha nem milyen esetben számit ez annak?
Üdv. McLoad
ez annak számit mivel két ori csak akkor oszthat meg infot egymással ha szövetségben vannak. amint a szövetség megszünik már nem. azért van az mf-nek +40 %-a mert nem kap infot szövitől... (egyrészt)
__________________
aláirás...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
JKSZ bejelentések mikéntje Ati Segítség 273 04-24-2007 13:19
Jksz karesz6 Elvetett javaslatok 3 05-31-2006 20:18


All times are GMT +1. The time now is 05:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu