Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 01-29-2007, 01:41
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en hasonloan jartam. felmentem az a-ba szepen, atepitgettem az orit es elkezdtem magam felutni. amig en atepitettem magam - total onerobol - , addig a top klanhoz csatlakozott ori kb 2 het alatt - gondolom tele lett tomve loveval - , felfedezett 1 tonna hekit es csatlakozott a utol is erte oket szepen...
a b-ben nehany korre volt tolem mindossze.

na szoval atepitkeztem, rament majdnem az osszes tarcsim, mert kozben ugy felhuztak a nyersi arat, hogy csak pislogtam. na mind1, sikeresen felutottem magam az orias tudosommal (nem orkkal!) ugy 4 orin, aztan kesz. vege volt. meg nehany ori volt felettem, aztan jott egy negyvenmittomenhany koros szakadek. 2-3hetig vegetaltam, bealltam 1 kozepes klanba, szamolgattam mennyit kene felfedezni, ez mennyibe kerulne (meg a regi katonaszukseglettel, de azzal is sok volt...), majd a klanban pedzeni kezdtek, hogy termeljek mar 1 kis nyersit. nagyon vicces... 60% barakk, es semmi tanya free, tehat magam biztositottam magamnak a kajat is, kieleztem hadisnak amennyire lehetett - termeszetesen banya nuku -, csakhat baromi messze volt a kovetkezo klan orija.

amugy a szakadek utan mind a 10 ori majdnem ugyanannyi hekin volt es 1 kivetelevel ugyanannak a klannak volt a tagja. ha elinditottam volna 1 nagy sereget felejuk, asszem kaptam volna vissza (gondolom meg mielott odaertem volna) ugy 15-25 sereget.


felfedezni meg addig se fedeztem fel 1 hekit se, nem az en stilusom. azota meg a felfedezes meginkabb horror, ugyhogy...

szoval a nyersitermeles firtatasa vegkepp megpecsetelte az orimat, fogtam es szepen nyomtam 1 torlest. nincs is kedvem meg 1 orit elvinni angolban az a-ig. legalabbis amig nem lesz ott legalabb 400-500 ori. kulonben nem sok ertelmet latom.

akarki akarmit mond, onalloan nem megy a dolog, amig a magyarban igen. persze megy a top klan haveri korenek es slussz, nincs tovabb.

Last edited by Smooth Scroller; 01-29-2007 at 01:45..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 01-29-2007, 02:40
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en hasonloan jartam. felmentem az a-ba szepen, atepitgettem az orit es elkezdtem magam felutni. amig en atepitettem magam - total onerobol - , addig a top klanhoz csatlakozott ori kb 2 het alatt - gondolom tele lett tomve loveval - , felfedezett 1 tonna hekit es csatlakozott a utol is erte oket szepen...
a b-ben nehany korre volt tolem mindossze.

na szoval atepitkeztem, rament majdnem az osszes tarcsim, mert kozben ugy felhuztak a nyersi arat, hogy csak pislogtam. na mind1, sikeresen felutottem magam az orias tudosommal (nem orkkal!) ugy 4 orin, aztan kesz. vege volt. meg nehany ori volt felettem, aztan jott egy negyvenmittomenhany koros szakadek. 2-3hetig vegetaltam, bealltam 1 kozepes klanba, szamolgattam mennyit kene felfedezni, ez mennyibe kerulne (meg a regi katonaszukseglettel, de azzal is sok volt...), majd a klanban pedzeni kezdtek, hogy termeljek mar 1 kis nyersit. nagyon vicces... 60% barakk, es semmi tanya free, tehat magam biztositottam magamnak a kajat is, kieleztem hadisnak amennyire lehetett - termeszetesen banya nuku -, csakhat baromi messze volt a kovetkezo klan orija.

amugy a szakadek utan mind a 10 ori majdnem ugyanannyi hekin volt es 1 kivetelevel ugyanannak a klannak volt a tagja. ha elinditottam volna 1 nagy sereget felejuk, asszem kaptam volna vissza (gondolom meg mielott odaertem volna) ugy 15-25 sereget.


felfedezni meg addig se fedeztem fel 1 hekit se, nem az en stilusom. azota meg a felfedezes meginkabb horror, ugyhogy...

szoval a nyersitermeles firtatasa vegkepp megpecsetelte az orimat, fogtam es szepen nyomtam 1 torlest. nincs is kedvem meg 1 orit elvinni angolban az a-ig. legalabbis amig nem lesz ott legalabb 400-500 ori. kulonben nem sok ertelmet latom.

akarki akarmit mond, onalloan nem megy a dolog, amig a magyarban igen. persze megy a top klan haveri korenek es slussz, nincs tovabb.
Ez tanulságos volt, amúgy se nagyon akartam A ba menni de ezek után asszem végképp jegelem majd az orim.
Reply With Quote
  #43  
Old 01-29-2007, 07:34
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Ez tanulságos volt, amúgy se nagyon akartam A ba menni de ezek után asszem végképp jegelem majd az orim.
Pedig ha nem mindenki csak sirankozna, hanem fellepne mondjuk vagy 50 ori, semmi ilyesmi gond nem lenne....

Nem a top orikkal van a gond, hanem a jatekosok szamaval....

Ahogy Ati emlitette, a top orik sem oda szulettek....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #44  
Old 01-29-2007, 07:44
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

De a Cassandra altal leirt helyzetjelentesbol nekem ugy tunik, hogy az ember B-ben megunja az eletet, majd ha azt nehezen teljesitette, akkor A-ban utoleri a torles gomb.
Reply With Quote
  #45  
Old 01-29-2007, 07:52
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Pedig ha nem mindenki csak sirankozna, hanem fellepne mondjuk vagy 50 ori, semmi ilyesmi gond nem lenne....

Nem a top orikkal van a gond, hanem a jatekosok szamaval....

Ahogy Ati emlitette, a top orik sem oda szulettek....
Az senkinek nem a hibája, hogy jelenleg még ilyen kevesen játszanak a Queosiában! Ha a 3-as csoportban 70 ország van, miből termelődjön ki az 1A-ba egyszerre "mondjuk vagy 50 ori"?
Reply With Quote
  #46  
Old 01-29-2007, 08:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Az senkinek nem a hibája, hogy jelenleg még ilyen kevesen játszanak a Queosiában! Ha a 3-as csoportban 70 ország van, miből termelődjön ki az 1A-ba egyszerre "mondjuk vagy 50 ori"?
Akkor meg el kell fogadni. Keves jatekos, extrem korulmenyek.

(Mondjuk a 90 napos limitet en is eltorolnem....)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #47  
Old 01-29-2007, 08:13
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Akkor meg el kell fogadni. Keves jatekos, extrem korulmenyek.

(Mondjuk a 90 napos limitet en is eltorolnem....)
Ha nem is elfogadni, de tudomásul venni Én igyekszem fölfelé, aztán majd ha ott leszek, meglátom, addig nem adom fel.
Reply With Quote
  #48  
Old 01-29-2007, 13:29
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

el kell fogadni? hm, a top klan orijai 1mast huztak fel, nem onmaguktol kerultek oda. a szakadek folott levo orik elfoglaljak az egesz topot kilatastalanna teve az osszes tobbi ori jatekat. ok maguk hoztak letre a szakadekot is, hogy eselye ne legyen vkinek a kornyekre feljutni. vagy ha felfedezi magat vki odaig, vagy a kozelbe, akkor kap nehany sereget amivel szepen megint hatraeseik. meg a top klan orijai sincsenek mind a top30%-ban, hat akkor a tobbinek mi jusson? es ezen mit fogadjunk el? illetve elfogadjuk = torles. aztan torles az alsobb csopikban is, mert azoknak se lesz eselye az a-ban ugyanugy. ekkor mar nemcsak az a-ban csokken a jatekosok szama, hanem lentebb is.

amugy meg el tudtak huzni? letre tudtak hozni a megkozelithetetlen fenti vilagot? igen, termeszetesen jo jatekosok. de akkor is ok maguk generaljak azt, hogy erdektelensegbe fullad az egesz. es ugye a masik ut is zarva van mar, nem lehet a b-bol fordulni, csak ha az a-ban van olyan ori, ami... bezarult a kor. a szakadek csak melyulni fog sztem.

en azt hiszem, hogy a queosiaval nem fognak aranyosan 1re tobben jatszani. hanem szep lassan inkabb csokkenni fog a jatekosletszam. ugyanis velemenyem szerint a queosiaban is a korabbi hoditosok adjak a jelentos tobbseget. es ok meg sztem hamar visszafordulnak majd a hoditohoz a tagabb lehetosegek miatt.
Reply With Quote
  #49  
Old 01-29-2007, 13:39
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
es ok meg sztem hamar visszafordulnak majd a hoditohoz a tagabb lehetosegek miatt.
es az olcsobb,kenyelmesebb vippeles miatt...
Reply With Quote
  #50  
Old 01-29-2007, 13:44
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
meg annyit au írásodhoz, hogy te a top klánokról beszélsz. Sajanos igazad van.
ez ugyanaz amit én írtam.

DE én a top %-ról beszéltem! És a magyarban a top 30%ba kissé kevesebb idő is elég a felkerüléshez...
Nem a top klánba akarok kerülni, hanem a topba.


szerintem gondold át egy kicsit amit írtam. Igazán nem kritikának szántam, szeretek játszani. Ezért is sajnálom hogyha körülményak a játék ellen szólnak.- és ez több éves játék tapasztalattal is igaz. Egy új külföldi játékos pedig-aki ugye a cél közönség lenne- már rég világgá szalad és hagyja az egészet a fenébe.
Mindez szép, és jó... Megérteném, ha azt modnom tényleg tolongás lenne a lentebbi csoportokban...

De nincs így.

A B-ben jelenleg 56-an vannak. Az A-ban 54-en.

Akkor most miről is beszélünk?

1 8 Fight Club 3.233.425 132 3.813
2 2 Place for Retired Warriors 2.835.516 -- 4.381
3 70 Szkarabeusz 1.467.118 456 11
4 35 Mikulas 758.965 692 0
5 24 Paradise Lost 691.120 714 5
6 62 T-HUNT 364.018 823 0
7 51 Mikrowúd 179.615 885 0
8 82 Children of Luút 136.565 899 0
9 78 Victory 104.227 910 0
10 76 Seres imaginarios 48.608 928 0
11 55 Chaos 48.524 928 0
12 18 KashyyyK 38.829 932 0
13 20 Singelton 18.312 939 0
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 18:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu