Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #341  
Old 09-12-2006, 21:17
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Logikus
De ezt akkor csak az intravénásan hódfüggők válalják be gnómmal v óriással, vagy nagyrészt betonelfek akik az 1/A-s seregcserés módszerrel törnek a csúcsra
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Sponsored Links
  #342  
Old 09-12-2006, 21:17
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én ragaszkodnék kb az eredeti elképzeléshez:

1) - top 30% - ahogy eddig
(2) - top 25%
(3) - top 20%
(4) - top 15%
(5) - top 12%
(6) - top 8%
(7) - top 5%
(8) - top 1%
(9) - top 1. helyezés
  #343  
Old 09-12-2006, 21:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Békés View Post
De ezt akkor csak az intravénásan hódfüggők válalják be
Nem is sok 9 személyiséges orit láttam futkosni mostanság.
__________________
Hódító * Queosia
  #344  
Old 09-12-2006, 21:31
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok!
Na ezt is végig olvastam habár bele telt egy pár órába.

A kék számocskák 2-3 személyiség után már csak presztizs kérdés mint ahogy ezt többen is mondták. Ezért én nagyon szigorú feltételeket szabnék e fölött söt már ezekre is. Viszont aki aki nem presztizsböl csinálja csak nem szereti az 1/a-t vagy neki ez a szorakozás annak ne kelljen minden 2évbe uj orit inditania azért mert nem tud megfelelni. Az ötletem erre az lenne, hogy le lehesen mondani a plusz/fölös személyiségekröl amiket aztán soha többé nem kap visza és a kék számja is ennek megfelelöen alakulna. Vagyis egy (4)-es ori aki körbe fordul de ugy érzi hogy nem felel meg az ereje (5)-nek az maradhason (4) vagy ha akar, akár lehesen (2)-es is.

A top1-es vitán meg olyan hülyeség vitázni hány (9)-es szövi rohangál? Mint ahogy írtátok egy (9)-es ori van csak és legalább 3 év amig ilyen szövi össze jöhetne de nehezitet feltételekkel ez még meszébb kerül. Tehát hülyeség azon filozni mi van ha 4 (9)-es lesz egy szövibe.

Én egy uj javaslattal álnék elö

1 30%
2 20%
3 15%
4 10%
5 5%
6 2%
7 1%
8 top3
9 top1

Top15% egy csoportban se okoz különösebb nehézségeket a 4-5 személyiségek mert csak presztizs miatt van.

A szabin lévö szinthatár fölöti hektár vesztés pedig ugy jó ahogy Ati írta.

Üdv McLoad
  #345  
Old 09-12-2006, 21:35
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Én is a 336 kör top1 meg egyebek elöltésére szavazok.
  #346  
Old 09-12-2006, 22:05
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
ne kelljen minden 2évbe uj orit inditania azért mert nem tud megfelelni. Az ötletem erre az lenne, hogy le lehesen mondani a plusz/fölös személyiségekröl amiket aztán soha többé nem kap visza és a kék számja is ennek megfelelöen alakulna.
Ez eddig meg nem merult fel, pedig szerintem nagyon jo otlet.
Legyen ilyen lehetoseg annak aki csak a jatek kedveert akar forogni, egyszer es mindenkorra lemond a tovabbi szemelyisegekrol, marad amennyi eppen van, cserebe a fellepes feltetelei is allandosulnak.

A %-os kerdeshez nem szolok hozza, mert sajnos sok olyan csoport van, ahol nem jatszottam meg, ezert nem ismerem a teljesites felteteleinek nehezseget tapasztalatbol.
  #347  
Old 09-12-2006, 22:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
Az ötletem erre az lenne, hogy le lehesen mondani a plusz/fölös személyiségekröl amiket aztán soha többé nem kap visza és a kék számja is ennek megfelelöen alakulna. Vagyis egy (4)-es ori aki körbe fordul de ugy érzi hogy nem felel meg az ereje (5)-nek az maradhason (4) vagy ha akar, akár lehesen (2)-es is.
Ez mindenképp egy új, eredeti, és elég radikális javaslat. Nem is értem hogyhogy nem nekem jutott eszembe. Szerintem ezt akár ettől a témától függetlenül is érdemes esetleg észben tartani. Jelenleg erre egyetlen megoldás a zéró-start, az viszont mindenképp 1 személyiségre visz vissza.
__________________
Hódító * Queosia
  #348  
Old 09-12-2006, 22:36
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez mindenképp egy új, eredeti, és elég radikális javaslat. Nem is értem hogyhogy nem nekem jutott eszembe. Szerintem ezt akár ettől a témától függetlenül is érdemes esetleg észben tartani. Jelenleg erre egyetlen megoldás a zéró-start, az viszont mindenképp 1 személyiségre visz vissza.
Akkor egyszerü csak a zéro-startot kéne böviteni. Máris megoldodott a nem presztizs kérdés miatt körbeforgos orik problémája.
  #349  
Old 09-12-2006, 22:44
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
Akkor egyszerü csak a zéro-startot kéne böviteni. Máris megoldodott a nem presztizs kérdés miatt körbeforgos orik problémája.
hmm.. grat!
a többi problémához is bátran hozzá szólhatsz, és nekünk már nem sok dolgunk lesz

szerintem ezt megvitatni is felesleges, Ati iktassa be magának, hogy a kék számot az adott ori tulaja ha akarja tudja csökkenteni.

jah és a százalékaid is jók!
  #350  
Old 09-12-2006, 23:01
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez mindenképp egy új, eredeti, és elég radikális javaslat. Nem is értem hogyhogy nem nekem jutott eszembe. Szerintem ezt akár ettől a témától függetlenül is érdemes esetleg észben tartani. Jelenleg erre egyetlen megoldás a zéró-start, az viszont mindenképp 1 személyiségre visz vissza.
Ati ez irónia vagy tényleg tettszik? végülis némi önkritika mellett igazán reális lehet ez szerintem.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Erdely RedDog76 Ismerkedés 145 05-23-2012 13:26
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01
Újraindulás Josh Segítség 18 03-21-2006 09:56


All times are GMT +1. The time now is 02:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu