Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 08-29-2013, 14:57
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Utolsó lehetőség a megvalósítás előtt rákérdezni, illetve új szempontot felvetni ezzel a témával kapcsolatban. Senki többet?
Eleddig hozzá nem szólva, épp csak sasolva gondoltam kivárni a végeredményt, de azért egy véleményt csak megér a dolog:

A javaslatot és a megvalósítás fent írott módját támogatom, főleg azért, mert jelenleg a korábbi életvitelem szeges ellentettjét vezetem, egyszerűbben mondva szabadidőm ill. elérhetőségem igen erősen megcsappant, a módosítás bevezetésével azonban nekem is esélyem nyílna arra, hogy megint élvezhessem a hódítót.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #302  
Old 08-29-2013, 15:10
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Ati, leírtam, úgy gondolom, hogy ettől csak még jobban elkényelmesednek a játékosok. Így is alig van kit ütni, ha meg le is szabiznak éjszakára akkor lassan be kellene vezetni azt, hogy szövit és klántársat is lehessen ütni a feljebbjutás reményében.
Elkényelmesednek? Hmm... eddig azt hittem ez egy játék nem valami munkatábor. Csomóan abbahagyták, mert túl sok időt vesz igénybe. Nem a távolozás, mert az pár másodperc, hanem azaz óránkénti pár másodperc. Aki nem olyan szerencsés, hogy szerzett egy éjszakás szövit az szabad préda, úgyse kísér vissza. Volt ismerősöm, akinek a felesége törölte az oriját, mert az évek során megunta hogy a párja időnként kiugrál az ágyból...
Reply With Quote
  #303  
Old 08-29-2013, 19:15
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Elkényelmesednek? Hmm... eddig azt hittem ez egy játék nem valami munkatábor. Csomóan abbahagyták, mert túl sok időt vesz igénybe. Nem a távolozás, mert az pár másodperc, hanem azaz óránkénti pár másodperc. Aki nem olyan szerencsés, hogy szerzett egy éjszakás szövit az szabad préda, úgyse kísér vissza. Volt ismerősöm, akinek a felesége törölte az oriját, mert az évek során megunta hogy a párja időnként kiugrál az ágyból...
nah, ezért nem tudja az enyém a belépőmet
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #304  
Old 08-29-2013, 19:17
Zordi Zordi is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2010
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

nem volt időm erre mai napig, úgy tartom a hiénáknak kedvez ez a modosítás, a 12 órában eddig revansot tudtam venni azon aki piszkált....
nem számolgattam eztán lesz-e erre lehetőség, mert a számok szerint igen de nem tudom a munkaidőt majd, hogyan fogja ez lefedni.... eltudnak-e szabira menekülni az ilyen Dave félék mikor éppen lenne rá időm..... hiba ezt bevezetni de engem csak anarch érint.
A szabis határvédőket anarchba ha jól veszem ki, nem érinti így egyenlőre folytatom a játékot azt, hogy mikor melyik orimmal szeretnék játszani majd én eldöntöm..... nem sokan olvassák ezt szerintem, érvelni sem fognak, inkább tovább állnak akik észreveszik behozták az oriját a beleegyezésük nélkül.
Remélem anarch továbbra is mentes lesz ezen alól, hogy lejár a szabi olyan oriról ami régóta szabin van.
Ati tudja anarchban mi a helyzet a határoknál így nincs értelme érvelnem ha megakarja szüntetni a termelők hatalmát hozhat új szabályokat de egy normálosodott anarchra már nem biztos lesz igény.
Reply With Quote
  #305  
Old 08-29-2013, 19:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zordi View Post
az ilyen Dave félék
Kérlek, hogy a személyeskedéseket hagyd a megbeszéléseken kívül. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #306  
Old 08-29-2013, 19:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez a módosítás annyiban kedvez mondjuk a tolvajoknak, hogy valaki lelop full készülivel, ha gépnél vagyok, 1x be tudom verni, ha nem, 3 óra múlva vígan szabin van. Ezenkívűl pedig a lehetséges célpontok számát valóban csökkenti, amikben mostanában nem dúskálunk.

A hóditó hosszú ideje alatt most érzem először, hogy ez egy nem előre mutató módosítás lesz. De ne legyen igazam.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #307  
Old 08-29-2013, 19:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezenkívűl pedig a lehetséges célpontok számát valóban csökkenti
Vagy növeli azáltal, hogy a napi 24 óra szabiról lesz, aki napi 16 óra játékra visszatér.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #308  
Old 08-29-2013, 19:56
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

igazábol én megértem azokat is akik szeretnének nyugiban aludni
de azokat sem kéne szivatni akik csak éjszaka tudnak lenni
akár melo miatt akár azért mert mondjuk kulfoldrol játszanak
én is 5-6 évig 6 orás időeltolodással játszottam
és tuti már akkor abbahagytam volna a játékot ha ilyen éjeli szabis orikat kellett volna kerulgetnem akik akadályoztak volna a haladásban ilyen cimszoval hogy éjszaka aludni szeretnének
egy online játék az legyen online játék
ha mindig a tobbség kényelme van szem elott tartva abbol véleményem szerint csak populáris moslék szokott szuletni
én mindig ugy voltam vele hogy akik nem tudják megoldani a 24 orás távolt és nem riaszthatoak akármikor azok nem is erdemlik meg azt hogy egyenlo esélyel induljanak azokkal szemben akik a sikerért folvállalják azt hogy beosztják egymás kozt a dolgokat és az aktivitásukkal elonyhoz juthatnak kemény áldozatok árán(jol felépitett stratégiával egy stratégiai játékban ahogy azt kell)
én ezt egy teljesen korrekt rendszernek tartom ahogy van
nekem is biztos segithetett volna ha idonként mikor a magánélet nem engedte megtudtam volna védeni magam ilyen modon
lehet pár pofon is kimaradt volna amit kaptam
mégis ugylátom hogy néhányan szeretnék ilyen tamagocsi vagy farm szinvonalára lebutitani a játékot hogy nekik kényelmesebb legyen
aki bujocskázni akar az játszon ilyet a gyerkoceivel (ők biztos élveznék is ha elég kicsik)hozzá
engem valahogy a hideg kiráz még a bujocskázás gondolatátol is
felnott emberek ha nem elég aktivak akkor viseljék el hogy kapnak pár pofont
vagy vegyék a fáradtságot egy stratégiai játékban hogy megszervezzék a figyelést
vagy épitsenek olyan orit ami az aktivitásukhoz megfelelő
sokszor játszottam mf orikkal is normálban nyilván nem tudtam nonstop távolozni
de nem is voltam olyan felelotlen hogy folyamatos figyelés nélkul nekiálljak ij paci felálással hulyére veretni magam, inkább bevédtem az orit és max a támadásra cseréltem nagyobb támadoerejure ha máshogy nem fértem be valakihez
engem eléggé elszomorit mikor mások lustasága miatt szabályváltozáson tori ati a fejét
engem ha szájonvertek mindig elgondolkoztatott hogy mit ronthattam el
és eszembe sem jutott a kulsore rohanni hogy másik(valoszinu tamagocsi tipusu) játékban láttam valamit és hogy szerintem itt is be kéne vezetni
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #309  
Old 08-29-2013, 20:10
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

amugy egyik ismim elkezdett farmozni
és ott is az halad jobban aki hajnalban felkel és nyomkod pár gombot
az aki nem tudja elviselni hogy egy online játékban elonyben van az aki ténylegesen online
az ne játszon ilyen tipusu játékot

annak orulok hogy ha jol értelmeztem ati irását anarch vegulis kimarad a szorásbol szabimaximalizálást illetoen

de én normálban is ellenzem ezt a szabadságrol elokerulo oris dolgot
szerintem felelotlen dolog mások időbeosztásában babrálni
ha valaki éveket akar szabizni azt ugyse fogja játékra birni még a joisten sem
ha nincs sabadideje valakinek
akkor max ha választás elé állitják akkor választani fog hogy hagyja a fenébe hogy gyalázzák az inaktiv oriját és ujrázik egyet
vagy torli a francba
ez a korlátozott szabi ez az a kategoria amitol nyilik az ember zsebében a bicska
nehogy már más mondja meg hogy mennyit lehet az orim szabin
mégha egységesen van is akkor se korrekt megoldás
ettol tuti nem lesz tobb játékos az 100%r
Reply With Quote
  #310  
Old 08-29-2013, 20:14
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
igazábol én megértem azokat is akik szeretnének nyugiban aludni
de azokat sem kéne szivatni akik csak éjszaka tudnak lenni
akár melo miatt akár azért mert mondjuk kulfoldrol játszanak
én is 5-6 évig 6 orás időeltolodással játszottam
és tuti már akkor abbahagytam volna a játékot ha ilyen éjeli szabis orikat kellett volna kerulgetnem akik akadályoztak volna a haladásban ilyen cimszoval hogy éjszaka aludni szeretnének
egy online játék az legyen online játék
ha mindig a tobbség kényelme van szem elott tartva abbol véleményem szerint csak populáris moslék szokott szuletni
én mindig ugy voltam vele hogy akik nem tudják megoldani a 24 orás távolt és nem riaszthatoak akármikor azok nem is erdemlik meg azt hogy egyenlo esélyel induljanak azokkal szemben akik a sikerért folvállalják azt hogy beosztják egymás kozt a dolgokat és az aktivitásukkal elonyhoz juthatnak kemény áldozatok árán(jol felépitett stratégiával egy stratégiai játékban ahogy azt kell)
én ezt egy teljesen korrekt rendszernek tartom ahogy van
nekem is biztos segithetett volna ha idonként mikor a magánélet nem engedte megtudtam volna védeni magam ilyen modon
lehet pár pofon is kimaradt volna amit kaptam
mégis ugylátom hogy néhányan szeretnék ilyen tamagocsi vagy farm szinvonalára lebutitani a játékot hogy nekik kényelmesebb legyen
aki bujocskázni akar az játszon ilyet a gyerkoceivel (ők biztos élveznék is ha elég kicsik)hozzá
engem valahogy a hideg kiráz még a bujocskázás gondolatátol is
felnott emberek ha nem elég aktivak akkor viseljék el hogy kapnak pár pofont
vagy vegyék a fáradtságot egy stratégiai játékban hogy megszervezzék a figyelést
vagy épitsenek olyan orit ami az aktivitásukhoz megfelelő
sokszor játszottam mf orikkal is normálban nyilván nem tudtam nonstop távolozni
de nem is voltam olyan felelotlen hogy folyamatos figyelés nélkul nekiálljak ij paci felálással hulyére veretni magam, inkább bevédtem az orit és max a támadásra cseréltem nagyobb támadoerejure ha máshogy nem fértem be valakihez
engem eléggé elszomorit mikor mások lustasága miatt szabályváltozáson tori ati a fejét
engem ha szájonvertek mindig elgondolkoztatott hogy mit ronthattam el
és eszembe sem jutott a kulsore rohanni hogy másik(valoszinu tamagocsi tipusu) játékban láttam valamit és hogy szerintem itt is be kéne vezetni
A legfontosabb, hogy ez egy játék..
Nem mellesleg a játékosok száma radikálisan csökken.. és nem várható el új játékosoktól, ha valamit el akarnak érni, akkor napi 24 órában legyenek.. ezt nagyon sok ember nem teheti meg, mert nem lesz a hód az első, de a második sem az életében..
bár őszintén szólva a javaslat magában kb semmit nem ér, szerintem csak, ha a játék is fejlődne mellé, és több új játékost vonzana..
Jack ez egy játék, ha csak azok játszhatnak eredményesen, akik 24/7 vannak, akkor az a pár tucat ember(lehet túl sokat is mondtam) halálra fogja unni magát..(főleg a körbe mnt-k miatt)
Azt mondod, építsen olyan orit, ami kisebb aktivitással vihető, de építhet bármit, ha éjjel nem tud lenni, mert a munkahelye fontosabb, mint a hód.. Ebből sajna nem lehet megélni.. egy betonelfet is el lehet verni, ha tudod, hogy nincs éjjel pláne.. nem mellesleg, ha nagyon beton, akkor meg nem tud haladni, hacsak nem húzzák..
(Egyébként ez a játék rég nem az aktivitásra, vagy a stratégiára épít, hanem a kapcsolatokra, vagy hogy kivel sikerül mnt-t kötni..)
__________________
same old song..

Last edited by none; 08-29-2013 at 20:21..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 20:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu