Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-31-2006, 00:32
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Fajok, Összekapcsolás, Betegség

Hello Mindenki!
Amint a címben is írtam, két kérdésem lenne.
Lehet, hogy mind a kettő alapvetően triviális, nekem mégsem tiszta.
Szóval:
1. Törpe fajom van, és a súgóban az található az előnyök között, hogy gyorsabb a katonák továbbképzése mellette 10 és zárójelben (6). A kérdésem, hogy ez mit jelent? Merthogy alapban is 10 kör a továbbképzés, és nekem is ennyi idő alatt képezt tovább. Akkor mitől gyorsabb?
2. Jelenleg kezdő vagyok, ill. csak nagyon régen játszottam, és jelenleg egy országom van. Azonban ha feljebb jutok, akkor lehetséges, hogy újabb országot is szeretnék indítani. A kérdés, hogy az országok összekapcsolásának van-e valami jelentősége, előnye azon kívül, hogy így legális, meg hogy olcsóbb így a VIP játék.
Köszi a válaszokat!

Last edited by Makariosz; 01-31-2006 at 14:04..
Sponsored Links
  #2  
Old 01-31-2006, 00:40
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Hello Mindenki!
Amint a címben is írtam, két kérdésem lenne.
Lehet, hogy mind a kettő alapvetően triviális, nekem mégsem tiszta.
Szóval:
1. Törpe fajom van, és a súgóban az található az előnyök között, hogy gyorsabb a katonák továbbképzése mellette 10 és zárójelben (6). A kérdésem, hogy ez mit jelent? Merthogy alapban is 10 kör a továbbképzés, és nekem is ennyi idő alatt képezt tovább. Akkor mitől gyorsabb?
2. Jelenleg kezdő vagyok, ill. csak nagyon régen játszottam, és jelenleg egy országom van. Azonban ha feljebb jutok, akkor lehetséges, hogy újabb országot is szeretnék indítani. A kérdés, hogy az országok összekapcsolásának van-e valami jelentősége, előnye azon kívül, hogy így legális, meg hogy olcsóbb így a VIP játék.
Köszi a válaszokat!

1. a törpének 10 kör a képzés, minden egyéb fajnak 20kör. a zárójeles szám a támadó/védő képzésére vonatkozik, ami normál orinál 10 kör, neked ez csak 6.

2. az országok összekapcsolása KÖTELEZŐ, ez a jelentősége:) és még jól is jársz vele, szóval amit új országot indítasz, azonnal kapcsold össze őket.
  #3  
Old 01-31-2006, 00:43
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
a katonák továbbképzése mellette 10 és zárójelben (6). A kérdésem, hogy ez mit jelent?
ez a védők és támadók képzési ideje

Quote:
Originally Posted by Makariosz
az országok összekapcsolásának van-e valami jelentősége, előnye azon kívül, hogy így legális, meg hogy olcsóbb így a VIP játék.
Köszi a válaszokat!
az össze nem kapcsolás nem csak illegális, de egy automatikus szűrő segítségével hamar az adminok tudomására is jut, és hamarosan az anarchista csoportban találod magad...
  #4  
Old 01-31-2006, 00:57
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó hely az anarch,regelj egyből oda
  #5  
Old 01-31-2006, 01:03
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Never
Jó hely az anarch,regelj egyből oda :)
hogy mikor már elég jól áll, szétszedd 10 perc alatt és aztán elkérd az oriját?:)

nem, nem jó hely az anarch, ne regelj oda:D
  #6  
Old 01-31-2006, 07:23
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

nekem is lenne egy kérdésem.

az van hogy eltelt 131köröm és még mindig védelem alatt állok és igy nem tudok tolvajosdit játszani. kérdés: mikor szünik meg a védelem?

köszi
  #7  
Old 01-31-2006, 08:29
Isty
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question

Quote:
Originally Posted by director
2. az országok összekapcsolása KÖTELEZŐ, ez a jelentősége és még jól is jársz vele, szóval amit új országot indítasz, azonnal kapcsold össze őket.
Milyen elönyei/hátrányai vannak az összekapcsolásnak?
  #8  
Old 01-31-2006, 09:11
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
1. a törpének 10 kör a képzés, minden egyéb fajnak 20kör. a zárójeles szám a támadó/védő képzésére vonatkozik, ami normál orinál 10 kör, neked ez csak 6.
2. az országok összekapcsolása KÖTELEZŐ, ez a jelentősége és még jól is jársz vele, szóval amit új országot indítasz, azonnal kapcsold össze őket.
1. Csak hogy tisztázzuk: a sima katonák kérdése mindenkinek 20 kör, nem? Legalábbis nekem annyi.
Ezen felül a továbbképzés lovassá, ijásszá stb. az másoknak szintén 20 kör míg nekem 10? Valamint a védők és támadók képzése másnak 10 nekem pedig 6 kör? Mert ha így van, akkor végre azt hiszem, értem.

2. Még mindig nem mondta meg senki, hogy jó-e az nekem, ha összekapcsolom az országokat, vagy csak a játék tisztaságának jó. Pl. tudom-e segélyezni a lentebb lévő országomat vagy ilyesmi?
  #9  
Old 01-31-2006, 09:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Légyszi olyan témát válasszatok, amiből lehet tudni, hogy miről szól az üzenet. Abból, hogy "Két kérdés" számomra az égvilágon semmi nem derül például ki. Köszönöm.
  #10  
Old 01-31-2006, 10:22
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
1. Csak hogy tisztázzuk: a sima katonák kérdése mindenkinek 20 kör, nem? Legalábbis nekem annyi.
Ezen felül a továbbképzés lovassá, ijásszá stb. az másoknak szintén 20 kör míg nekem 10? Valamint a védők és támadók képzése másnak 10 nekem pedig 6 kör? Mert ha így van, akkor végre azt hiszem, értem.
igen

Quote:
Originally Posted by Makariosz
2. Még mindig nem mondta meg senki, hogy jó-e az nekem, ha összekapcsolom az országokat, vagy csak a játék tisztaságának jó. Pl. tudom-e segélyezni a lentebb lévő országomat vagy ilyesmi?
nem, csak a VIP-es előnyöd van, azaz pl. a második-negyedik oridnak egyszerre tudsz VIP-et adni.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabadság kontra betegség drmotto Segítség 14 11-27-2007 19:31
Március: súgó-project Ati Megvalósult javaslatok 86 04-04-2007 11:51
Uj fajok andor Elvetett javaslatok 5 03-27-2007 15:15
betegség vs képzés laziga Megvalósult javaslatok 567 02-19-2007 16:58
Új fajok ckow Általános beszélgetés Hódítós témákban 6 02-02-2006 17:00


All times are GMT +1. The time now is 09:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu