Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Le állíthasa-e a ht betegség esetén a képzést?
igen, hisz ez csak kényelmi funkció 117 68.42%
nem, mert ez hatalmas előny 54 31.58%
Voters: 171. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-21-2006, 13:03
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hornet View Post
Én viszont úgy gondolom,hogy ha elmész csatázni és betegen térsz vissza akkor kikapcsolod a képzés mezőt és nem képez újjat
Hogy nem érsz rá megnézni az orid támadás után???Akkor megyek hozzád
Egyébként ha krónikázol akkor azért lehet tudni nagyjából,nem??
Szóltam,uff))

UI:Bárcsak ne tettem volna,igaz????
ha rá tudsz nézni, ha krónikázol...

nem mindenki tud folyamatosan figyelni az országára, sőt vannak olyanok is akiknek ez még csak nem is tervezhető. örülj neki hogy te tudsz, és használd ki.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 11-21-2006, 13:45
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Támogatom az ötletet, és kevéssé értek egyet Hornettel
Kitámadok kv előtt, kvi kv-nál beütök, persze figyelek, hogy ne jöjjenek szembe, elvégre sebetzhetőbb vagyok az átlagosnál. Utána a sereg elindul vissza, én figyelek, nehogy hazakísérjenek, ez is oké. Aztán a seregem hazaér, és még mindig nem jön senki, bár az már mejdnem mindegy lenne, hiszem itthon a népség, van aki megvédjen, ráadásul ha van a piacon katincsféle meg pénzem is, seregcserével tudok variálni is a védelmen.
A betegség viszont csak a kövi kv-nál visz először áldozatot. És nem hiszem, hogy egy nyamvadt támadásért nekem feltétlen online kellene lennem 4 órán keresztül, mert olykor magánéletem is van
Reply With Quote
  #13  
Old 11-21-2006, 14:02
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
És nem hiszem, hogy egy nyamvadt támadásért nekem feltétlen online kellene lennem 4 órán keresztül, mert olykor magánéletem is van
A szép a dologban, hogy csak kvkor kell ott lenned és kiderül. De ha félsz a betegségtől akkor támadáskor állítsd le.
Reply With Quote
  #14  
Old 11-21-2006, 14:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
A szép a dologban, hogy csak kvkor kell ott lenned és kiderül. De ha félsz a betegségtől akkor támadáskor állítsd le.
Igazad van, nem kell csak 5 kv-nál jelen legyek Azaz ha reggel 6-ra megyek dogozni, akkor már éjjel 1-kor sem támadhatok ki szerintetek, ha meg 8-kor moziba, akkor amint hazaérek melóból vagy támadok, vagy el is felejthetem az egészet. Különben nem gondoskodom megfelelően az orimról...
Reply With Quote
  #15  
Old 11-21-2006, 15:12
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

szeintem is jó lenne, mert ha éppenséggel nem hullát támadsz nem hiszem, hogy lenne korházad és, ha még katira is megy az ember igencsak leáll minden. ekkor már éhezni fog a nép és a végén maradt 1-2 embered
Reply With Quote
  #16  
Old 11-21-2006, 15:39
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Igazad van, nem kell csak 5 kv-nál jelen legyek Azaz ha reggel 6-ra megyek dogozni, akkor már éjjel 1-kor sem támadhatok ki szerintetek, ha meg 8-kor moziba, akkor amint hazaérek melóból vagy támadok, vagy el is felejthetem az egészet. Különben nem gondoskodom megfelelően az orimról...
Nem sarkosítasz te icipicit véletlenül? Mennyit ér meg neked a játék? Hogy válaszoljak: ha 100%ig biztos akarsz lenni a dolgodban akkor nem, nem indíthatsz már akkor sem! Jó az a ht de ne fogjon ki minden veszélyt...
Reply With Quote
  #17  
Old 11-21-2006, 15:41
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
ha még katira is megy az ember igencsak leáll minden
Bakker ez nincs benne a hódos kézikönyvben, és nemigazán értem mire célzol...
Reply With Quote
  #18  
Old 11-21-2006, 15:44
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hornetnek adok igazad. Ha nem tudsz odafigyelni támadáskor, amíg az egész cirkusz lemegy, akkor vagy állítasd le a képzést amíg legközelebb be nem nézel, és nem győződsz meg arról, hogy nincs betegség, vagy... ne légy hadis ország.
Reply With Quote
  #19  
Old 11-21-2006, 17:12
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én elég aktívnak tartom magam, ráadásul többnyire hadis orikkal játszok. És 5-ben pl ahol a legáltalánosabb a betegség naponta minimum 8-10 sereget küldök ki, és mégis megtörtént nem egyszer, hogy nem vettem észre a betegséget időben. Laci, szerintem te nem vagy hadis, ha mindig mindenkor rá tudod szánni ütésenként azt az 5 órát, mert iszonyat ritkán üthetsz ilyen feltételekkel. Vagy ha hadis vagy, akkor az élet más területein nem boldogulsz igazán, bár ehhez semmi közöm...

Nem értem az ellenkezést azért sem, mert senkit nem láttam még azért ugrálni, hogy a ht ne hagyja abba a tekiírást, ha nincs elég pénz. Ja, hogy tekit a defenzív orisok is írnak? Ráadásul ők nem ütnek, és a zsoldhiány miatt lezuhanó katmorált nehéz lenne visszavinni? Hát kérem, aki tekit ír szánja rá az időt, ne bízza helytartóra...
Reply With Quote
  #20  
Old 11-21-2006, 17:55
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ne személyeskedjünk, nem hiszem, hogy közöd volna hozzá, hogyan boldogulok az élet más területein.
És nem értem, mi ez a fix 5 kör-a-számítógép-előtt támadásonként. Elindítom, megnézem, sikerült-e, utána azt, hogy jön-e valaki vissza velem, és utána még esetleg azt, hogy van-e betegség. Azért ez nem 5 órás (normál csoportban) feladat... Legalábbis én nem szoktam 5 körön át a körmömet rágva gubbasztani a gép előtt minden egyes támadáskor. És tényleg nem értem, mi van akkor, ha néhány órára saját kezüleg kikapcsolod a katonaképzést.

Last edited by laci; 11-21-2006 at 17:57..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Betegség banyek Stratégia & Tippek 17 11-17-2006 16:16
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 05:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu