Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #8281  
Old 05-04-2010, 15:26
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Mondjuk a másik hatalmas harcos meg nem árulkodik , hogy kitiltsák ..az egyik nagy harcost ez olyan ovodás modszernek Tünik..Ha nem tudom legyözni akkor kitiltatom azt majd addig elbánnak Vele..Azért szerintem ez a megoldás is olyan "korrekt" nem ????
Tudod, nem szeretem, ha olyanok neveznek ennek-annak, akik még a büdös életben nem találkoztak velem...
Ennyi...
Ha nem lett volna 2 körös szövim monro orijához, hagyom a fenébe (más klánoknak minek csináljak jót?), de így 90%-ban biztos voltam az 5 körben, csak az volt a kérdés, mikor kapja meg...
1.060 hekit hozott a szövim 5 serege, nagyon is jól jött, szegénység van, meg kell becsülni minden hektárt...
Nah, részemről ennyi...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #8282  
Old 05-04-2010, 15:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Mondjuk a másik hatalmas harcos meg nem árulkodik , hogy kitiltsák ..az egyik nagy harcost ez olyan ovodás modszernek Tünik..Ha nem tudom legyözni akkor kitiltatom azt majd addig elbánnak Vele..Azért szerintem ez a megoldás is olyan "korrekt" nem ????
most kb úgy csináltok, mintha nem csinált volna semmit, és azért tiltották volna ki kitiltották, leverték, máskor meggondolja mit ír ennyi. szerintem tanult az esetből. ha én ott lettem volna alatta én is levertem volna, és szerintem mindenki, aki kiszúrja, hogy kitiltották, és nem ápolnak baráti viszonyt
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #8283  
Old 05-04-2010, 15:34
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

2010-05-04 00:01:13 sojt-expressz (#3761) támadást indított "Ez elment vadászni..." :-) (#3431) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 5220 hektár földet.

és újra egy rossz szabadságolás.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post:
  #8284  
Old 05-04-2010, 17:22
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ki is kellett az figyelni stb-stb...
Azért érdekes, hogy még monro-t sajnáljátok, aki nem bírt magával és mást csak sértegetni tud...
nem szép dolog ez egy ilyen hatalmas harcostól, mint Ő...

Pool! Azért ne hidd, hogy krokodilcseppeket hullajtottam. Én nem sajnálok senkit a saját klánom tagjai kivételével! Ráadásul arról sincs infóm, hogy miért tiltották ki szóval, ezért sem sajnálom különösebben
annyit írtam csak, hogy így azért nem volt nagy kunszt
Reply With Quote
  #8285  
Old 05-04-2010, 17:31
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Pool! Azért ne hidd, hogy krokodilcseppeket hullajtottam. Én nem sajnálok senkit a saját klánom tagjai kivételével! Ráadásul arról sincs infóm, hogy miért tiltották ki szóval, ezért sem sajnálom különösebben
annyit írtam csak, hogy így azért nem volt nagy kunszt
őket meg nem kell sajnálni..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #8286  
Old 05-04-2010, 17:32
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én már kaptam olyan osztást, egy olyan klántagtól akikkel klánmnt volt 2 tag miatt, de mivel ők otthagyták a klánt és az átalakúlt nem éreztem már a klánmnt jelentőségét, azt rá pár napra az egyik ottani orit kitiltották észrevettem és levertem, kaptam vagy 5 levelet, hogy mekkora szemétláda vagyok....hát lehet
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8287  
Old 05-04-2010, 21:21
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Mondjuk a másik hatalmas harcos meg nem árulkodik , hogy kitiltsák ..az egyik nagy harcost ez olyan ovodás modszernek Tünik..Ha nem tudom legyözni akkor kitiltatom azt majd addig elbánnak Vele..Azért szerintem ez a megoldás is olyan "korrekt" nem ????
Ettől az alaktól ne várjon senki "korrektséget". Az sem tudja szerintem, hogy mit jelent. Elég azt tudni róla, hogy 5 éve lesi minden léptemet, mert egy bányásztörpével leütöttem 2 sereggel.

Innen indult ez a tegnapelötti kitiltásos sztori is.
Pool barátunk szokásos "monrokukkolóban" hatalmas profizmussal észrevette, hogy kimentem ütni. Mivel az országomban 12% ház volt kiraktam a varikat, hogy menjenek a barakjaim amennyire kell.

Nos 2009 nagyágyúja kihasználva, hogy beleszólhat mások dolgába egy 5 éves sérelme miatt gyorsan "rámsunnyogott" 36kör vihart 43-48 kör távolságból. (ezt írta ki az esemény) Kettő ország volt ilyen messze, egy vadidegen és egy régi tarzan...
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #8288  
Old 05-04-2010, 21:28
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Hozzátartozik a dologhoz, hogy

1. nem a szövijét támadtam
2. volt mellettem 2-3 körre szövije aki ártózhatott volna ha akar, de ha nem ő csinálja elmaradt volna nagy bajnokunk erekciója

3. egy egysoros üzenetet küldtem neki, hogy lássa lebukott. Nem volt trágár, nem volt alpári és minden szava igaz ráadásul.

A hibát ott követtem el, hogy hagytam magam tovább húzni. Ennek ellenére egy cseppet sem bánom, sőt szívem szerint szívesen elmondom neki személyesen is egyszer. A legdurvább szófordulatot tegnap megosztotta veletek szegénykém. Remélem nem zaklattam fel nagyon érzékeny kis lelkivilágtalanságát
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #8289  
Old 05-04-2010, 21:39
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ettől az alaktól ne várjon senki "korrektséget". Az sem tudja szerintem, hogy mit jelent. Elég azt tudni róla, hogy 5 éve lesi minden léptemet, mert egy bányásztörpével leütöttem 2 sereggel.
Ide tartozó infó, hogy ez után az eset után 1000 körön keresztül ártózott, tolizott 2 db szövetség. Lehethogy nem volt köze ehhez annak a ténynek, hogy egy MF törpe lecsapta 2x Marseille-t... De nekem ugy tűnt. 1 hét után kértem levélben, hogy tekintsenek el a további "nevelőcélzatú" molesztálásomtól. Válaszul azt kaptam, hogy: "ameddig egy csoportban vagyunk kapom az áldást akár ebben akár a következőben" Ezekután szándékosan leverettem magam mással, hogy kikerüljek a 8 ori együttes varázsából... Azt hittem 32 kör elég. De onnan is rendszeresen próbálták az idióták hátha 1-nél több épületem dől össze.

Nos ez 5 éve volt kb... Hát az igaz szív valóban nem felejt

Nos ilyen játékos volt ez a srác. Azóta azt hittem megváltozott, de mint tudjuk : KUTYÁBÓL NEM LESZ SZALONNA!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post:
  #8290  
Old 05-04-2010, 21:46
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Egyébként pedig nincs abban semmi kivetnivaló ha levernek egy kitiltott országot. Én is megtenném. Ez a játék a földért megy. Ha kellett volna hozzá bármiféle gondolkodás még gratulálnék is a szemfüleseknek, így azonban csak mérgelődöm
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu