Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-21-2006, 21:26
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question Csalás bejelentés mikéntje...

Nos ezt a topiot azért nyitom, mert most kerültem olyan helyzetbe, hogy egy szövi egyik tagja belépked a többihez, ha nem egyenesen a többi ori is az övé. nem tudom hol jelezzem, ilyen esetekben a suppor@hodito.hu -ra írjak vagy a JKSZ bejelentő lapn próbálkozzak? Igazából egyik sem ennek a konkrét helye...
Köszönöm a segítséget!

(UI: írtam neki üzenetet és egy másik országból válaszolt... (és napok óta MF hullák is ütnek gömbölés után, meg régebbről is volt ellenfelem a tag és akkor se volt valami egészen tiszta... szóval megalapozottnak érzema gyanúmat.))
Sponsored Links
  #2  
Old 03-21-2006, 22:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

1, JKSZ-jelentőt abban az esetben használd, ha az ott leírtak teljesülnek

2, Üzenet esetén jelentsd az érintett üzenetet, ugyanott, ahol a nem elfogadható hangnemet jelented. Célszerű, ha kiderül valamilyen formában, hogy ezt miért is jelented.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 03-22-2006, 06:11
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Ati
Üzenet esetén jelentsd az érintett üzenetet, ugyanott, ahol a nem elfogadható hangnemet jelented. Célszerű, ha kiderül valamilyen formában, hogy ezt miért is jelented.
ezzel az a baj hogy magából az üzenetből nem jön ez le, csak a körülményekből... mert épp aláírhatna azon a néven, csak tudom, hogy nem neki írtam, és a másik srác neve az, akihez az én üzenetem ment.... így mit csináljak?
  #4  
Old 03-22-2006, 17:30
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
ezzel az a baj hogy magából az üzenetből nem jön ez le, csak a körülményekből... mert épp aláírhatna azon a néven, csak tudom, hogy nem neki írtam, és a másik srác neve az, akihez az én üzenetem ment.... így mit csináljak?
fenyegesd meg hogyha nem ad 500millát akkkor feljelented a supporttnak
  #5  
Old 03-22-2006, 20:11
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

épp most jelentettem egy jksz-t, elég alternatív módon.. pedig ez nagyon az, érzem.. kiváncsi vagyok mi lesz belőle...
  #6  
Old 03-23-2006, 21:40
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati! Sok JKSZ - bejelentés volt hatással? Vagy a legtöbb nem elég megalapozott vagy nem lett belőle anarch export / törlés?
  #7  
Old 03-23-2006, 21:46
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
Ati! Sok JKSZ - bejelentés volt hatással? Vagy a legtöbb nem elég megalapozott vagy nem lett belőle anarch export / törlés?
Én úgy tudom, a legtöbb bejelentésből nem lesz semmi. Én most jelentettem életemben először, mert most követtek el ellenem először olyan hibát, ami sztem már elég ahhoz, hogy átkerüljenek.. általában nem ilyen bénák, sajnos:(
  #8  
Old 03-26-2006, 16:41
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Én is terveztem, hogy jelentek egy ilyet, mert egy ori tolikészültségét totál levittem, és loptam tőle.. kb. 10 kör múlva beléptem és láttam, hogy az enyémet is levitték, pedig csak olyanoktól lopok, akiket meg tudok gömbözni - tehát vki más ártózott le.. húúú, mondom JKSZ, meg minden.. ráadásul a tag szövetség tagja volt, de tolikkal kiderítettem, hogy nincs is szövije.. na mondom még sunyi is.. egyből, 36 kör szárazvihar.. aztán ezt is visszakaptam.. bementem 2 seregben mészárolni, és akkor esett le, hogy ember és ugye tükörpajzs..
  #9  
Old 03-26-2006, 19:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
Én is terveztem, hogy jelentek egy ilyet, mert egy ori tolikészültségét totál levittem, és loptam tőle.. kb. 10 kör múlva beléptem és láttam, hogy az enyémet is levitték, pedig csak olyanoktól lopok, akiket meg tudok gömbözni - tehát vki más ártózott le.. húúú, mondom JKSZ, meg minden.. ráadásul a tag szövetség tagja volt, de tolikkal kiderítettem, hogy nincs is szövije.. na mondom még sunyi is.. egyből, 36 kör szárazvihar.. aztán ezt is visszakaptam.. bementem 2 seregben mészárolni, és akkor esett le, hogy ember és ugye tükörpajzs..
na várj... ebben logikai hibát látok.. ha levitted a tolikészültségéet és a sajátod ment le akkor nem lophattad le. késve nem mehetett le a készülid... szóval valamit benézhettél... duplán is
  #10  
Old 03-26-2006, 20:50
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hát nem tudom, ez régen volt, szal még eseménylistán sincs... de sztem késve jön vissza..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu