Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-20-2006, 10:37
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Karaván módosítása

Sziasztok!
Nekem csak annyi gondom van a karavánnal,h ma reggel felkeltem és leültem gép elé,mondom küldök szövinek pénz,erre voltam olyan ügyes,h egyből az entert találtam meg és mindenem elküldtem,mert minden maxon be van írva....
Csak egy olyasmi rendszer lenne jó mint a piacon,h 2kis mező lenne.Egyikbe ,h nekem mennyi van a másikba meg én tudnám meghatározni,h mennyit akarok küldeni.....és így nagy változás nem is lenne,csak a "baleseteket" elkerülnénk...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 04-20-2006, 11:21
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

ez jó ötlet. és reális is megváltoztatni, ahogy a pénzosztás is megváltozott úgy hogy 0 most az alapbeírás... mondjuk azzal többet buksz, ha 86 millát osztasz szét, mintha vesztesz 10-20%ot az oda vissza karavánltatáson, de sztem még akkor is jó ötlet ez a változtatás...
Reply With Quote
  #3  
Old 04-20-2006, 11:46
Szemes224 Szemes224 is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 96
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak támogatni tudom a javaslatot, főleg mert már én is jártam így. Na azóta 2x is megnézem, hogy mi is van beírva, mielőtt elküldöm!
Reply With Quote
  #4  
Old 04-20-2006, 14:05
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

igen ez nagyon jó ötlet, de én még hozzáfűznék a karavánosdi dolgokhoz

nah szal annyit lehetne még változtatni, hogy ne csak az egyik szövimnek tudjak küldeni pénzt mert már néha szar volt, hogy küldök az XY orinak pénzt, de az YX-nek is kéne pénz, és akkor így nagyon szar

nem valami nagy befolyásolása lenne a játéknak, ha 3 karavánt küldhetnél egyszerre
Reply With Quote
  #5  
Old 04-20-2006, 14:12
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
igen ez nagyon jó ötlet, de én még hozzáfűznék a karavánosdi dolgokhoz

nah szal annyit lehetne még változtatni, hogy ne csak az egyik szövimnek tudjak küldeni pénzt mert már néha szar volt, hogy küldök az XY orinak pénzt, de az YX-nek is kéne pénz, és akkor így nagyon szar

nem valami nagy befolyásolása lenne a játéknak, ha 3 karavánt küldhetnél egyszerre
ez már annyiban befolyásolná,ha vmelyik szövit támadás érte és ép nincs pénze akkor neki így gyorsan tudnék utalni.mert van szabad karavánom.De a mostani rendszerbe meg kisebb erre az esély mert lehet,h kint van.....ez már kicsit jobban befolyásolná sztem a játékot....szvsz
Reply With Quote
  #6  
Old 04-20-2006, 14:38
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Cyby_
Sziasztok!
Nekem csak annyi gondom van a karavánnal,h ma reggel felkeltem és leültem gép elé,mondom küldök szövinek pénz,erre voltam olyan ügyes,h egyből az entert találtam meg és mindenem elküldtem,mert minden maxon be van írva....
Csak egy olyasmi rendszer lenne jó mint a piacon,h 2kis mező lenne.Egyikbe ,h nekem mennyi van a másikba meg én tudnám meghatározni,h mennyit akarok küldeni.....és így nagy változás nem is lenne,csak a "baleseteket" elkerülnénk...
nekem ebből még nem volt gondom, de tényleg nem nagy változtatás, és elég hasznos, bénázás-kivédős ;)
Reply With Quote
  #7  
Old 04-20-2006, 14:45
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
igen ez nagyon jó ötlet, de én még hozzáfűznék a karavánosdi dolgokhoz

nah szal annyit lehetne még változtatni, hogy ne csak az egyik szövimnek tudjak küldeni pénzt mert már néha szar volt, hogy küldök az XY orinak pénzt, de az YX-nek is kéne pénz, és akkor így nagyon szar

nem valami nagy befolyásolása lenne a játéknak, ha 3 karavánt küldhetnél egyszerre
Ez egy nagyon nagy változtatás, és tuti nem megy át. Nem azért, hogy ne tudj pénzt küldeni egyszerre 3 szövidnek, hanem azért, hogy karavánra alapozva ne tudj tanya és raktár nélküli éheztetésre berendezkedni. Ugyanis ezzel az erővel gabonát is küldhetsz a szöviknek, egyszerre 3-nak, onnan meg már csak szervezés és időbeosztás kérdése az egész.
Reply With Quote
  #8  
Old 04-20-2006, 15:23
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_
Sziasztok!
Nekem csak annyi gondom van a karavánnal,h ma reggel felkeltem és leültem gép elé,mondom küldök szövinek pénz,erre voltam olyan ügyes,h egyből az entert találtam meg és mindenem elküldtem,mert minden maxon be van írva....
Csak egy olyasmi rendszer lenne jó mint a piacon,h 2kis mező lenne.Egyikbe ,h nekem mennyi van a másikba meg én tudnám meghatározni,h mennyit akarok küldeni.....és így nagy változás nem is lenne,csak a "baleseteket" elkerülnénk...

Igen ez jo otletnek tunik, bar meg velem nem fordult elo, piacot se toltam meg el, regen se osztottam szet az ossz. lovemat, azert tom hogy ami kesik nem mulik...

Olvastam Synkel hozzaszolasat, es tok egyetertek, ami viszont engem erdekelne, hogyha elkuldod X nek a karavanodat, az miert jon uresen vissza? hozhatna is valamit...? Mit szoltok?
Reply With Quote
  #9  
Old 04-20-2006, 15:33
Tyborrex
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Ez az egész jó ötlet, az bizonyos!
De a visszahozatalt hogy gondolod?Lehet hogy sokáig rostokolna emiatt a szövinél!
És ha már karaván...tekit miért is nem lehet küldeni?
Reply With Quote
  #10  
Old 04-20-2006, 15:38
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az alap5let jó, támogatom!

A többit viszont elvetem!
Ez ugye csak VIP-el él, így is nagy segítség a VIP-eseknek ez a funkció, ne tápoljuk még jobban őket...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu