Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #671  
Old 06-26-2006, 01:19
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
Nem gyanúról van szó, oké? Egy gyanú miatt nem oszlottunk volna. Remélem elég érthető voltam...
Felreertettel. Nem erre a konkret esetre mondtam, hogy gyanu. Remelem, en is ertheto voltam.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #672  
Old 06-26-2006, 01:20
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
100%-osan biztosak vagyunk benne. Levegőbe valóban nem lenne illendő vádaskodni...
Miben vagy biztos Roni? Picit kezd a dolog bosszantani...
Az egészet ha megtörtént ha nem nem kéne ugy beállítani, mintha azok tették volna akik éppen jobban állnak mint nektek ez kellemes. Gusztustalan dolog a betörés is DE AZ IS ahogy itt előadojátok, hogy biztosan a Szkarabeuszosok voltak! Ocsmány a betörő is és az is aki az egészet arra használja fel, hogy magyarázza vele a fiaskóit... Bár hál istennek az sem mostanában volt így nehéz összefüggésbe hozni vele. Csak az bosszant, hogy mégis megpróbáljátok!

Egyébként ha én csinálom biztosan elküldöm a seregeiteket 500körre támadni aztán beverlek és felléptetem Flangánt a gyorscsopiba leszabizva.

Erről ennyit...
Reply With Quote
  #673  
Old 06-26-2006, 01:23
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Fegya, egyértelműen 100%.
emellett nem vádoltam senkit, de az is biztos, hogy egy 5-ös szintű játékosnak nem sok érdeke fűzödött volna ehhez.

Neked is szól az előzőpár sorom...
Reply With Quote
  #674  
Old 06-26-2006, 01:31
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

már bocs de senki nem mondta, hogy a szkarabeuszosok voltak.. vagyis most előx te vetetedd fel..

ha megtörtént ha nem? több milliós sereg eltünését nehéz úgy kezelni, hogy "ha megtörtént.."

elküldöd a sereget 500 körre? ugyan azt látjuk és ha utána még be is versz egyértelmű te voltál.. asszem ezt senki nem merné megkockáztatni.. viszont az infó talán értékesebb is mint a seregek elküldése, nem beszélve arról, hogy minek küldenéd el a seregket ha el is tudod végleg tüntetni?

meindezekkel együt mi nem mondtuk, hogy ti voltatok. de az is biztos, hogy olyan volt akinek érdkében állt a dolog. ti ezek közül az egyik vagytok, és a szakrabeuszt egyedül te emlegetted itt.

Last edited by wand; 06-26-2006 at 01:37..
Reply With Quote
  #675  
Old 06-26-2006, 01:46
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

monro: aki itt felháborodhat azok mi vagyunk... és egy árva szóval nem említettük h Ti voltatok... azért érdekes h Neked ez jött le. Miért? Ezek után ez már elgondolkodtató. Miben vagyok biztos? Abban h vki feltörte az orikat. Ez nem feltevés, hanem tény, nem csak abból tudjuk h itt-ott eltűnt ez meg az, és megváltozott ez meg az...
Wandnak meg tökéletesen igaza van abban, h akárki is csinálta, nagyon jól csinálta, nem volt feltűnő, hatásos volt, és nem lehet biztosan tudni azt sem h ki volt...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #676  
Old 06-26-2006, 01:47
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azt elismerem h kínos helyzetben vagytok... Akárki is csinálta, igazán kellemetlen helyzetbe hozott Titeket is.
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #677  
Old 06-26-2006, 06:39
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
CL, én már láttalak tréged kirohanni a fórumra, csak azért mert megtámadott egy klán akinek az egyik tagjával mnt-d volt egyéniben..

kiváncsi lennék ha több millió egységed tüntetnék el, hogy reagálnál...

és még 1x hozzáteszem, semmi vádaskodás nem volt simán elköszöntem.
+ megköszöntem a dolgokat. akinek nem inge ne vegye magára.

és úgy látom a pofátlanságról elég más az elképzelésünk...
Az elköszönéseddel semmi baj nem volt, amit utána írtatok azzal van baj (ugyibár én azt is idéztem be)...

Wand, igen, voltam már a fórumon azért, mert klánban nekünk jöttetek, miközben 2 ori is mnt-s volt a klánommal, sőt az egyikük volt klántagom volt, miközben pont ez a kettő ország volt 2 körre minden klántagomtól (míg klánban csiki-csuki volt a támadásotok) és igen, felháborodtam rajta, hogy még annyira sem voltatok képesek, hogy az mnt-t bontsátok legalább.... és igen, tényleg úgy tűnik más az elképzelésünk a pofátlanságról.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #678  
Old 06-26-2006, 06:58
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
monro: aki itt felháborodhat azok mi vagyunk... és egy árva szóval nem említettük h Ti voltatok... azért érdekes h Neked ez jött le. Miért? .
Azért Roni, mert erre céloztatok!!!
Nem hülye senki, nem kell megnevezni senkit... Elég az ha TE és WAND azt mondod, hogy BIZTOS VAGYOK BENNE, meg hogy TUDOM. Elmehettek mindketten a jó búsba!!!

Tudod én meg abban nem vagyok biztos, hogy egyáltalán volt e feltörés. Mi a lószar történt? Elment 500K egység? Nabummm nálunk is ment már el ennek a többszöröse pontosan olyan módon mint nálatok, mégse pattogtunk, hogy biztosan feltörtek bennünket! Abból amit Wand mesélt telefonon ezelött egy hete sokmindenben kilóg a lóláb. Mondjuk ezt nem itt vezetném le.

Jó lenne ha a bölcsességeteket, hogy ti aztán bizton tudjátokmi történt nem arra használnátok fel, hogy bemocskoltok bárkit is. Mindenki tudja kikkel harcoltok Én magam is leírtam feljebb, hogy szar a szitu, mert kizárólag nekünk lenne rövidtávú érdekünk. Ugyhogy NE TE LEGYÉL FELHÁBORODVA amikor ráutaló magatartással vád nélkül közöltétek tegnap, hogy az volt akinek az érdeke! Ehhez nem kell kimondani semmit. Ettől még paraszt dolog, főleg ugy hogy tudjátok, hogy hazugság!
Reply With Quote
  #679  
Old 06-26-2006, 06:59
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy
En asszem ertek hozza egy kicsit, es ezzel nem ertek egyet....
Mire gondolsz? Varj, megadom az osszes linux szerver egy felhasznalo nevet: root. Kikeresned nekem hozza a kodokat?
Nos Remy, én is értek hozzá egy kicsit és attól, hogy te nem értesz vele egyet, attól ez az ori feltörőket nem érdekli... tudod, eddig is csináltak bot progikat, hogy a hódítóban "ingyenes" helytartót csináljanak, az már nem nagy őrdőngősség, hogy a felhasználónév ha megvan, akkor a jelszót próbálgassa a gép, végigmenve minden variáción... csak mint írtam idő kérdése és nem kell hozzá feltörni a szervert sem... tudod, nem viccből került bele az a pipa, hogy rontott jelszó esetén kitiltson a belépésből. Amúgy pedig nem, nem keresem ki a kódokat (ha vannak egyáltalán), mert engem eszméletlenül nem érdekel az, hogy feltörjem más oriját...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #680  
Old 06-26-2006, 07:05
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
CL, nem csalódtam Benned. Látom Neked mint moderátornak ide is be kell szólnod, az egy dolog h közöd nincs az egészhez! A véleményemet rólad kb tudod, úgyhogy most nem írnám le ide, azonban ha nagyon érdekelne priviben nagyon szívesen megírom h minek tartalak. Az meg h mi tartozik ide, és mit lehet ide írni, ahhoz Neked mint sima fórumra irkálónak sok közöd nincs, moderáld csak a játékbeli fórumot, ha Atit ez nem zavarta, akkor ne zavarjon Téged sem, az meg h a supportra mi tartozik, megint más téma. Gondolom azért annyira nem nézel hülyének h elkezdek majd magamnak irkálni mert szted ide nem lehet!
Nos Baba, nekem is megvan rólad a véleményem, de az nem erre a fórumra tartozik..

Tudodo miért zavar, mert elvileg ugyanazok a szabályok itt is, mint a rendes fórumon, ott pedig egy ilyenért símán repül egy "átlag" játékos.
Ha pedig itt is azok a szabályok, akkor ezeket be kéne tartani itt is...

"Ha bármi problémád merülne fel a játékkal, akkor a support@hodito.hu címre írj, NE a fórumra!"

"Üzeneted semmilyen módon ne sértse a Magyar Köztársaság alkotmányos rendjét, és a hatályban lévõ jogszabályokat (rágalmazás, pánikkeltés, stb.). "

Ha bizonyítékok nélkül vádolsz csak úgy akár egy embert, akár egy egész csoportot (1/a), akkor az mindkettőt megsérti.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 18:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 11:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 15:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 02:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 18:25


All times are GMT +1. The time now is 14:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu