Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 02-09-2006, 09:33
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

khm. olvastad tán tölem valahol hogy nem kell edzeni? egyébként nekem a szálkásitás alatt szinte csak annyiban változik az edzésem hogy kevesebb sulyt használok de nem azért mert szálkásodni akarok hanem mert nem tudom tartani az erömet déta alatt. nem tudom gyözike és az ö diétája hogy kerül a képbe.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 02-09-2006, 09:35
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

a kardio fontos azt kell még megemelni és ennyi.
Reply With Quote
  #43  
Old 02-09-2006, 10:05
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

egyértelmű az étrend változtatás, de az mellett ahogy néztem vizhajto is dolgozik, és a kis sullyal több gyakorlat, asziszem több vért pumpál,égetia zsrt stbstb
Reply With Quote
  #44  
Old 02-09-2006, 10:06
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

milyen sokan látogatják ezta topicot...D
Reply With Quote
  #45  
Old 02-09-2006, 10:19
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
és a kis sullyal több gyakorlat, asziszem több vért pumpál,égetia zsrt stbstb
ez igaz de most testépitésröl beszélünk vagy fogyásrol? gyözike nyugodtan csinálhatja a 20as ismétléses fekvenyomásokat de egy badis aki le akarja szedni magárol a felesleget annak én nem ajánlom hogy megemlje az ismétlésszámokat. max eggyel kettövel de azt is csak azért mert nagy sullyal már nem tud dolgozni. legalábbis én igy müködök de persze ahány gyuros annyi gyuros elv.
Reply With Quote
  #46  
Old 02-09-2006, 13:16
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Zima

Ha tehetném most mutatnék magamról néhány képet, hogy lehet az ember kardio nélkül szar ( akit érdekel az MySuzyland (#131356) [1/A]) bár ezen kevés látszik.
Beszéltem egy személyi edző haverommal, ő azt mondta, hogy csak kardioval tudom leszedni a hasamról a zsirt (de ugye az sok mozgással jár-> ergo súlyvesztés-> nem barátságos ) Úgy döntöttem marad a felső 4 halvány kocka és alul az 1 cm zsir :-( Hacsak nem némi ganabol-stanozolol zsir és folyadéklepárló program nem lesz hatásos :-)
Reply With Quote
  #47  
Old 02-10-2006, 01:07
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát igen G.O.D. erröl beszéltem. a kardio fontos de nem kell más gyaksikat csinálni. nincs olyan hogy na most szálkásitom a bicepszem. diéta. plussz a kardios alkalmak számát kell megnövelni és ennyi. a többi genetika. :P
Reply With Quote
  #48  
Old 02-10-2006, 02:20
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hát ilyen mékyen nem értek hozzá...lementem pár év kihagyás után, 2 honap alatt felszedtem 7 centi izmot, és leadtam 13 kilot. ennyit tudok, ezt előadtam 2 évente , a többi "munka". ha jol érzed magad a bőrödbe akko nincs jelentősége az egésznek...legalábbios nekem minden kövér haverom ezt monta.én speciel jobban éreztem magam ha láttam a cerkámat, de van akit ezzel nem lehet meggyőzni....kézenállásbol szájjal felvettem a gyufát 12x mer aszonták ez nehéz...tisztelek mindenkit aki gondot fordit a testére a mai világba...üdv neketek. is...D apa
Reply With Quote
  #49  
Old 02-10-2006, 06:27
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Zima

Tök igazad van... Bár belőlem nem fog meggazdagodni az a kis töketlen sóbinórbi az tuti, de talán majd tavasszal elkezdek némi kardiot, bár futni azt rühellek... Addigis marad a piedone pizza, meg a sok fiiinom husika egy kis libazsir lájttal :-)
Most igyis épphogy tudom tartani a súlyomat... Most 85 vagyok, de talán fel tudok menni 90-ig, az már jó lesz:-) 45-ös pajszer, 81-es derék megapicicici, ennyi elég is a strandra :-) Hadd lessenek a sunák
Reply With Quote
  #50  
Old 02-10-2006, 08:46
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

ne piszkáld a norbit. állitolag kinyomta már a 100kg-t is. :P
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu