Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha a vip tagság nem adna semmi pluszt akkor:
nem fizetném, hisz a ht miatt csinálom. 7 70.00%
is fizetném, hisz szeretem ezt a játékot. 3 30.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 05-20-2008, 19:05
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Az tényleg dicséretes, hogy hétvégén lett foglalkozva az üggyel.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 05-20-2008, 19:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Én hipermarketben dolgozom és hidd el az okosok a péntáros felmenőit szídják, ha bármi probléma van a rendszerrel.
Nocsak, egy hipermarketben is előfordulnak problémák? Hogy képzelik?!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #33  
Old 05-20-2008, 19:06
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
A vidékiek már csak ilyenek
koszgombóciakról nem is beszélve...
Reply With Quote
  #34  
Old 05-20-2008, 19:10
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nocsak, egy hipermarketben is előfordulnak problémák? Hogy képzelik?!
Én szeretem azt mondani, hogy : Csak a munkavégzés helye, nem pedig ottani alkalmazott.

Engem is sokszor próbálnak elővenni a készlethiány, az átrendezés miatt, de nem az én hatásköröm. Az emberek azért fordulnak hozzám, mert én vagyok ott. A szövim is azért fordult hozzátok, mert Titeket tudott elérni.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #35  
Old 05-20-2008, 19:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
A szövim is azért fordult hozzátok, mert Titeket tudott elérni.
És a probléma hihetetlenül rövid időn belül megoldódott attól a pillanattól kezdve, hogy elküldte a szükséges adatokat.

Sajnos ezek nélkül nem tudunk segíteni mi sem.

Egy nemrégiben történt esetet juttat ez eszembe, amikor az illető áfás számlát kért. Elkértük a számlázási adatait, illetve a tranzakciószámokat, amikről a számlát kéri, amiket nem volt hajlandó megadni. Ez ugye egy kicsit fura helyzet, mert nem tudjuk, hogy kinek állítsuk ki a számlát, és nem tudjuk, hogy miről. Érdekes lenne, ha egy hipermarketben odamennék a vevőszolgálatra azzal, hogy számlát kérek, de a blokkot nem adom oda, hiszen pontosan tudniuk kellene, hogy mikor mit vettem, és az adataimat sem adom meg, mert csak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #36  
Old 05-20-2008, 23:21
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Nekem is volt a vip miatt problémám nem is olyan régen,de az sajna nem oldódott meg!
Akkor 6 sms ment kárba

Semmi veszteség nem érte az orim,mert nekem mindig aktívan van 1000 kör az orikon ,de azok az sms-ek fölöslegesen lettek elküldve, mert nem kaptam érte vip kört.
Nem Atiékat hibáztatom, de sajna nem oldódott meg az ügy,és le lett zárva!

Aki pedig vipes az ne várja meg amíg lejár az orijáról!
Pepa is mindig a szövifórumunkon kéreget,mert már csak pár körig bírja az orija
Én tuti nem várnék addig
Reply With Quote
  #37  
Old 05-21-2008, 07:29
sepsi sepsi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Üdv Nektek, ha már Pepa klántársam megtisztelt azzal, hogy a problémámnak külön topicot nyitott, akkor leirom részletesen, hogy mi is történt...

Erdélyből játszom, a vip befizetésre egyedüli lehetőségem az volt, hogy a Visa Gold kártyámról worldpayen fizettem, sms küldés sajna innen nem lehetséges.
Folyamatos befizetés volt beállitva, hogy ne érhessenek meglepetések.

Péntek reggel jött az üzenet, hogy a vip köröket nem tudják jóváirni ("Kedves játékosunk! Bankkártyás fizetésed feldolgozása közben hiba történt: a fizetett összeg nem egyezik az általunk elfogadott összegekkel")
Irtam a supportra, kérték a kifizetesi tranzakcioszamot, ezt szintén pénteken este, 21 óra 11 perckor elküldtem. Ati, megkérlek szépen, ellenőrizd le.

Ekkor már minden adatuk megvolt hogy jóváirják. A vip ekkor még nem volt lejárva.
Szombat reggel láttam, hogy nincs megoldva, ismét irtam a supportra (8 óra 53 perckor), és ismét a segitségüket kértem, mert tudtam, hogy nem leszek itthon, es gond lesz délben a varikkal... Ez is leellenőrizhető...

Lejárt a vip, szombaton délben a 13 órai körváltásnál elmentek a varik, délután 16 óra 31 perckor ismét irtam, őket téve felelőssé a kárért...
Vasárnap délben kaptam meg a vipköreimet.
Ezután történt pár súlyosabb hangvétű levélváltás, én kértem a károm megtéritését, ők azt mondták, hogy ez nem lehetséges, hogy a varik nem a HT miatt mentek el, hanem mert nem volt hely a templomokban, valamint, hogy a piac nem raktár, stb...
Ati, megkérlek szépen, ellenőrizd le az itt leirtakat, nem igaz, hogy 3 perc alatt megoldódott a probléma.

Ismétlem magam: a vip szombat délelőtt járt le, én péntek reggel jeleztem a hibát, péntek este elküldtem a tranzakció azonositóját, ekkor már jóváirható lett volna. Ezelőtt egy hónappal ugyanez történt, akkor viszont az azonositó elküldése után rögtön megoldódott...
Gyakorlatilag a supporttól semmi választ nem kaptam péntek estétől vasárnap délig.

Én nem szándékszom törölni az országomat, és kérlek ti se tegyétek. Szeretem ezt a játékot, népszerűsitem is rendesen...
Mindezek mellett tényleg nem magamat hibáztatom a történtekért.
Reply With Quote
  #38  
Old 05-21-2008, 09:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by sepsi View Post
Lejárt a vip, szombaton délben a 13 órai körváltásnál elmentek a varik, délután 16 óra 31 perckor ismét irtam, őket téve felelőssé a kárért...
Vasárnap délben kaptam meg a vipköreimet.
Ezután történt pár súlyosabb hangvétű levélváltás, én kértem a károm megtéritését, ők azt mondták, hogy ez nem lehetséges, hogy a varik nem a HT miatt mentek el, hanem mert nem volt hely a templomokban, valamint, hogy a piac nem raktár, stb...
Ati, megkérlek szépen, ellenőrizd le az itt leirtakat, nem igaz, hogy 3 perc alatt megoldódott a probléma.
Május 18-án 13:46-kor küldted el azokat a tranzakciószámokat, amiknek a jóváírása nem történt meg.

Ugyanezen a napon 13:59-kor már választ kaptál a leveledre.

Bár ez valóban úgy tűnhet, mintha nem 3, hanem 13 perc lenne, fontosnak tartom kihangsúlyozni, hogy a VIP körök jóváírása történt elsőként, és csak utána a válasz megírása és elküldése. A levél elküldése előtt tehát már jóval megtörtént a VIP körök jóváírása az érintett országoknak, annak árdekében, hogy igaz, hogy hétvége volt, igaz, hogy a hiba nem a mi oldalunkon volt, de a VIP körök jóváírása minél gyorsabban megtörténjen, egy olyan esetben is, amikor rajtunk teljesen kívülálló okból történt a hiba, amire az égvilágon semmi ráhatásunk nincsen.

Elhiszem, hogy nem a Te hibádból történt mindez, de Neked is meg kell azt értened, hogy nem is a mienkből. Nem mi írtuk véletlen rossz országnak jóvá a VIP tagságot, nem a mi oldalunkon volt rossz a fogadórendszer, nem a mi szervereink voltak elérhetetlenek.

Úgy érzem, hogy mi mindent megtettünk annak érdekében, hogy a VIP tagság mielőbb jóváírásra kerüljön az országaidban, attól a pillanattól kezdve, hogy a tranzakciószámok rendelkezésre álltak.

Való igaz, hogy már előbb is írtál, de ameddig nem mondod meg, hogy melyik tranzakciókról van szó, addig nem tudunk segíteni, hiszen nem tudjuk, hogy mi az, aminek utána kell nézni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #39  
Old 05-21-2008, 09:22
sepsi sepsi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Alább mellékelem a május 16, péntek esti levelemet, amiben megadtam az játékazonositómat, és bemásoltam a worldpay-es tranzakció részleteit is:

Dátum: 2008. máj. 16. Péntek 21:11:41
Feladó: <secatt@freemail.hu>
Címzett: support <support@hodito.hu>
Tárgy: Fwd: WorldPay CARD transaction Confirmation
Melléklet:

Kedves játékosunk! Bankkártyás fizetésed feldolgozása közben hiba történt: a fizetett összeg nem egyezik az általunk elfogadott összegekkel.

azonosito:
H.377639.8c45c57d2e76827546fb9b4705552192293373da. H

Transaction Confirmation
Please retain for your records

Thank you
Your transaction has been processed by WorldPay, on behalf of Bratt Kft..


Transaction details:
Transaction for the value of: EUR1.92
Description: Payment 2 of FuturePay agreement ID 6145334
From: Bratt Kft.
Merchant's cart ID: HOD_377639
Authorisation Date/Time: 16/May/2008 02:49:20
WorldPay's transaction ID: 369250172
This is not a tax receipt.




Enquiries
This confirmation only indicates that your transaction has been processed successfully. It does not indicate that your order has been accepted. It is the responsibility of Bratt Kft. to confirm that your order has been accepted, and to deliver any goods or services you have ordered.

If you have any questions about your order, please email Bratt Kft. at: payment@bratt.hu, with the transaction details listed above.

Thank you for shopping with Bratt Kft..

---------- Eredeti üzenet ----------

Dátum: 2008. máj. 16. Péntek 05:49:21
Feladó: shopper@uk.worldpay.com

Címzett: secatt@freemail.hu

Válaszcím: payment@bratt.hu

Tárgy: WorldPay CARD transaction Confirmation
Reply With Quote
  #40  
Old 05-21-2008, 10:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ennek a tranzakciónak a jóváírása speciel mégelőbb megtörtént, mint az előbb írt időpont, mert minden országadatod mellé ezt küldted el (holott nem is azokra az országokra szóltak). Az előző időpontok arra vonatkoztak, amikor végre minden szükséges adat össze volt szedve, és az utolsó országaid VIP tagságai is jóvá lehettek írva.

Remélem nem haragszol meg, ha erre most nem keresek ki pontos időpontot, hogy ez mikor is történt percre pontosan.

Továbbra is azt gondolom, hogy ezzel az üggyel kapcsolatban mindent megtettünk annak érdekében, hogy a jóváírás mielőbb megtörténjen, még egy olyan esetben is, amikor az eset munkaszünet idején történt, egy harmadik fél hibájából. Nem voltunk gonoszok, hogy megvárjuk vele a hétfőt, hanem az adatok rendelkezésére állását követő legrövidebb időn belül megtörtént a jóváírás.

Sajnálon, ha ennél többre vársz, ennél többet én az ügy érdekében nem tudok tenni.

Lassan kezdem azt sajnálni, hogy hétvégén ilyenekkel foglalkozom...

És azt is, hogy most több órája a leveleidet keresgetem, hogy mikor mit írtál, ahelyett, hogy a 7-es verzió véglegesítésével foglalkozhatnék...

Valójában azt sem értem, hogy miért vagy most játékban, amikor a legkisebb hiba is szemmel láthatóan elviselhetetlen számodra. Mindenkit előre figyelmeztettünk, hogy aki kritikus időszakot él a játékban, és az ennél sokkal nagyobb várható hibákat nem viseli jól, az maradjon távol a játéktól ezekben a hetekben. Bele se merek gondolni, hogy hogyan reagáltál volna egy olyan helyzetre, ha valóban bekövetkezik egy nagyobb probléma.

De hogy az ilyen hozzáállások ne vegyék el a kedvem az egésztől, és a többiek továbbra is egy remek játékban vehessenek részt, olyan környezetben, ahol még hétvégén is foglalkozunk a problémák megoldásával, ezért szerencsére a Hódító nem egy mindenki által szabadon használható játék. Az igencsak furcsa hangvételű levelekben fenyegetőző embereket a Hódítóban nem látjuk szívesen. Ennek megfelelően leveleid kapcsán Te sem vagy szívesen látott a Hódítóban. Sajnálom, hogy ilyen döntést kell hozni, de úgy vélem, hogy a többi játékos megérdemli azt, hogy ne EGY ember fenyegetőzéseire menjen el az időm nagyrésze, hanem velük foglalkozhassam. Ezért arra kérlek, hogy VIP tagságod lejárta után azt újból NE hosszabbítsd meg (a folyamatos fizetéseket az általad említett tranzakciókra már megszakítottuk, hogy ez véletlenül ne történhessen meg), hiszen ezen túl a Hódítóban nem vehetsz részt. Köszönöm megértésed.

(A fórumon már határozottabban kultúráltabban nyilvánultál meg, mint a levelekben, ezért amennyiben csak egy hirtelen fellángolásról van szó, és a jövőben irreális elvárások nélkül, kultúrált formában tudsz a játékban részt venni, úgy ettől a tiltástól eltekinthetünk.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kitiltás alatt helytartó, varázslatok működnek? Dus Segítség 8 05-19-2008 19:00
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Kis segítség kéne: bejön Nektek ez a weboldal? Ati Egyéb 8 08-17-2007 15:04
Új faj vagy fajmódosítás folyt. BeeLord Elvetett javaslatok 106 06-14-2006 20:57
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 08:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu