Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 12-03-2009, 10:05
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
Egy biztos, az eredeti formájában nem támogatom a javaslatot.

Épp most néztem az egyik negyedik szintes országomra, és mit láttok hogy a ti javaslatok alapján nem sokára, ha bajba kerülök elveszteném a rúnáim egy részét. És mindezt azért mert kihasználtam a rendelkezésemre álló időt. Azt látom, hogy azokat is büntetnétek, akik a lassabb játék menettel gyűjtögetik össze a vagyonkájukat.

Miközben én azt látom, hogy igazából nem az zavar benneteket, hogy valakik ekkora vagyont gyűjtenek, hanem az, hogy ezt ki is rakják a piacra sőt ezzel manipulálják azt.

Úgy érzem ezzel a javaslattal közvetve a piaci árak alakulásába, akartok bele szólni.



Bocsáss meg, de szerintem nem teljesen érted a javaslatot.
Ha valami ilyen változtatás bekövetkezne akkor nyilván nem runa meg tekercskupaccal lépsz fel, hanem fellépés előtt eladod a javát, vagy legalább annyit, hogy max pénz köré kerülj.
Így ha fent szétvernek akkor ujra után lesz az oridban 4,2 milliárd arany.

A max pénz az megmarad!!!

Hisz ezzel nem lehet semmit trükközni, mert a játékos hiába ujrázza x-szer, a köv lépésnél is csak a max kp.-nyi pénzt tudja felvinni ujrázható formában. (meg a fajtánkénti 1 millió tekit runát)

Tehát, hogy mindenki világosan láthassa a javaslatot:

Fellépsz, és viszed MINDEN tartalékodat, de minnél inkább törekedsz a kp. felvitelére mert az ujra esetén is rendelkezésedre áll.

Ha esetleg szétvernek, ki0áznak, és ujrázni kényszerülsz akkor a fellépéskori országodat úgy kapod vissza, hogy a max pénzlehetőség mellett a tekercs és a runa fajtánként 1 millióra van maximálva, valamint a képzés alatti egységek törlődnek.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 12-03-2009, 10:20
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
5w 1 hónap alatt 4 milla tekit loptam össze annó, a szövijeim is kb ennyit. Lehet ám nagyon szépen lopni azért. főleg, ha addig nem volt olyan a csoportban. Néztük a rúna fogyást, mikor kerül fel a kulcs, stb. Ha a ht-re hagyta, jó időben indított fosztogatással ki lehet iktatni a ht-ét és kapa 5k kör munkájának
Hex ez ehhez a temahoz semmitmondo, 5. szinten ujrazassal nem kapja vissza a tekercseit..
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #133  
Old 12-03-2009, 10:34
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Bocsáss meg, de szerintem nem teljesen érted a javaslatot.
Ha valami ilyen változtatás bekövetkezne akkor nyilván nem runa meg tekercskupaccal lépsz fel, hanem fellépés előtt eladod a javát, vagy legalább annyit, hogy max pénz köré kerülj.
Így ha fent szétvernek akkor ujra után lesz az oridban 4,2 milliárd arany.

A max pénz az megmarad!!!

Hisz ezzel nem lehet semmit trükközni, mert a játékos hiába ujrázza x-szer, a köv lépésnél is csak a max kp.-nyi pénzt tudja felvinni ujrázható formában. (meg a fajtánkénti 1 millió tekit runát)

Tehát, hogy mindenki világosan láthassa a javaslatot:

Fellépsz, és viszed MINDEN tartalékodat, de minnél inkább törekedsz a kp. felvitelére mert az ujra esetén is rendelkezésedre áll.

Ha esetleg szétvernek, ki0áznak, és ujrázni kényszerülsz akkor a fellépéskori országodat úgy kapod vissza, hogy a max pénzlehetőség mellett a tekercs és a runa fajtánként 1 millióra van maximálva, valamint a képzés alatti egységek törlődnek.
Max pénz max rúna(ennyit még csak az anarchban láttam egy oriban) és fajtánként 5 millió tekercs szerintem már barátságosabb és az átlag játékos nincs is ezzel korlátozva és a képzés alatt levő egységek megmaradnak
Reply With Quote
  #134  
Old 12-03-2009, 10:40
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hex ez ehhez a temahoz semmitmondo, 5. szinten ujrazassal nem kapja vissza a tekercseit..
Ő nem kapja vissza, ami a lényeg viszont, hogy 1 hónapnyi (!) ügyeskedéssel összeszedsz 16 milla tekit, amiből simán lehet 4 milliárd is A-ban
Szerintem arra írta Hex, hogy pici kreativitással nem tart semeddig sem hatalmas alapvagyont szerezni az újrázáshoz. Amivel maximálisan egyetértek.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #135  
Old 12-03-2009, 10:45
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
A max pénz az megmarad!!!
Miért? 10 oriban 4 milliárdokat felléptetni mennyivel jobb, mint felvinni 3M varit, vagy 100M tekit?

Annyi lesz a külömbség, hogy most egy normál szövi is feltudja vinni ha egy kis időt rászán szabályos játékkal, ezután meg csak az tudja felvinni akinek 10 orija van?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to wand For This Useful Post:
  #136  
Old 12-03-2009, 17:15
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hex ez ehhez a temahoz semmitmondo, 5. szinten ujrazassal nem kapja vissza a tekercseit..
5. szinten nem is
Reply With Quote
  #137  
Old 12-03-2009, 19:48
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Annyi lesz a külömbség, hogy most egy normál szövi is feltudja vinni ha egy kis időt rászán szabályos játékkal, ezután meg csak az tudja felvinni akinek 10 orija van?
Ha már szabályos módszerekkel nem lehet megcsinálni az is előrelépés. Nyilván a szabálytalan játékot meg bűntetni kell, de nehogymár az legyen az érv, hogy ha valamit szabálytalanul meg lehet cisnálni, akkor szabályosan miért ne..
Reply With Quote
  #138  
Old 12-03-2009, 19:53
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Max pénz max rúna(ennyit még csak az anarchban láttam egy oriban) és fajtánként 5 millió tekercs szerintem már barátságosabb és az átlag játékos nincs is ezzel korlátozva és a képzés alatt levő egységek megmaradnak
Max rúnát semmiképpen sem támogatnám, legalább egy nagyságrenddel lejjebb kéne hogy legyen mint a pénz az ára miatt. Szóval akkor mondjuk 100 millió.
Reply With Quote
  #139  
Old 12-04-2009, 07:44
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

elgondolkodtam egy kicsit

ha én az 5-től runába fektettem a pénzem és haladok szépen felfele , miközben gyüjtögetem a runát. Minden szinten kihasználom azt a lehetöséget hogy max top körig vagyok.

eljutok a 2-be és mondjuk megyek szépen felfele.
legyen az oriba mondjuk fellépéskor 2,5 milliárd (csak példa) arany és mondjuk sok sok runa és ahogy gyülnek a runák szépen egybeszedve mindig piacon tartom, hogy az 1-be legyen mondjuk tartalékom

Na most amiért irok , ne adj isten mikor a 2-be már mondjuk 1500 körnél (ez is példa), visszajön a runám, és mondjuk éppen nem tudok sehogy se gép elé internet elé kerülni, és mondjuk egy fossztival meg lopival jelentösen elviszik a tartalék runámat mondjuk a 400 millka runámbol (ez is egy viszonyszám)

na most akkor nem fog semmit se érni az ujrázásom??
Löttek a runámnak?? amit mondjuk 5-ös 4-es 3-as szinten 2000-2200 körig összetamagocsiztam szintenként??

csak kérdezem

nem számolgattam, csak példa, lehet bármi

elég csak ha a szolgáltatom mondjuk netkimaradást csinál, és nesze neked az a pár honap amit eljátszogattam (hadd ne számoljam ki korán reggel mennyi idöbe kerül mig mondjuk a 2-be 1300 kört elérem ), és nem is én tehetek rola

mondom csak kérdezem,

teljesen szabályosan játszom, természetesen, semmi roszra nem készülök, csak feljutni az 1-be

Mondjuk ahogy filoztam van a példámra is megoldás, csak éppen az szabálytalan

csak hogy tisztán lássak ezért kérdem, lehet valami kimaradt amit nem láttam
Reply With Quote
  #140  
Old 12-04-2009, 09:18
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
teljesen szabályosan játszom, természetesen, semmi roszra nem készülök, csak feljutni az 1-be

Mondjuk ahogy filoztam van a példámra is megoldás, csak éppen az szabálytalan

csak hogy tisztán lássak ezért kérdem, lehet valami kimaradt amit nem láttam
Ilyen példát lehet mondani bőven, hogy miért NE legyen korlátozva semminek az újrázása. DE szerintem, az újrázás egy kényelmi funkció, tehát ha az van odaírva,hogy x pénzmennyiségig, y runamennyiségig, z tekimennyiségig visszaadja a szinten kezdett országodat, akkor e szerint fogsz játszani. És hidd L örülni tudnál ha 200 milla rúnából 100 millát visszakapsz B-ben, mert anyi pénzből is kényelmesen teljesíteni lehet a szintet.

Hozzáteszem, ha például többször is elfelejted kirakni a runádat, és ellopják mindig akkor az ujrázás sem fog sokáig segiteni. A pénzügyi veszteségek meg nálam akkor sem férnek bele az ujrázás mellett lévő szövegbe. (Valami olyasmi hogy teljesen szétütötték az országodat és nem látsz semmilyen kiutat a feltámadásra)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to siQ For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 02:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu