Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-05-2007, 14:06
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
618 hektár 30520 vari 35%-os templom arány 12 körös ori!
ebből kiindulva asszem legalább értelmesen beszélek te meg jössz itt a légbőlkapott hülyeségeiddel!
ja és még annyit hozzátennék,hogy az én katonai védelmem sem túl beton!!1 izmosabb hadi egyedül is simán bejön!!
mellesleg nem leszólásnak,hanem építő jellegű kritikának szántam,és ráadásul nem is neked!!
hmm Vicces 900 hekin a varisomnak nincs ennyi varija és nincs is rá szükségünk mondjuk 2 hadis 1 hadis varis és 1 hadis tolisba nyomjuk
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 01-05-2007 at 14:08..
Sponsored Links
  #22  
Old 01-05-2007, 14:06
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by adrian View Post
Kedves Taszi!
Védelmemmel sincs akkora probléma mint hiszed és közben bármily meglepő is minden épületem 100%oson működik, csak mivel eddig tápos szövibe voltam, ahol mindennel elláttak ezért nemsok tolvajt tartottam... Most úgydöntöttem én is sokallom a varijaimat, ezért csökkentem a számukat és továbbfejlesztem a védelmem meg persze tolvajokat is képezek, de tudod azért tettem fel a kérdésemet ide a fórumra, mert reménykedtem benne, hogy normális hangvételü válaszokat fogok kapni a nálam tapasztaltabb játékosoktól, nem pedig cikiző megjegyzéseket. De feltételezem te már születésedkor is az 1/A-ban osztottad az észt, azért vagy most olyan nagycsávó Na további jó hódítást...
még soha nem játszottam 1A-ban,és azt hiszem már írtam 1x nem cikizésnek szántam
a hangvételed pedig szerintem sokkal sértőbb mint az enyém
a védelmed pedig tuti gyenge!!mint írtam az enyém is az és több mint 100 hekivel többen gazdálkodom a tolijaim száma pedig nem eget rengető(560)
  #23  
Old 01-05-2007, 14:15
adrian adrian is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ha jól megnézed, nem azt írtam, hogy erős a védelmem, hanem azt, hogy nincs vele akkora probléma mint hiszed... egyértelmű, hogyha egy hadis betámadna pár k lóval, akkor miszlikbe aprítaná a védelmem, de majd ezen is igyekszem javítgatni. Mint mondtam épp a tanácsok miatt nyitottam anno a topicom.
  #24  
Old 01-05-2007, 14:28
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by adrian View Post
Ha jól megnézed, nem azt írtam, hogy erős a védelmem, hanem azt, hogy nincs vele akkora probléma mint hiszed... egyértelmű, hogyha egy hadis betámadna pár k lóval, akkor miszlikbe aprítaná a védelmem, de majd ezen is igyekszem javítgatni. Mint mondtam épp a tanácsok miatt nyitottam anno a topicom.
és amit én eddig kiadtam az orimról az szerinted nem arról szól,hogy szerintem az egy jó variácció?
a mostani orimmal szövihelpel ütni is tudok a védelmem tűrhető,és az időnkénti ütésekkel a katmorálom is 90% felett tartom.
ja és mindenkit látok ami azért nem rossz szerintem akármit írnak a többiek!
ez az én véleményem ettől vannak eltérő vélemények is,de többek között ezért is jó ez a játék szerintem!szinte minden ori különbözik valamennyire a másiktól nem teljesen sablonos!

Last edited by Killer; 01-05-2007 at 14:32..
  #25  
Old 01-05-2007, 14:48
adrian adrian is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

hát igen ebben egyetértünk, hogy ez 1 marha jól kidolgozott játék Én személyszerint nem bánnám mondjuk, ha majd beletennének 1 új fajt és személyiséget a játékba, attól csak még izgalmasabb lenne
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varis tippek,trükkök,segitség! PeeTee` Segítség 167 03-30-2007 16:42
Morál Alba Segítség 59 01-13-2007 20:22
Elf --> hadis, tolis vagy varis ??? Loxhero007 Segítség 33 12-28-2006 09:26
varis és tolis személyiségek változtatása solven Elvetett javaslatok 21 04-20-2006 16:33
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 01:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu