Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #8241  
Old 05-03-2010, 13:56
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
bocs, rossz volt a szóhasználat a gerinctelen az a játék stílusod te csak egyszerűen szemét vagy ha nem érted miért akkor az előző üzidért, hogy menjünk Monrót vígasztalni unfair szemét lépésnek érzem ezt


Mégis volt bennem annyi, hogy írtam neki egy személyes üzit, hogy nagyon sajnálom ami történt, mert nehezen szerzett mindig nagyon rossz érzés könnyen elveszteni...de biztos szemét vagyok azért írtam neki...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
  #8242  
Old 05-03-2010, 13:57
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Én nagyon jól tudom, de mivel jelenleg igy lehet sikeresen előre haladni, alkalmazni kényszerülünk. Sokba kerül, de a pénz újragyártható ezért a hektár az igazi érték. Pl Ahogy Hunter ütötte vityuékat minap, és Gárdi jött, persze hogy nem adjuk oda azt a földet aminek különös értéke van, mivel azt irta vityu 1 éve mindig van egység az orijába csak most volt kevés, persze hogy leszedjük onnan, ha már 3-4 dragon ori is mellette van, minek csatázzunk mikor a végkimenetel biztis bukás és igy megoldható az hogy ne legyen kevesebb földje? Hülyék lennénk pénzt ölni abba amibe nem muszáj ezért kellemetlen helyzetbe kerülni.

Hogy visszatérjek Jack a te üzidhez, egyet értek abszolúlt, és mi is elkövetünk mindent, hogy a nagyokat mostmár elhajtsuk onnan ahol már jóideje tanyáznak. Mi nem MNT-zünk le a nagyokkal és verjük a mellünk más helyében hogy jujj de jó elkentük őket...más azt nem tudja, hogy mi egyszerre 2-3 klánnal is hadakozni kényszerülünk, és nem tudunk békében pénzt gyűjtögetni, hogy ha harc lesz akkor legyen mihez nyúlni. Nekünk egyszerre kell mindent....
hogy énis hozzászoljak a témához írok pár sort!
kikérem magamnak hogy Vityuék uszítotak volna!
épp nemtudtam aludni mint általába és látam hogy 2 körre elém esett Hunter gondoltam kap egy sereget... igaz nagyonkevés paci volt kint és már akkor felkaptam a vizet mert nem hitem a szememnek h ennyikel bement...
na mindegy mentem annyival amennyivel kelett , sejtetem hogy el fog fokozni de én nemmentem mert nemfokozok fölöslegesen. Mindegy elfokozott hoztam kemény 20 hekit nagyon örültem neki...

majd este befejezem a másik részét!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #8243  
Old 05-03-2010, 13:59
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ebben van nemi igazsag is, de par eve nincs ez a 225-os fedezes, mint emlitettem, en nem is fedeztem annyiert.

Ezt az elfes faj nelkuli fedezos dolgot meg latszik hogy nem probaltad, csak mondod. Kb 1 emberrol tudok, hogy megcsinalta, azt sem ertem hogy, akkor meg nem jatszottam A-ban.

Aztan Lopi bacsi probalta, de eleg hamar bevalasztotta a gnomot mert szet lett utve. Hidd el, ha vki faj nelkul fedezgetne feletek, Ti is lekapnatok onnan mint a szel.... Es orvendenetek hogy nektek fedez foldet.


Én már az A-ban voltam mikor ment az ori felfele faj nélkül, de csíra voltam még és közöm sem volt hogy mi az a klánütés...

Nem volt nehéz, mert kb 420k érték körül már ott voltál az első 10-ben, engem még akkor a 9. helyről Észak klánja tolt le szemét módon, dehát ő ilyen. Gyorsan ki lehetett fedezni a sűrűből és pár mnt-vel mindent meg lehetett oldani, de mivel nekünk nem volt napi 4-5 mrd termelésünk csak jóformán fél mrd igy nem tudtuk megcsinálni, ha most lenne akkor nem fokozgatnék az ellenre vagy a ellentől az is biztos Menne a napi 1k fedezés
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8244  
Old 05-03-2010, 14:03
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez mekkora hulyeseg...

Jeleznem, en csak akkor tudtam 225-ert fedezni, amikor bevezettek a kedvezmenyes fedezest, addig csak utottem.

Most kb azt mondod, hogy ha van egy(vagy tobb) kiemelkedo kepessegu sportolo, akkor a jo teljesitmennyel belekenyszeriti a tobbieket a doppingra, mert csak ugy lehet utolerni?

Badarsag....
ennyire kiemelkedo sportolok miért akarnak ijjászt venni a szovijuknek ha megy felé sereg ?
az ilyen kiemelkedo sportolok miert nem védik meg magukat ?
és mért akarnak szabályt változtatni ha az erdekuk ugy kivánja
és miert akarnak korlátozásokat a felhozhato javakra ha ennyire kiemelkedo sportolok ?
nem nekik kéne orulni ha van kin megmutatni mennyire kiemelkedők ?
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #8245  
Old 05-03-2010, 14:06
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Na ne már Iron! Nem hinném, hogy fedezgetnél abba semmi kihívás nincsen
Támadni kell gyilkolni már ha van kit és van rá keret kifulladásig
Reply With Quote
  #8246  
Old 05-03-2010, 14:06
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jack, te regota vagy fenn. Miert gondolod, hogy nem lehet Teged utolerni?

Szerintem (igy vagy ugy) de a pekek elobb-utobb ott lesznek a nyakadban...


Nem akarok ehhez sokat írni, csak 1-2 mondatot. Emléxel Menzoberanzan klánra? (A régire) Én emléxek és a játékosokra is akik azokat vitték, és azokat is akik 3 sereggel tolták be őket Mégsem vádaskodom...mert ha csaltatok volna nem lennétek ott fenn, és ha csaltunk volna mi sem lennénk itt.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8247  
Old 05-03-2010, 14:08
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Na ne már Iron! Nem hinném, hogy fedezgetnél abba semmi kihívás nincsen
Támadni kell gyilkolni már ha van kit és van rá keret kifulladásig


Ha még 225 kati lenne egy heki akkor beton gnóm lennék és a 4. helyig fedeznék és gyors bevezettetném a mostani kati/heki mennyiséget...nah nem én nem vagyok ilyen, volt más aki megtette helyettem ezt
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
  #8248  
Old 05-03-2010, 14:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
ennyire kiemelkedo sportolok miért akarnak ijjászt venni a szovijuknek ha megy felé sereg ?
az ilyen kiemelkedo sportolok miert nem védik meg magukat ?
és mért akarnak szabályt változtatni ha az erdekuk ugy kivánja
és miert akarnak korlátozásokat a felhozhato javakra ha ennyire kiemelkedo sportolok ?
nem nekik kéne orulni ha van kin megmutatni mennyire kiemelkedők ?
Ezek komoly kerdesek? Az elso modositas kb epp minket erintene a legkevesbe, nalunk el lehet erni telefonon az embereket, ha gond van...

Viszont tudok olyan klanokrol ahol pl belepesi feltetel hogy add meg a kodod... Ott jelenleg is ez megy, csak nem szabalyosan. Szoval ezt a felhaborodast nem is ertem.

Az ujrazas pedig a tobbi csoportot teszi tonkre, meg ha esetleg Teged az nem is erdekel...

De ott szepen reszletesen le lett irva, mi lenne, ha elolvasnad, buta, sarkito kerdesek helyett?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #8249  
Old 05-03-2010, 14:11
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Nem akarok ehhez sokat írni, csak 1-2 mondatot. Emléxel Menzoberanzan klánra? (A régire) Én emléxek és a játékosokra is akik azokat vitték, és azokat is akik 3 sereggel tolták be őket Mégsem vádaskodom...mert ha csaltatok volna nem lennétek ott fenn, és ha csaltunk volna mi sem lennénk itt.
vagy csalt mindkét klán, csak megúsztátok
Reply With Quote
  #8250  
Old 05-03-2010, 14:14
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Nem akarok ehhez sokat írni, csak 1-2 mondatot. Emléxel Menzoberanzan klánra? (A régire) Én emléxek és a játékosokra is akik azokat vitték, és azokat is akik 3 sereggel tolták be őket Mégsem vádaskodom...mert ha csaltatok volna nem lennétek ott fenn, és ha csaltunk volna mi sem lennénk itt.
Emlekszem. Arra is emlekszem hogy amikor Satiekat betoltuk ketszer(Hege+en), akkor is mindenki csalast emlegetett, csak kb. Sati nem.

En ehhez mar hozzaszoktam, annyira nem is izgat.

Csak itt a Ti utesetekhez vmi irasos bizonyitekrol meg mittomenmirol volt szo.

Plusz olyat is hallottam, hogy a sojt klan vezere amikor uj taggal akart beszelni skypeon a felvetelerol a sojtba, hogy-hogy nem, epp a husyka skype cimet adta meg es ugy beszelt az uj taggal. Kozben telefonon az is kiderult, hogy azt a balu nevu orszagot nem a gazdaja viszi, es vmiert anarchba is atkerult.

Hidd el, ezek mar komolyan gyanus dolgok, mindenfele kommentar nelkul.

(Es akkor meg ez az utes a fasorban sem volt...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu