Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-05-2007, 06:54
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
pfff honnan tudod hogy nincs-e 5k íjja toronyba védelemnek he lehet full tf-es Ezt így hogy ott se vagy meg nem tudod mondani Amúgy meg nem kell leszólni senkit azért mert nem úgy játszik ahogy te
hmmm...micsoda szakértelem!!
mondjuk onnan tudom,hogy van egy varisom aki nemrég még annyi hekin volt!!
Sponsored Links
  #12  
Old 01-05-2007, 06:55
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
jól van most korán reggel ez jött majd délutén megnézem és röhögök rajta mekkora hülyeséget mondtam
lessz min!!
  #13  
Old 01-05-2007, 06:55
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
hmmm...micsoda szakértelem!!
mondjuk onnan tudom,hogy van egy varisom aki nemrég még annyi hekin volt!!
de nem tudhatod hogy a szövije milyen aktív és milyenek a szövisei az is számít egy varis ori felépítésében
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #14  
Old 01-05-2007, 06:58
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

618 hektár 30520 vari 35%-os templom arány 12 körös ori!
ebből kiindulva asszem legalább értelmesen beszélek te meg jössz itt a légbőlkapott hülyeségeiddel!
ja és még annyit hozzátennék,hogy az én katonai védelmem sem túl beton!!1 izmosabb hadi egyedül is simán bejön!!
mellesleg nem leszólásnak,hanem építő jellegű kritikának szántam,és ráadásul nem is neked!!

Last edited by Killer; 01-05-2007 at 07:01..
  #15  
Old 01-05-2007, 07:06
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hüpikéhez csatlakoznék, szerintem is felesleges 30% templomnál több...(én ált 25% megállok)

Egy szövi varija, ha nem tud meggömbölni valakit, már dobja is a tolinak a számát és voalá, látunk mindent. Mehetnek a hadisok, főleg ha kevés a barakk/torony arány...

Nem igen látom mire jó, ha neked van a legtöbb varid az adott hekin +- 5 körön belül. A gömb hiánya csak a kezdőktől véd meg...
  #16  
Old 01-05-2007, 07:09
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Massza Rex View Post
Hüpikéhez csatlakoznék, szerintem is felesleges 30% templomnál több...(én ált 25% megállok)

Egy szövi varija, ha nem tud meggömbölni valakit, már dobja is a tolinak a számát és voalá, látunk mindent. Mehetnek a hadisok, főleg ha kevés a barakk/torony arány...

Nem igen látom mire jó, ha neked van a legtöbb varid az adott hekin +- 5 körön belül. A gömb hiánya csak a kezdőktől véd meg...
tök jó lerengetni az ellen variját!!
  #17  
Old 01-05-2007, 08:38
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A céltalan rengetés csak bajt hoz a fejedre...Háborúban meg a varisnak más dolga van és valszeg te leszel az első célpont katonailag... És ha a hadisok vérszagott kapnak...jaj neked
  #18  
Old 01-05-2007, 08:48
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Massza Rex View Post
A céltalan rengetés csak bajt hoz a fejedre...Háborúban meg a varisnak más dolga van és valszeg te leszel az első célpont katonailag... És ha a hadisok vérszagott kapnak...jaj neked
nem mondod?
háborúban általában megkapom az adag mészárom,de ez van!arra való a tartalék
  #19  
Old 01-05-2007, 08:49
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

No meg ha a 25%-os templomoson rajta van a mágikus pajzs és a morálja sincs béka segge alatt, ne adja ég, 90% a készüli, ott te nem fogsz túl sokat ártózni 30%-os templommal (fölötte meg már nem lesz elég kati védelmed)...

Ez számomra, olyan mint a katona nélküli (vagy naon kevés barakkos) elf toli-vari konstrukció...elméletben jó, de gyakorlatban, ha egyszer is egy szövi neked szenteli figyelmét, semmi sem marad belőled...
  #20  
Old 01-05-2007, 13:58
adrian adrian is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Kedves Taszi!
Védelmemmel sincs akkora probléma mint hiszed és közben bármily meglepő is minden épületem 100%oson működik, csak mivel eddig tápos szövibe voltam, ahol mindennel elláttak ezért nemsok tolvajt tartottam... Most úgydöntöttem én is sokallom a varijaimat, ezért csökkentem a számukat és továbbfejlesztem a védelmem meg persze tolvajokat is képezek, de tudod azért tettem fel a kérdésemet ide a fórumra, mert reménykedtem benne, hogy normális hangvételü válaszokat fogok kapni a nálam tapasztaltabb játékosoktól, nem pedig cikiző megjegyzéseket. De feltételezem te már születésedkor is az 1/A-ban osztottad az észt, azért vagy most olyan nagycsávó Na további jó hódítást...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varis tippek,trükkök,segitség! PeeTee` Segítség 167 03-30-2007 16:42
Morál Alba Segítség 59 01-13-2007 20:22
Elf --> hadis, tolis vagy varis ??? Loxhero007 Segítség 33 12-28-2006 09:26
varis és tolis személyiségek változtatása solven Elvetett javaslatok 21 04-20-2006 16:33
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 05:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu