Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #8751  
Old 08-05-2010, 22:05
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
1. Lehetne. Mar nem egyszer utottunk volna 10k hektar felett.
Ehhez a "volna"-hoz gratulálok akkor jobb híján.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amugy valoban, en a helyedben a vedelem alatt levo orszagot bontottam volna 0-ra (ugyse tudjak beverni amig vedelem alatt van) egyeniben, es szepen alulrol betoltam volna a kisklant, leven nektek rengeteg bontasi tartalekotok van.
Ez a tipikus esete amikor a kibic nagyon okos, gondolom jobban átlátod a klánunkat, mint mi.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Innentol kezdve ne mondd, hogy nem volt taktikai lehetosegetek, mert rengeteg volt.
Volt. Ezt választottuk és az agresszor elkullogott vesztesen.


Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nagy titkot viszont nem arulok el, hogy a kisklan nem vitt ki runat, igy nincs semmi utalasi lehetoseg runaban, mint ahogy eles szemuen eszrevetted. (Bar ezekszerint leginkabb rosszmajuan, nem elesszemuen)
Érdekes, hogy csak a runát említed. Az nyilván akkor nálatok maradt, hogy a bartelüzlet oda visszaműködhessen. A támadó és az elit már kimaradta mondatból. De inkább pár érdekes piaci eladás... Mindenki megnézheti kik készültek ütni vagy kik ütöttek ekkor :

2010-08-05 00:23:30 A piacon eladtál 100.000 támadót 18.997 arany áron, ez összesen 1.899.700.000 arany bevételt jelent.

2010-08-05 00:22:43 A piacon eladtál 100.000 lovast 21.447 arany áron, ez összesen 2.144.700.000 arany bevételt jelent.

2010-08-05 04:01:13 MiniGun (#3992) támadást indított Részeges veteránok klubja (#3026) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2157 hektár földet.

Last edited by monro; 08-05-2010 at 22:28..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
Sponsored Links
  #8752  
Old 08-05-2010, 22:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ehhez a "volna"-hoz gratulálok akkor jobb híján.



Ez a tipikus esete amikor a kibic nagyon okos, gondolom jobban átlátod a klánunkat, mint mi.



Volt. Ezt választottuk és az agresszor elkullogott vesztesen.




Érdekes, hogy csak a runát említed. Az nyilván akkor nálatok maradt, hogy a bartelüzlet oda visszaműködhessen. A támadó és az elit már kimaradta mondatból. De inkább pár érdekes piaci eladás... Mindenki megnézheti kik készültek ütni vagy kik ütöttek ekkor :

2010-08-05 00:23:30 A piacon eladtál 100.000 támadót 18.997 arany áron, ez összesen 1.899.700.000 arany bevételt jelent.

2010-08-05 00:22:43 A piacon eladtál 100.000 lovast 21.447 arany áron, ez összesen 2.144.700.000 arany bevételt jelent.

2010-08-05 04:01:13 MiniGun (#3992) támadást indított Részeges veteránok klubja (#3026) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2157 hektár földet.
Tehat ugy gondolod, mi vettunk tamadot azert, hogy ok vehessenek lovast?

Meg egy kerdes: ha 4-kor utottek be, es 3-kor alltak rajuk, miert ejfelkor vettek be a lovat? Hogy tobbet egyen? Valamint ha nem lett volna vmiert penzuk lovat venni, akkor miert a tamadot vettek meg kesobb a piacon?

Gratulalok az osszeeskuveselmeletedhez, de ismet csodot mondott.

Ne magadbol indulj ki, de tenyleg. Ahhoz mondjuk igazan semmi kozod, hogy a kis klan mit visz ki, es ez nem is szabalytalan. A runas beszolast sem ertem, gondolod Ok fognak nekunk utalni, vagy mi a turo?

A klancsataban pedig nem Oket erzem vesztesnek. Megusztatok, maradjunk ennyiben. Ha en valaha klanvezer leszek, igyekszem majd ugy felepiteni, es managelni a klant, hogy oromtuzeket gyujtsunk, ha rankall vki, es ne menekuljunk. Persze ez lehet nem fog menni, de megfogom probalni, es egy sima vedest es felfele menekulest nem fogok elkonyvelni sohasem gyozelemnek.

(De azt elismerem, hogy esetleg nagyobb lehet a mozgasteruk, mint a Te klanodnak. DE mindenfele szabalytalansag nelkul)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 08-05-2010 at 22:56..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #8753  
Old 08-05-2010, 23:26
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ezt választottuk és az agresszor elkullogott vesztesen.
Micsoda vereség, hogy kiküldünk egy akkora sereget, ami bemegy, ha nem jönnek vissza szabisok, egyébként pedig minimális a kockázata annak, hogy mi húzzuk a rövidebbet. De a szabisok visszavarázsolódtak, majd elmenekültetek.

Meg egy bátor, kemény visszatámadás, ami még üres országokat sem üt át, és még azt is sikerült jó pár másodperccel körváltás előtt kiküldeni, nehogy gondot okozzon...

Az egy dolog, hogy kihoztátok a helyzetetekből a legjobbat, és számítottunk arra, hogy esetleg az Olümposz majd trükközik és kemény ellenállást tanúsít, ezért nem lőjük ki az összes golyót a tárunkból, így megeshetett az is, hogy nem ütünk be.
De nem kéne ekkora feneket keríteni neki.
Ütöttünk 5 másikat, mind sikeres volt, jött 10.000 hektár eddig, azokról miért nem esik szó?
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #8754  
Old 08-05-2010, 23:37
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post

Érdekes, hogy csak a runát említed. Az nyilván akkor nálatok maradt, hogy a bartelüzlet oda visszaműködhessen.
Szeretném rövidre zárni ezt a témát.
Én a Gun vezéreként nem tudok semmiféle bartelről, kartellről (kivéve Gangsta Zoole zenekara) szindikátusról, vagy Kelet Indiai társaságról.
Gondolom, ha lenne tudnék róla...
Hacsak nem Pool nepperkedik velük, mert az lehet előttem rejtve
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #8755  
Old 08-06-2010, 00:34
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Ez lemaradt
Grat Xepi!

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-08-04 23:01:08 Sanctuary (#554978) elfoglalt 840 hektárt The Forest (#328692) országától.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #8756  
Old 08-06-2010, 04:24
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Tehat ugy gondolod, mi vettunk tamadot azert, hogy ok vehessenek lovast?

Meg egy kerdes: ha 4-kor utottek be, es 3-kor alltak rajuk, miert ejfelkor vettek be a lovat? Hogy tobbet egyen? Valamint ha nem lett volna vmiert penzuk lovat venni, akkor miert a tamadot vettek meg kesobb a piacon?

Gratulalok az osszeeskuveselmeletedhez, de ismet csodot mondott.
Csődöt? Remy szokd meg,hogy vannak dolgok amik számodra nem érthetőek. Elég ha mások értik egyenlőre vannak későn érő típusok.

1. Lovasvásárlás...
Gondolom az időpontok közelségéből, hogy azt felszedte valamelyik de elfogyott a lé. Elkezd hangosan imádkozni hátha valaki támadókkal szeretne támadni

2.Támadó vásárlás....
Természetesen az vette aki segít a Minigunnak. Ne részletezzük ki az. Miért? Azért mert ahogy mondtad a kicsik nem vittek runát hanem támadót vittek ezek szerint. Valaki szemét módon alájuktesz és kénytelen vagy felszedni, hogy tudjanak lovast venni.

3. Időpont...
- Talán nem ő a vezér és lefekszik, de elötte feltölti magát...
- Talán a saját lovasait akarja visszavenni, de közben alátett valaki
- Talán nem akar az uj nap piacaiból elcseszni reggel 3kor...
- Talán valami tökmás oka van rá kit érdekel?

Ugyhogy nagyon szégyellem, hogy tényleg ennyire mellé lőttem az elméletemmel elnézést mindenkitől, amiért nehezen tudom elképzelni, hogy 12 milliárd aranyból 3napig (vagy tovább nem számolom) üt valaki akinek nincs egyetlen tanyája sem. Benntartja a seregeit, lefokoz klánráállásokkor és alábont 16-20 körökre és egy kör mulva ujraépít 1500-as átlagos építőanyagáron.

De nem is ez a legdurvább egy klán segítség egymást rendben... Nem ezért hoztam fel ezt a témát itt!
Az zavar, hogy egyértelmű dolgokat tagadtok le és nézitek idiótának az embereket. Sértő megjegyzéseket kioktatásokat kell elolvasnom olyan embertől aki benne sincs abban a klánban amiről beszélünk! Hát Remykém ez a stílus az ami miatt ez idekerült.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #8757  
Old 08-06-2010, 07:12
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Sziasztok !!!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a #8709 és a 8744 -es reagok között mi történt a fórumbejegyzésekkel ????
Mert addig még tudtam követbi az eseményeket a OLIMPOSZ vs. MINGUN
ügyben de aztán egyszerüen eltüntek az 1/a események és utána valami dühöngö örület jött és egymás szapulása meg ocsárolása ment...

Itt mindig ez várható ha mondjuk lesz egy normálisabb csata aqz A ban ????
Mert akkor szerintem inkább termeljen mindenki azt csak szimplán írja be az eseményeket valaki úgy mint eddig azt csak egy szimpla grat legyen...

egyszerüen nevetséges és ovodás amit müveltek meglett felnött ember létetekre..
ne legyél képmutató, ha nem lenne néha egymás szekálása, a kutya se jönne ide fórumot olvasni. amikor nincs valami jó kis balhé akkor hogy néz ki a fórum? be van másolva a heti 2db 1000 heki fölötti ütés, 10 haver gratulál a nyertesnek, oszt ennyi..... menjen csak a balhé, cirkusz kell a népnek
Reply With Quote
  #8758  
Old 08-06-2010, 07:19
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Csődöt? Remy szokd meg,hogy vannak dolgok amik számodra nem érthetőek. Elég ha mások értik egyenlőre vannak későn érő típusok.

1. Lovasvásárlás...
Gondolom az időpontok közelségéből, hogy azt felszedte valamelyik de elfogyott a lé. Elkezd hangosan imádkozni hátha valaki támadókkal szeretne támadni

2.Támadó vásárlás....
Természetesen az vette aki segít a Minigunnak. Ne részletezzük ki az. Miért? Azért mert ahogy mondtad a kicsik nem vittek runát hanem támadót vittek ezek szerint. Valaki szemét módon alájuktesz és kénytelen vagy felszedni, hogy tudjanak lovast venni.

3. Időpont...
- Talán nem ő a vezér és lefekszik, de elötte feltölti magát...
- Talán a saját lovasait akarja visszavenni, de közben alátett valaki
- Talán nem akar az uj nap piacaiból elcseszni reggel 3kor...
- Talán valami tökmás oka van rá kit érdekel?

Ugyhogy nagyon szégyellem, hogy tényleg ennyire mellé lőttem az elméletemmel elnézést mindenkitől, amiért nehezen tudom elképzelni, hogy 12 milliárd aranyból 3napig (vagy tovább nem számolom) üt valaki akinek nincs egyetlen tanyája sem. Benntartja a seregeit, lefokoz klánráállásokkor és alábont 16-20 körökre és egy kör mulva ujraépít 1500-as átlagos építőanyagáron.

De nem is ez a legdurvább egy klán segítség egymást rendben... Nem ezért hoztam fel ezt a témát itt!
Az zavar, hogy egyértelmű dolgokat tagadtok le és nézitek idiótának az embereket. Sértő megjegyzéseket kioktatásokat kell elolvasnom olyan embertől aki benne sincs abban a klánban amiről beszélünk! Hát Remykém ez a stílus az ami miatt ez idekerült.
Monro!

Tudom, hogy régen milyen szellemben ment a játék. Tudom, hogy nehezen tudsz elvonatkoztatni attól, mert abban éltél abba nőttél bele.
Ismersz bizonyos helyzetekre 1 megoldási lehetőséget, és nem is engedi a múlt tapasztalása, hogy más lehetőség felé is megnyisd a gondolataidat.

Olyan ez, hogy baromi nehezen hiszed el egy kis ázsiai 60 kilós fazonról, hogy 30 perc alatt megeszik 30 hot dogot. Pedig vazze megette! És nem úgy, hogy közben rendszeresen kiadta magából.
Monro! Az, hogy valamit nem értünk, nem jelenti azt, hogy nincs is, nem is működhet.
Gondolj csak bele! Hány gyógyítót, tudóst, újítót megégettek a középkorban???

Az ajánlatom!

-Telefonon elmondom, hogyan történt a hadműveletek finanszírozása.
-Ezután Te itt a topikban elnézést kérsz a gyanúsításokért.
-Vállalod, hogy nem élsz vissza az információval.

ÁLL AZ ALKU?


Továbbá kérem a Gunos játékosokat, hogy ezután semmilyen gyanúsítás elleni verbális harcba, vitába, védekezésbe ne fogjanak bele, mert nincs rá okunk.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Reaktor For This Useful Post:
  #8759  
Old 08-06-2010, 07:41
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Ez lemaradt
Grat Xepi!

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-08-04 23:01:08 Sanctuary (#554978) elfoglalt 840 hektárt The Forest (#328692) országától.
Őszintén szólva jobban örültem volna, ha ez az ütés nem kerül ide ki.
A földnek örültem, a helyzetnek nem.
De azért köszi!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #8760  
Old 08-06-2010, 07:43
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Őszintén szólva jobban örültem volna, ha ez az ütés nem kerül ide ki.
A földnek örültem, a helyzetnek nem.
De azért köszi!
Esetleg szabad tudni miért?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu