Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 12-04-2009, 10:31
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
elgondolkodtam egy kicsit

ha én az 5-től runába fektettem a pénzem és haladok szépen felfele , miközben gyüjtögetem a runát. Minden szinten kihasználom azt a lehetöséget hogy max top körig vagyok.

eljutok a 2-be és mondjuk megyek szépen felfele.
legyen az oriba mondjuk fellépéskor 2,5 milliárd (csak példa) arany és mondjuk sok sok runa és ahogy gyülnek a runák szépen egybeszedve mindig piacon tartom, hogy az 1-be legyen mondjuk tartalékom

Na most amiért irok , ne adj isten mikor a 2-be már mondjuk 1500 körnél (ez is példa), visszajön a runám, és mondjuk éppen nem tudok sehogy se gép elé internet elé kerülni, és mondjuk egy fossztival meg lopival jelentösen elviszik a tartalék runámat mondjuk a 400 millka runámbol (ez is egy viszonyszám)

na most akkor nem fog semmit se érni az ujrázásom??
Löttek a runámnak?? amit mondjuk 5-ös 4-es 3-as szinten 2000-2200 körig összetamagocsiztam szintenként??
Olyan változást nem lehet csinálni, ami mindenkinek elhozza a kánaánt, és semmi negatív csepp lehetőségként sem merül fel benne.

Ha runába fektetsz mindíg is kockázatot vállalsz, mert lelophatják, és ki is foszthatnak. Ha ezt nem szeretnéd akkor másban kell tartanod a vagyonodat.

Ha nem lesz változás akkor azt veszed észre a B ben, hogy a 400 milla runád ami ért lent egy vagyont itt már 2-3 milliárd kp-t ér csak, mert az Újramatyik
Telefosták a piacot runával.

És ki se kell fosszanak, le se kell lopjanak a vagyonod eltűnéséhez.
Te meg már újrával se tudod visszahozni az értékét.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Reaktor For This Useful Post:
Sponsored Links
  #142  
Old 12-04-2009, 12:08
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
Ilyen példát lehet mondani bőven, hogy miért NE legyen korlátozva semminek az újrázása. DE szerintem, az újrázás egy kényelmi funkció, tehát ha az van odaírva,hogy x pénzmennyiségig, y runamennyiségig, z tekimennyiségig visszaadja a szinten kezdett országodat, akkor e szerint fogsz játszani. És hidd L örülni tudnál ha 200 milla rúnából 100 millát visszakapsz B-ben, mert anyi pénzből is kényelmesen teljesíteni lehet a szintet.

Hozzáteszem, ha például többször is elfelejted kirakni a runádat, és ellopják mindig akkor az ujrázás sem fog sokáig segiteni. A pénzügyi veszteségek meg nálam akkor sem férnek bele az ujrázás mellett lévő szövegbe. (Valami olyasmi hogy teljesen szétütötték az országodat és nem látsz semmilyen kiutat a feltámadásra)
én komolyan azt hittem hogy az ujrázás az egy lehetöség hogyha elrontok valamit akkor ujrával csinálhatom másképpen.

amugy értem én ezt a problámát hogy mi a nagy baj egyesek szerint, de véleményem szerint ez nem nagyon fogja megoldani a problémát
csak ideglenesen, de azt se azonnal
Reply With Quote
  #143  
Old 12-04-2009, 12:31
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az én verziómra még mindig nem reagált senki érdemben. Pedig írtam egy javaslatot, ami az újraindulást -mint újabb esélyt- változatlanul hagyná, a vagyon sokszorozást viszont korlátozná.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #144  
Old 12-04-2009, 12:35
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
én komolyan azt hittem hogy az ujrázás az egy lehetöség hogyha elrontok valamit akkor ujrával csinálhatom másképpen.
Már volt idézve ebben a topicban is, meg azért ennyi idő alatt már illett volna olvasnod legalább egyszer.
"Ezt a lehetőséget csak akkor használd, ha teljesen szétesett az országod, és egyszerűbb egy újat kezdeni, mint a mostanival talpraállni."

Ebbe nehéz belemagyarázni azt, hogy leloptak ezért kéne vissza a pénzed.
Reply With Quote
  #145  
Old 12-04-2009, 12:43
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Az én verziómra még mindig nem reagált senki érdemben. Pedig írtam egy javaslatot, ami az újraindulást -mint újabb esélyt- változatlanul hagyná, a vagyon sokszorozást viszont korlátozná.
ha jól látom arra tettél javaslatot, hogy 20 milla legyen a határ tekiből. Erre nem sokmindent lehet reagálni, mint hogy erre is lehet azt mondani, hogy a tekit nem csak 200 hekin lehet irni és nem csak irni lehet, tehát a 68 millás becslésed máris sántit. Ettől függetlenül szerintem alacsonyabb határ jobb lenne. A pénzre és runára meg nem is tettél javaslatot.
Reply With Quote
  #146  
Old 12-04-2009, 17:45
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
ha jól látom arra tettél javaslatot, hogy 20 milla legyen a határ tekiből. Erre nem sokmindent lehet reagálni, mint hogy erre is lehet azt mondani, hogy a tekit nem csak 200 hekin lehet irni és nem csak irni lehet, tehát a 68 millás becslésed máris sántit. Ettől függetlenül szerintem alacsonyabb határ jobb lenne. A pénzre és runára meg nem is tettél javaslatot.
A pénzzel és a rúnával szerintem nincsen probléma, mindkettő fosztható, lopható gyakorlatilag normális mértékben.
Ha nem tetszik a 20 milla, legyen 40, az már nagyobb hektáron írt tekercsek esetén is megfelelő lehet. Sikítson aki megírt (nem lesokszorozott) 320 millió tekercset egyetlen országával! Nem mellékesen a példám eléggé sarkított volt, hiszen nem valószínű, hogy valaki 10 évig írt volna tekit regelést követően.
A másik oldala pedig: most ha valaki több pénzt szeretne 4,3 milliárdnál, akkor sem tehet semmit, ezért a határon leáll a gyűjtésével, megy játszani/keres másik vagyon tárolási lehetőséget. Ne mondja senki, hogy 160 milla tekercs (20-as korlát esete ugye) kevés lenne!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #147  
Old 12-05-2009, 18:32
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mondju szerintem az egész problémát megoldaná, ha nem 500 hanem 2000 körönként lehetne újraindulni.
Aki 1 évig ír tekit, és valami miatt elveszíti, annak már nem kaland várni még 1500 kört, hogy visszakapja. Viszont újrázással vagyont gyártani már eléggé időigényes 2000 körönként.

vagy ha ugyanazon a szinten akarsz többször újrázni, akkor az elsőt megeteheted 500 a másodikat 1000, a harmadikat 2000, a negyediket 4000 kör után. (hm?)

Last edited by wand; 12-05-2009 at 18:37..
Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to wand For This Useful Post:
  #148  
Old 12-05-2009, 20:35
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Mondju szerintem az egész problémát megoldaná, ha nem 500 hanem 2000 körönként lehetne újraindulni.
Aki 1 évig ír tekit, és valami miatt elveszíti, annak már nem kaland várni még 1500 kört, hogy visszakapja. Viszont újrázással vagyont gyártani már eléggé időigényes 2000 körönként.

vagy ha ugyanazon a szinten akarsz többször újrázni, akkor az elsőt megeteheted 500 a másodikat 1000, a harmadikat 2000, a negyediket 4000 kör után. (hm?)
Remek ötlet!
Kiegészíteném azzal, hogy 500 kör helyett 1000 körrel induljon.
Valamint azzal, hogy mihamarabb jó lenne bevezetni, mert az Újramatyi tekercsnepperek már most is mérhetetlen károkat okoznak a G és a B csoportban azoknak a játékosoknak, akik normálisan gyüjtögetve játszanak.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #149  
Old 12-05-2009, 20:35
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
vagy ha ugyanazon a szinten akarsz többször újrázni, akkor az elsőt megeteheted 500 a másodikat 1000, a harmadikat 2000, a negyediket 4000 kör után. (hm?)
Ez nagyon jó ötlet!
A négyzetes emelkedés kifejezetten tetszik.
500-1000-2000-4000-8000-16000
De ha nem is ilyen durván, azért normális esetben egy szinten nem kell sokszor újrázni azért, hogy teljesíteni bírja az ember.
De így legalább nem lehetne megcsinálni, hogy valaki fellép A-ba, és 20at beleújráz, csak úgy, ha bevállalja, hogy a hatodikra már majdnem 2 évet kell várni
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #150  
Old 12-05-2009, 20:46
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elsore jo otletnek tunik, de sajnos konnyen(?) megkerulheto.

Egyszeruen nem egy orszag fog ujrazni sokszor, hanem sok orszag fog ujrazni egyszer. Erre meg nehez korlatozast hozni.


Kicsit temaba vag:

Ati, mennyi esely van arra, hogy szintlepeskor ne lehessen magunkkal vinni a kepzodo egysegeket? Ez ennek a problemanak egy reszet meg is oldana, az egysegujrazast, es az mar nagy elorehaladas lenne.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 12-05-2009 at 20:48..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 06:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu