Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-31-2006, 10:27
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
nekem is lenne egy kérdésem.
az van hogy eltelt 131köröm és még mindig védelem alatt állok és igy nem tudok tolvajosdit játszani. kérdés: mikor szünik meg a védelem?
köszi
Nem lehet, hogy gyorsban játszol?
Hiszen a védelem 72 óra... Nem 72 kör... (normálban persze annyi, de pl gyorsban nem)
Sponsored Links
  #12  
Old 01-31-2006, 11:00
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa
nem, csak a VIP-es előnyöd van, azaz pl. a második-negyedik oridnak egyszerre tudsz VIP-et adni.
ez pontosan hogy is működik, mert mindenki mondta, hogy van vmi előny, de, hogy pontosan mi azt nemtom!
  #13  
Old 01-31-2006, 11:10
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér
Nem lehet, hogy gyorsban játszol?
Hiszen a védelem 72 óra... Nem 72 kör... (normálban persze annyi, de pl gyorsban nem)
igen gyorsban játszom. csak gondoltam ami normálon 72 kör védelem az a gyorson is 72 kör védelmet jelent de amint látom. nem. tehát akkor 144körig kell várnom... ok. köszi Kisbér!
  #14  
Old 01-31-2006, 11:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
igen gyorsban játszom. csak gondoltam ami normálon 72 kör védelem az a gyorson is 72 kör védelmet jelent de amint látom. nem. tehát akkor 144körig kell várnom... ok. köszi Kisbér!
A normálban sem 72 kör a védelem, hanem 72 óra.

Ne felejtd el, hogy ha 5 napig nem lépsz be, akkor a gyors csoportból minden szó nélkül törlődik az országod. Én a normál csoportot javasolnám mindenképp, nem a gyorsat. A gyorsat csak azoknak ajánlom, akik pontosan tudják, hogy mi vár ott rájuk, és milyen korlátozásokkal rendelkezik a csoport. (Ha elmész egy hétre szabira, mire visszajössz, már nem lesz országod!)
  #15  
Old 01-31-2006, 12:11
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

értem Ati de játéktechnikai szempontbol. gyorson akkor is 2szer annyi köröd van felkészülni az elsö támadásra.
  #16  
Old 01-31-2006, 13:39
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Légyszi olyan témát válasszatok, amiből lehet tudni, hogy miről szól az üzenet. Abból, hogy "Két kérdés" számomra az égvilágon semmi nem derül például ki. Köszönöm.
Ok. Teljesen igazad van. Most is csak azért írtam így, mert nem jutott semmi frappáns az eszembe. Ezentúl odafigyelek.
  #17  
Old 01-31-2006, 13:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Ok. Teljesen igazad van. Most is csak azért írtam így, mert nem jutott semmi frappáns az eszembe. Ezentúl odafigyelek.
A mostanit is át tudod írni (a kezdő beírást szerkeszted, és ott átírod a témát), hidd el, hogy többen fognak ránézni, ha olyan téma van megjelölve, ami nem egy teljesen általános, semmitmondó valami. (No meg én is jobban válaszolok olyan témákban. )
  #18  
Old 01-31-2006, 13:57
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Meg tudnátok mondani, hogy a hullától szerzett betegség következtében mennyien halnak meg az embereim közül körönként, mondjuk akkor, amikor még 200 egységnyi a betegség. Még arra is kíváncsi lennék, hogy a betegség egyformán sújtja-e a civileket és a katonákat?
  #19  
Old 01-31-2006, 14:07
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
A mostanit is át tudod írni (a kezdő beírást szerkeszted, és ott átírod a témát), hidd el, hogy többen fognak ránézni, ha olyan téma van megjelölve, ami nem egy teljesen általános, semmitmondó valami. (No meg én is jobban válaszolok olyan témákban. )
Lehet, hogy nagyon béna vagyok, de nem sikerült a téma címét átírni.
Módosítottam a kezdő üzenetet, de csak a címet engedte változtatni, a téma nevét nem.
  #20  
Old 02-01-2006, 21:05
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Meg tudnátok mondani, hogy a hullától szerzett betegség következtében mennyien halnak meg az embereim közül körönként, mondjuk akkor, amikor még 200 egységnyi a betegség. Még arra is kíváncsi lennék, hogy a betegség egyformán sújtja-e a civileket és a katonákat?
A betegsegtol csak civilek halnak meg a katonaid, tolijaid varik, nem.
Hogy hanyan halnak meg azt nem tom konkretan megmondani, 200 hekin kb.3100 as nepessegel az elejen lyan 18-20 ember...
Ha hulyeseget mondok bocsi...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabadság kontra betegség drmotto Segítség 14 11-27-2007 19:31
Március: súgó-project Ati Megvalósult javaslatok 86 04-04-2007 11:51
Uj fajok andor Elvetett javaslatok 5 03-27-2007 15:15
betegség vs képzés laziga Megvalósult javaslatok 567 02-19-2007 16:58
Új fajok ckow Általános beszélgetés Hódítós témákban 6 02-02-2006 17:00


All times are GMT +1. The time now is 10:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu