Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-29-2009, 18:48
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
//Módosított javaslat//
De lehet pl. a templomok %-os aránya / 2 is a plusz, és akkor minél varisabb valaki, annál több pluszt kap. És mivel a varik alapból lényegesen gyangébbek, ezzel talán lehetne ellensúlyozni. Bár, 40% templomnál azt a 20% bónuszt talán picit sokallom, de igazából nem kéne, mert akkor már tényleg 2* átmennek rajta, onnantól pedig a 20% reálisnak tűnik... (még mindig nem a sikerességet befolyásolja, hanem ha sikerül, akkor ennyivel magasabb a kár)
így már jobban tetszik, és így nem lehetne 1% templommal 11% eséllyel felrakni a (védő)varikat 36 körre (volt valami ilyesmi javaslat is)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 10-30-2009, 07:23
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

gonosz leszek

a nyitohozzászoló ezt a szemit fogja vinni?? ne 1 szinten hanem mondjuk 3 szinten??

Egyetértek Atival és ezt irtam máshova is. Ha már uj szemi legyen akkor olyan legyen ami nincs, és ne a meglévők variálása legyen

1-2 év mulva meg majd lesz vagy 100 szemi a hodba és max 5 vagy 8 lesz használható a többi sallang.
Reply With Quote
  #13  
Old 10-30-2009, 07:40
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
gonosz leszek

a nyitohozzászoló ezt a szemit fogja vinni?? ne 1 szinten hanem mondjuk 3 szinten??

Egyetértek Atival és ezt irtam máshova is. Ha már uj szemi legyen akkor olyan legyen ami nincs, és ne a meglévők variálása legyen

1-2 év mulva meg majd lesz vagy 100 szemi a hodba és max 5 vagy 8 lesz használható a többi sallang.
Ööö. Nem voltál gonosz.
Nem, nem fogok ilyen személyiséget vinni, varis ország hiányában.

Viszont jó, hogy egy olyan hozzászólásra sikerült reagálnod, ami azóta tartalmilag "változtatva" lett.

100 személyiség?? 5-8 használható??
Azért gondolkodj már. Már most van 9 használható, amik megmaradnak, az a 100 pedig picit soknak tűnik.

Last edited by Dus; 10-30-2009 at 07:50..
Reply With Quote
  #14  
Old 10-30-2009, 08:12
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ööö. Nem voltál gonosz.
Nem, nem fogok ilyen személyiséget vinni, varis ország hiányában.

Viszont jó, hogy egy olyan hozzászólásra sikerült reagálnod, ami azóta tartalmilag "változtatva" lett.

100 személyiség?? 5-8 használható??
Azért gondolkodj már. Már most van 9 használható, amik megmaradnak, az a 100 pedig picit soknak tűnik.
ne a számokon lovagolj
a 9-ből van pár amit a soha a turoba nem használnék
Reply With Quote
  #15  
Old 10-30-2009, 08:15
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
ne a számokon lovagolj
a 9-ből van pár amit a soha a turoba nem használnék
Basszus. Nem azoknak vannak a személyiségek legtöbb része, akiknek 1, 2, 3 személyiségük van. Persze, hogy nem használnád, ha nincs annyi szem az országodon. De többedik személyiségnek ideális. Sőt. Speciel pont ez, egy varázsló országnak első személyiségnek is elég jó, de másodiknak mindenképp.
Reply With Quote
  #16  
Old 10-30-2009, 08:34
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Basszus. Nem azoknak vannak a személyiségek legtöbb része, akiknek 1, 2, 3 személyiségük van. Persze, hogy nem használnád, ha nincs annyi szem az országodon. De többedik személyiségnek ideális. Sőt. Speciel pont ez, egy varázsló országnak első személyiségnek is elég jó, de másodiknak mindenképp.
Ha nagyon varis akarnék lenni, akkor sem választanám ezt a szemet még 4diknek sem, persze teszem hozzá hogy szerintem a fullvaris orinak legfeljebb 200 hekin van értelme (szerintem) esetleg még 5ös szinten elmegy fentebb is.
De szerintem Dus hagyd ezt a személyiség dolgot olyanokra akiknek tényleg több szemük van, ők valószínűleg jobban tudják mérlegelni, hogy mit hanyadiknak vennének fel. (tudtommal neked sincsen több szemed, ahogy nekem sincs)
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
Reply With Quote
  #17  
Old 10-30-2009, 08:45
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Ha nagyon varis akarnék lenni, akkor sem választanám ezt a szemet még 4diknek sem, persze teszem hozzá hogy szerintem a fullvaris orinak legfeljebb 200 hekin van értelme (szerintem) esetleg még 5ös szinten elmegy fentebb is.
De szerintem Dus hagyd ezt a személyiség dolgot olyanokra akiknek tényleg több szemük van, ők valószínűleg jobban tudják mérlegelni, hogy mit hanyadiknak vennének fel. (tudtommal neked sincsen több szemed, ahogy nekem sincs)
Nagyon tudlak sajnálni, ha max negyediknek vennéd fel, mert full varisként pl. ha 20%-al több kárt tudsz okozni az ártókkal, az igencsak erősít. Ha viszont csak negyediknek vennéd fel, elárulnád, hogy mit vennél fel előtte?? Tudós, ok. És a többi?? És igen, fullvaris orinak 200 hekin van kb. csak értelme, de ezzel a szemmel, mondjuk akár egész 5. szinten is jó lehetne, talán még 4-ben is (ahol most is simán bevállalják sokan), és gyakran a vari-hadi országok is tudnák használni kisebb bónusszal (mert kevesebb a templomuk).

És attól még, mert valakinek 1 szemes orija van, szerintem tudja (ha ismeri a személyiségeket), hogy miket venne fel, ha több lenne.
Reply With Quote
  #18  
Old 10-30-2009, 09:13
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Nagyon tudlak sajnálni, ha max negyediknek vennéd fel, mert full varisként pl. ha 20%-al több kárt tudsz okozni az ártókkal, az igencsak erősít. Ha viszont csak negyediknek vennéd fel, elárulnád, hogy mit vennél fel előtte?? Tudós, ok. És a többi?? És igen, fullvaris orinak 200 hekin van kb. csak értelme, de ezzel a szemmel, mondjuk akár egész 5. szinten is jó lehetne, talán még 4-ben is (ahol most is simán bevállalják sokan), és gyakran a vari-hadi országok is tudnák használni kisebb bónusszal (mert kevesebb a templomuk).

És attól még, mert valakinek 1 szemes orija van, szerintem tudja (ha ismeri a személyiségeket), hogy miket venne fel, ha több lenne.
Ne sajnálj, mert nem szeretnék soha fullvaris lenni :P
Attól hogy több kárt okozok, még nem érzem magam erősebbnek
200 hekin nincs értelme ennek a szemnek, mivel 200 hekin eleve nem nagyon lehet károkat okozni (szerintem)
Hogy milyen szemeket választanék, azt inkább megtartom magamnak.
Valóban tudhatjuk mi egy szemesek is hogy mit vennénk fel, de jómagam többet adnék a "nagy"ok véleményére, akiknek van is több személyiségük, akikről tudom, hogy évek óta aktívan! játszanak.
Már maga az a tény hogy el sem tudod képzelni milyen szemet vegyen fel egy hadivari a tudós mellé nekem mutatja a (nem)hozzáértésedet.

Nem azt akarom ezzel mondani, hogy én jobban értek bármihez is, csak azt hogy jobban adok olyanok véleményére akik tudnak is játszani.
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
Reply With Quote
  #19  
Old 10-30-2009, 09:26
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Ne sajnálj, mert nem szeretnék soha fullvaris lenni :P
Attól hogy több kárt okozok, még nem érzem magam erősebbnek
200 hekin nincs értelme ennek a szemnek, mivel 200 hekin eleve nem nagyon lehet károkat okozni (szerintem)
Pont ezt írom, hogy így feljebb is használható lenne a varázsló...

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Már maga az a tény hogy el sem tudod képzelni milyen szemet vegyen fel egy hadivari a tudós mellé nekem mutatja a (nem)hozzáértésedet.
Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Ha nagyon varis akarnék lenni, akkor sem választanám ezt a szemet még 4diknek sem...
Full variról volt szó többedik személyiségnél, ne ferdíts. Nem ugyan az...

Vari-hadinál lenne elképzelésem, de ez akkor is jól jöhet egy vari-hadinak is. Egy full varit meg így lehetne játszhatóbbá tenni...


Ha pedig nem látod, hogy miért lenne erősebb egy ország, aki 20%-al több kárt okoz, akkor inkább hozzá se szólj a témához.
Reply With Quote
  #20  
Old 10-30-2009, 09:51
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Pont ezt írom, hogy így feljebb is használható lenne a varázsló...
Miért is lenne használhatóbb? Azért mert több kárt okoz?
Gondolod senki sem merné így 2 sereggel vagy akár többel is beverni?

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ha pedig nem látod, hogy miért lenne erősebb egy ország, aki 20%-al több kárt okoz, akkor inkább hozzá se szólj a témához.
hm... valószínűleg lemaradtam valamiről, mert nem látom hogy ezzel a szemmel erősebbek lennének a varijaim, vagy a hadi egységeim (értsd számszerűen)
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség: Kereskedő #2 Ati Megvalósult javaslatok 171 03-24-2010 23:28
Új személyiség: Faltörő Serg Megbeszélések 92 11-07-2009 23:00
Személyiség túladagolás Tsobi Nem hiba 6 07-27-2009 13:34
2 új személyiség! -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 6 07-31-2007 19:04
Új Személyiség Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 260 03-16-2007 08:24


All times are GMT +1. The time now is 14:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu