Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #711  
Old 06-26-2006, 20:17
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
Az én beírásomat idézted be, majd utána írtad h ez Wandra is vonatkozik...
Akkor olvasd el ujra mire válaszoltál... (segítek: 681-es bejegyzés) Semmi köze a bejegyzésedhez és név szerint leírtam kié az "ing".

Ha egyszer rájöttök, hogy mekkora luftot rugtatok, nem sértődöm meg ha felhívtok és elnézést kértek. Nagyon szarul esik az egész. Utánna talán lesz megint közös témánk addig meg jó szórakozást és fórumozgatást.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #712  
Old 06-26-2006, 20:30
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Akkor olvasd el ujra mire válaszoltál... (segítek: 681-es bejegyzés) Semmi köze a bejegyzésedhez és név szerint leírtam kié az "ing".

Ha egyszer rájöttök, hogy mekkora luftot rugtatok, nem sértődöm meg ha felhívtok és elnézést kértek. Nagyon szarul esik az egész. Utánna talán lesz megint közös témánk addig meg jó szórakozást és fórumozgatást.
Rendben, majd ha bocsánatot kér tőlünk az a vki vagy vkik, akkor én is bocsánatot fogok kérni mindenki mástól aki magára vette azt az inget, amit mi nem adtunk rá senkire! Nem értem miért nehéz felfogni egy olyan egyszerű dolgot h senkit sem vádoltunk meg.
Amúgy érdekelne h sztetek ki lehetett... Ahogy Wand is mondta, tuti olyan aki hódos, és aki utál minket. Nem mondom kevés ilyen ember van, de nem is végtelen sok...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #713  
Old 06-26-2006, 20:36
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
CL, nagyon bírnám ha legalább nem ferdítenél... Nem a Hódban írtam privát üzit, vagyis akármi is lehetett volna benne... Ennek ellenére az az üzi elég messze volt a 168 körtől. Jah, és hálásak lehetnek a játékosok h nem Te vagy, aki a priviket nézi, mert lehet már senkinek sem lenne írásjoga, ha ezért 168 kört adnál... A sajnálatod meg a legkevésbé sem érdekel, eddig sem voltam kiváncsi rá h mit gondolsz... sőt...

Hát Baba én ferdítek?
Az igazán szép... Szerinted hol írtam én, hogy a hódítóban írtál üzit??? Legalább a saját írásaidra odafigyelhetnél... és szerinted én adtam ezért 72 kör kitiltást, vagy te?

"birom h mindig a legnagyobb lámának van a legnagyobb szája

lámika
gyere egyedül az életben nem férsz be

LOOL"

Mert egy ilyenre te adtál 72 kört (szeretnéd, hogy beidézzem, te mit írtál? Abban ugyibár nem a lámika és a Láma volt a legnagyobb sértés)... sőt volt szerencsém látni, amint jksz-el kitiltottál egy anarchos orit... de ha itt szeretnéd tovább folytatni, én szivesen felsorolok tőled, az év modijától még pár ilyen mókát, vagy végre abba hagyod?
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #714  
Old 06-26-2006, 20:48
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A továbbiakban nem írok ide, tiéd a terep Baba, mocskolódj nyugodtan tovább, hisz neked lehet másokat sértegetni. Wand rád is számítok, hozd a formád!
Csak így tovább, szerettessük meg az 1/a-t mindenkivel (élen a játék supportosával)!
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #715  
Old 06-26-2006, 20:52
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Srácok sírva könyörgök hagyjátok abba! Ha ez minden ami az 1/A akkor dobatom át minden orimat amint felért a Bbe...
Annyira semmi közöm hozzá, de mégis olvasom hogy mi történik a topon / a 14k view azt jelzi számomra hogy nemcsak én.../ és a végén már modi vs support lesz meg folyamatos anyázás??? Nem azért függő valaki mert napi 20órát játszik hanem mert erkölcsileg tönkremegy egy ilyen szócsatáért...

Bocsi kijött, tom mondani fogjátok hogy nem kell olvasni, meg semmi közöm hozzá, de talán ha sok kezdő is beszól hogy közröhej és szánalom amit nyilvánosan műveltek akkor inkább privátban folytatjátok és itt eccer az életben lesz pozitivan érdekes beirás is...

Egyetlen vélemény: nekem a legelején az jött le hogy Monroékra gyanakszotok, mindez ugy hogy én csak annyit tudok rolatok amiket ide irkáltok... ezzel nem akartam állást foglalni csak a szövegből nekem ez jön le

Jah bocsi egyetle pozitiv azért van: SzaTo még erre s szép verset irt
Reply With Quote
  #716  
Old 06-26-2006, 20:54
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
senkit sem vádoltunk meg.
Üdv!

"Lehet hogy egy kicsit jelentősebb klán jelentősebb országairól van szó, mint az átlag"
Ezt Xeper írta 67-oldalon asszem.Ha ez nem vádaskodás akkor én vagyok Gyurcsány Ferenc
Reply With Quote
  #717  
Old 06-26-2006, 20:57
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Hát Baba én ferdítek?
Az igazán szép... Szerinted hol írtam én, hogy a hódítóban írtál üzit??? Legalább a saját írásaidra odafigyelhetnél... és szerinted én adtam ezért 72 kör kitiltást, vagy te?

"birom h mindig a legnagyobb lámának van a legnagyobb szája

lámika
gyere egyedül az életben nem férsz be

LOOL"

Mert egy ilyenre te adtál 72 kört (szeretnéd, hogy beidézzem, te mit írtál? Abban ugyibár nem a lámika és a Láma volt a legnagyobb sértés)... sőt volt szerencsém látni, amint jksz-el kitiltottál egy anarchos orit... de ha itt szeretnéd tovább folytatni, én szivesen felsorolok tőled, az év modijától még pár ilyen mókát, vagy végre abba hagyod?

Kedves CL, Neked mint moderátornak tudnod kellene, hogy mindig azt a kitiltást adjuk, ami éppen következik. Ha vkivel már olyan soxor volt gond, h 72 kör jön neki, akkor annyi jön, arról nem én tehetek. Elég szomorú h ezt Neked kell magyarázni.
A másik számodra meglepő dolog, az pedig az, h nem tiltok ki senkit jksz-ért Ati beleegyezése nélkül! És gondolom az is furcsa lesz h 168 kört sem adok Ati beleegyezése nélkül. Ezek után sztem menj, és kérj bocsánatot Atitól!

Jah, és ha vmi problémád van a moderátorok működésével kapcs, akkor Rád is vonatkozik a szabály, írd meg a supportra! :P
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #718  
Old 06-26-2006, 20:58
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Milán™
akkor én vagyok Gyurcsány Ferenc
figyi akkor el kée beszélgetnünk egykét dologról...
Reply With Quote
  #719  
Old 06-26-2006, 21:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Hát Baba én ferdítek?
Az igazán szép... Szerinted hol írtam én, hogy a hódítóban írtál üzit??? Legalább a saját írásaidra odafigyelhetnél... és szerinted én adtam ezért 72 kör kitiltást, vagy te?

"birom h mindig a legnagyobb lámának van a legnagyobb szája

lámika
gyere egyedül az életben nem férsz be

LOOL"

Mert egy ilyenre te adtál 72 kört (szeretnéd, hogy beidézzem, te mit írtál? Abban ugyibár nem a lámika és a Láma volt a legnagyobb sértés)... sőt volt szerencsém látni, amint jksz-el kitiltottál egy anarchos orit... de ha itt szeretnéd tovább folytatni, én szivesen felsorolok tőled, az év modijától még pár ilyen mókát, vagy végre abba hagyod?
Igyekeztem eddig kimaradni, de úgy látom, hogy ennek már semmi köze a témához, és átmentünk "utáljuk egymást, és kössünk bele mindenbe" délutánba.

Itt már kénytelen vagyok beleszólni, mert hatalmas butaságokat mondasz.

Hogy a fentire miért 72 kör jár, azt azt hiszem pontosan tudod: figyelmeztetés, 5 kör, 12 kör, 24 kör után 72 kör jön. Ha valaki folyamatosan megszegi a szabályokat, akkor nyilván nem folyamatosan figyelmeztetéseket fog kapni, mert csak kicsit durva. Ha valakinek ez jön, akkor egy ilyenért is ezt kapja, arról igazán nem tehet senki, hogy képtelen az illető normálisan viselkedni, az előző kitiltásai után is.

Ha valaki ilyen előtörténet után erre nem 72 kört ad, hanem enyhébbet, az rossz döntés.

Anarchból jksz miatt kitiltani valakit? Arra gondolsz, amikor egyből utána be is írtam a fórumra, hogy jé, ő már más miatt átkerült? Kéretik nem mindenben csak a személyeskedést nézni, és nem csakazért is belekötni másba, pláne akkor, ha semmi köze az illetőnek hozzá.

Visszaolvastam az egész mostani részt, és bevallom nem tudom miért veszed ezt személyes támadásnak, hogy itt Te lettél meggyanusítva bármivel is. Én ilyet nem láttam, bevallom meglepődtem, amikor ez volt a reakciód.

Az eredeti témába nem szólok bele, ameddig az normális keretek között marad, de az egymás szídása nem idevaló. A jogos döntések megkérdőjelezése pedig végképp nem idevaló.

Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #720  
Old 06-26-2006, 21:26
Georgio
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Roni
Jah, és ha vmi problémád van a moderátorok működésével kapcs, akkor Rád is vonatkozik a szabály, írd meg a supportra! :P
Bocsanat!!!!

Baba! Akkor irj magadnak egy levelet mert te is kifogasoltad Cl moderatori tevekenyseget!
Szerintem mielott az szabalyokat hangoztatjatok mind a ketten elotte be kellene tartani nektek is!

Ilyen nemu sertegetesek utan ha nem roltok lenne szo mar azt irna ki a rendszer hogy kitiltas oka: semmi, ideje orokre, vagy valami ilyesmi!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 18:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu