Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 06-07-2006, 22:57
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Sajnos most itt kicsit beszólok a nagyérdeműnek, remélem nem lepnek el ezért a pirosak:
Csokibá már megjegyezte hogy a sárdobálás történik, de az nem jó dolog. Nem akarok hibáztatni senkit, rendben, ellenfelek vagyunk, de ezért még nem kell ellenségként is vislekedni, mindegy ki kezdte is el, az se jobb aki 'csak' folytatja a műsort. Kicsit kezdem unni (és szerintem velem együtt sokan mások is), hogy ahol csak előkerül az 1/A, ott a mekegő társulat, a lábremegő sosemalvó mekegőkkel baráti társulat és a félreértett természetű szkarabeusz neve alatt felsorakozott társaság tagjai rendszeresen egymásnak esnek, és a személynes sérelmek és sértődések, vélt és valós szabálysértések állítólagos vagy valódi bizonyítékait lobogtató viharos, értelmetlen szócsaták lepik el a helyet. Éppen most olvastam a klánpontlista rendezésének ötletéről szóló topicot, amit Ati pontosan azért zárt le, mert a megbeszélés vége már megint vádaskodásba fulladt. A szavazás számára nem meggyőző, de ahelyett, hogy esetleg meggyőztük volna, egymásnak estetek megint. Kérlek mindannyiótokat, hogy ha már veszekedni akartok, akkor azt egyetlen egy topicra korlátozzátok, és ne minden 1/A topic arra offolódjon el, hogy megint vagdalkozni kezdtek. Az menjen a játékon belül sereggel, vagy legalább csak egy erre való topicban és nem a kreatív javaslatok kárára történne ez. Remélem nem haragudtatok meg ezen amit írtam, de tényleg meghökkentő néha, hogy csodálkoztok, hogy az újoncok menni akarnak az A-ból a lehető leghamarabb.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 06-07-2006, 23:10
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Remélem nem haragudtatok meg ezen amit írtam, de tényleg meghökkentő néha, hogy csodálkoztok, hogy az újoncok menni akarnak az A-ból a lehető leghamarabb.
én nem haragudtam meg sőt még valahol igazat is adok, meg elnézést is kérek.
de valahogy képtelen vagyok megállni, hogy ne válaszoljak, ha már nekem címeznek dolgokat..
Reply With Quote
  #223  
Old 06-07-2006, 23:19
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by wand
én nem haragudtam meg sőt még valahol igazat is adok, meg elnézést is kérek.
de valahogy képtelen vagyok megállni, hogy ne válaszoljak, ha már nekem címeznek dolgokat..
én is így vagyok egy sráccal. lehet a nyomát látni erre arra. igyekszem nem reagálni rá többet nyílvánosan, mert nem akarom felvenni a kesztyűt és nevetségessé válni. eleve ostobaság volt kikelni ellene és vérbefagyasztani egy javaslatoktól dús topicot. Ezért kértem bocsánatot, mert én is elkövettem azt a hibát amit ti, és mégis beszólok, hogy nem kellene.
ugyanakkor neked is meg kellene próbálni legalább nem reagálni, ha már a másik nem állja meg hogy ne kötekedjen. Valahol el kell ezt is kezdeni nem?
Reply With Quote
  #224  
Old 06-08-2006, 03:12
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

okos enged... ki lesz az?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #225  
Old 06-08-2006, 11:58
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
És csodálkoztok, hogy sokan utálják az 1/a-t...
Szerintem most már sokan nem csodálkoznak, hogy miért utálják annyian az 1/a-t...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #226  
Old 06-08-2006, 13:24
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezen nicns mit utalni.
Kicsit masok a feltetelek meg az erőviszonyok.
Ha valaki nem jatszik az Aba akkor sose talalkozik ekkora seregekkl enniy pénzzel meg ilyneket...
De hozza lehet szokni
Reply With Quote
  #227  
Old 06-08-2006, 13:42
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
Ha valaki nem jatszik az Aba akkor sose talalkozik ekkora seregekkl enniy pénzzel meg ilyneket...
De hozza lehet szokni
Igazad van, anarchban a 2-on ritka az ilyen kicsi sereg...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #228  
Old 06-08-2006, 13:45
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az anarch az mas ...
A normal jatekban azert nehezebb elerni oda.Cska meg kell nezni hany orsazg van a normalban mondjuk 4000 heki felett meg mennyi az anarchba.

Foleg a penz teljesen értéktelen ott hiszen ritja az aki nem milliardokkal maszkal, a normal azert nem ilyen ...
Reply With Quote
  #229  
Old 06-08-2006, 13:48
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
Az anarch az mas ...
A normal jatekban azert nehezebb elerni oda.Cska meg kell nezni hany orsazg van a normalban mondjuk 4000 heki felett meg mennyi az anarchba.

Foleg a penz teljesen értéktelen ott hiszen ritja az aki nem milliardokkal maszkal, a normal azert nem ilyen ...
Beszélgethetnénk az anarchról, de az egy másik fórum...

Viszont amit eddig írtam továbbra is fenntartom, a játékosok igennagy hányada utálja az 1/a-t és ezt mutatja az is, hogy mennyire aktívak azok, akik a mostani rendszer miatt fel vannak kényszerítve oda, hogy fordulni tudjanak...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #230  
Old 06-08-2006, 14:45
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Beszélgethetnénk az anarchról, de az egy másik fórum...

Viszont amit eddig írtam továbbra is fenntartom, a játékosok igennagy hányada utálja az 1/a-t és ezt mutatja az is, hogy mennyire aktívak azok, akik a mostani rendszer miatt fel vannak kényszerítve oda, hogy fordulni tudjanak...
Hogy lehet az A-t utálni?Én nmrég fordultam de alig várom hogy a máásik orimmal ismét A_ban legyek.Csak ahoz kell még 1hétDe sok idő az.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu