Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 06-04-2006, 00:20
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Mondjuk fullal is koppantak volna
Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 06-04-2006, 00:25
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

De ha van frissítő gomb akkor Wand szegényebb pár ezer hekivel az tuti
Reply With Quote
  #143  
Old 06-04-2006, 06:25
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Vazze ezt már nem hiszem el a pofátlanságnak nincs határa miután tegnap Wand klánja koppant rajtunk ma az északféle klántag végigártózta a klánt biztos semmiféle összefüggés nincs a két dolog között és csak én vagyok csúnyán rosszindulatú
Reply With Quote
  #144  
Old 06-04-2006, 06:37
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Vazze ezt már nem hiszem el a pofátlanságnak nincs határa miután tegnap Wand klánja koppant rajtunk ma az északféle klántag végigártózta a klánt biztos semmiféle összefüggés nincs a két dolog között és csak én vagyok csúnyán rosszindulatú

Már bocsi tesóka...de ezen mi csodálkoznivaló van??? Itt nem teszek smiley-t, mert tényleg nem való ide, és komolyan nincs ezen semmi csodivaló....még arra is jutott erejük, hogy nálunk is 2 orit leártózzanak)))

De gartta a védéshez, kár hogy nem volt vissza))))
Reply With Quote
  #145  
Old 06-04-2006, 09:03
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Vazze ezt már nem hiszem el a pofátlanságnak nincs határa miután tegnap Wand klánja koppant rajtunk ma az északféle klántag végigártózta a klánt biztos semmiféle összefüggés nincs a két dolog között és csak én vagyok csúnyán rosszindulatú
javíts ki ha tévedek, de az Északféle klán összes tagja azóta ártóz titeket ha tud, mióta bevertétek Xepert. azaz kb 2 hete.
tök felesleges ez úgy beállítani mint valami vadi új dolgot ami azért van mert mi pattantunk..
Reply With Quote
  #146  
Old 06-04-2006, 09:09
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zounok
Már bocsi tesóka...de ezen mi csodálkoznivaló van??? Itt nem teszek smiley-t, mert tényleg nem való ide, és komolyan nincs ezen semmi csodivaló....még arra is jutott erejük, hogy nálunk is 2 orit leártózzanak)))

De gartta a védéshez, kár hogy nem volt vissza))))
LOL ez már a JKSZ csúcsa! Wandék pattannak Sergről, majd ÉSzakék beártózzák Monroékat!! hűű vazze, vak aki nem látja az összefüggéseket! (csendben jegyzem meg mindeközben az 5/W-ben lelopták a tekercseim ami már több min gyanús..!! )

és konkluzióként levonandó: azonnal át kell rakni anarchiába a teljes Antialkesz klánt!

Last edited by wand; 06-04-2006 at 09:18..
Reply With Quote
  #147  
Old 06-04-2006, 09:56
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Kijavítalak:az általános ártózás és gyujtogatás ma hajnalban kezdődött és nagyon szomorú vagyok hogy egy olyan ember aki a hód legjobb 5 játékosa közé tartozik ilyen eszközöket használ,ne haragudj de tőled többet vártam,bár hozzáteszem roppant érdekes hogy egy klán kaja és nyersnélkül hogyan marad fenn már hónapok óta ha tisztán játszik?Lehet hogy én nem tartozom a legjobb 5 be de annyira már tudok játszani hogy lássam ennyi tartalékod nem lehetett még neked se
Reply With Quote
  #148  
Old 06-04-2006, 10:03
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Csippantanám ha végre összetolnátok a két klánt és felkészülnétek a trón megvédésére,nem is értem miért nem teszitek meg ,egy csomó vádnak elejét vennétek ha végre felválalnátok önmagatokat
Reply With Quote
  #149  
Old 06-04-2006, 10:34
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Kijavítalak:az általános ártózás és gyujtogatás ma hajnalban kezdődött és nagyon szomorú vagyok hogy egy olyan ember aki a hód legjobb 5 játékosa közé tartozik ilyen eszközöket használ,ne haragudj de tőled többet vártam
Akkor elég hézagos az emlékezeted
már vagy 3-4 napja, hogy HÓHÉRT úgy kellett Aeszkulusztól feljebb menekítenetek, mert folyamtosan gyújtotta és ártózta és jópár hekije bánta... előtte Xeper ártózott..
és valóban Alek most ér fel közétek, és mostantól tud ártózni.. lévén előtte bevertétk Xepert, ezen nem hiszem, hogy csodálkoznotok kéne..

szóval még 1x elmondom semmi köze a koppanásnak ahoz, hogy Északék ártóznak.

Quote:
Originally Posted by Serg
bár hozzáteszem roppant érdekes hogy egy klán kaja és nyersnélkül hogyan marad fenn már hónapok óta ha tisztán játszik?
LOL, ember Te hol élsz??
mikor csináltál utoljára épületlistát rólunk?
ha csináltál volna feltűnhetett volna, hogy bizony egész sok tanyánk volt..
és ha figyeltél volna lehet az is feltűnik, hogy (minő véletlen) pont a csata előtti napon bontódtak a tanyák + a többi felesleges épület és épültek barkká..

Én nem mondom, hogy azt se tudom kik azok az Északék, és hogy fogalmam sincs mit csinálnak. de lécci a vádaskodást hanyagoljuk mert megvan az a rossz szokásom, hogyhajlamos vagyok viszont feltenni kérdéseket. és az talán senkinek nem lenne jó.. ha akarsz nyiss egy új topicot neki "sárdobálás' címmel, aztán ott aki akarja olvassa aki akarja nem.
Reply With Quote
  #150  
Old 06-04-2006, 11:38
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Akkor elég hézagos az emlékezeted
már vagy 3-4 napja, hogy HÓHÉRT úgy kellett Aeszkulusztól feljebb menekítenetek, mert folyamtosan gyújtotta és ártózta és jópár hekije bánta... előtte Xeper ártózott..
és valóban Alek most ér fel közétek, és mostantól tud ártózni.. lévén előtte bevertétk Xepert, ezen nem hiszem, hogy csodálkoznotok kéne..

szóval még 1x elmondom semmi köze a koppanásnak ahoz, hogy Északék ártóznak.



LOL, ember Te hol élsz??
mikor csináltál utoljára épületlistát rólunk?
ha csináltál volna feltűnhetett volna, hogy bizony egész sok tanyánk volt..
és ha figyeltél volna lehet az is feltűnik, hogy (minő véletlen) pont a csata előtti napon bontódtak a tanyák + a többi felesleges épület és épültek barkká..

Én nem mondom, hogy azt se tudom kik azok az Északék, és hogy fogalmam sincs mit csinálnak. de lécci a vádaskodást hanyagoljuk mert megvan az a rossz szokásom, hogyhajlamos vagyok viszont feltenni kérdéseket. és az talán senkinek nem lenne jó.. ha akarsz nyiss egy új topicot neki "sárdobálás' címmel, aztán ott aki akarja olvassa aki akarja nem.


Én a jelenben élek és nyugodtan soroljál nekem cimzett eseményeket,de csak nekem és a klánomnak és nyugodt szivvel megválaszolom és próbálj meg higgadt maradni az észérveket szivesen meghallgatom!Bevertük Xepert?Nem mi kezdtük hanem ő,mi csak vissza vettük a nála kölcsönben levő földünket ) Örüljön hogy ennyivel megúszta lehetett volna neki sokkal rosszabb is
És azt hogy ki ártózta Hóhért és mi történt azt ugyan honnan tudod benne volt az teljesben?Ez az amit úgy szoktak büntizni hogy információ kiadása a másik országról tilos x kör kitiltás ezért kéne nektek összeállni mert ha csak barátilag beszélgettek akkor is elmondtok egymásnak dolgokat és ez annyira nem kivánatos és a piacon most se ti utaltok természetesen
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu