Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Mi a véleményed az új belső fórumról?
Úgy jó, ahogy van! 3 5.88%
Tetszik az új fórum, de legyen egy meghívó nélküli, közös fórum is! 29 56.86%
Visszasírom a régi fórumot, az új egyáltalán nem tetszik. 16 31.37%
Nem érdekel, eddig sem fórumoztam, ezután sem fogok. 3 5.88%
Voters: 51. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 06-21-2008, 15:48
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kakasapó ötlete nekem tetszik, hogy legyen legalább egy olyan fórum, amit bárki, bármikor elérhet, meghívás és miegyébb nélkül.
Ahogy azt folyamatosan hangoztattam, ez a dolog, ami most van, ha opcionálisan választható, úgy teljesen pozitív. Csak ebben a formában nem tetszik (nekem).
Kell hagyni/visszaadni/ egy olyan szinteret, ahol meg van az esély az régiek/újak/visszatérők vagy, már majdnem elfeledettek megismerésére.

Tehát én támogatom hogy legyen egy nagy közös. Ha meg valaki tirpák, azt büntetni kell.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Cassandra For This Useful Post:
Sponsored Links
  #32  
Old 06-21-2008, 17:41
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Szerintem is az az egyetlen hibája az új rendszernek, hogy nincs egy összefogó, közös fórum, a privátok mellett. A balhék szerintem eddig sem a közösön mentek.
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Stev For This Useful Post:
  #33  
Old 06-21-2008, 18:58
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

" Én úgy képzelem, hogy amelyik újoncot jófejnek tartom, hasonló az érdeklődési körünk, stb. azt meghívom egy olyan fórumba, ahol a baráti társaságom is van. Ezért hívják meghívónak, hogy nem kuncsorogni kell érte, hanem kiérdemelni "

rendben, de honnan ismerek meg újoncokat? hisz az A-ból és b-ből nem látom az alattam lévő csoportok listáját :-(((
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tavacska For This Useful Post:
  #34  
Old 06-21-2008, 19:32
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Megfigyeltem, hogy szinte kizarolag azoknak tetszik az uj forum akik valamilyen forumon fonokoskodnek. Szinte minden javaslatuk a "hatalmuk" kiterjeszteset szolgalna. Gyakorlatilag minden eddigi csoportforum utodot olyan ember nyitott aki legkevesbe sem alkalmas semmifele biraskodasra. Egy ujonc -felteve h bejut egy ilyen forumra- ezen emberkek megnyilvanulasain at iteli meg a jatekot es az uzemeltetoit! Kutyakozonseges jatekos, a neve mellett "Moderator" felirat. Sztem siman uzemeltetonek nezi oket minden kezdo. Nem szerencses dolog.

Gondolom a bonusznal reklamozott testveroldalt is Attila keszitette.
Ott lattam ezt a megoldast:

"Hogy a kultúrálatlan hangnem ne okozzon kellemetlenségeket, ezért a játékban alap helyzetben nincsen lehetőség az üzenetküldésre. Ha azonban úgy gondolod, hogy nem zavar, ha esetleg másoktól ide nem való hangvételű üzenetet kapsz, akkor lehetőséged van beklapcsolni a levélfogadást. Természetesen küldeni is csak akkor tudsz üzenetet, ha ez be van kapcsolva, de csak olyannak, aki szintén vállalta, hogy fogadja mások üzeneteit. (Kivétel az adminisztrátori üzenet amit mindenki megkap, függetlenül a beállításától.)

Ha egyszer bekapcsoltad a levélfogadást, akkor többet nem fogod tudni azt kikapcsolni, ezért kérünk, hogy csak akkor kapcsold be, ha pontosan tudod, hogy mit csinálsz."

Maradnanak az uj forumok es mellette lenne egy kozos, vagy csoport forum amihez nem kell meghivo. A kulon aktivalas es a mellozes megoldja a sztem problemakat. Aki nem akarja, nem hasznalja a kozos forumot. Az eletben is ugy van. Ha nem tetszik pl egy musor akkor nem nezed. Masnak meg tetszhet.
Reply With Quote
  #35  
Old 06-21-2008, 19:52
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by kakasapó View Post

Be kell látnom, az új rendszerre szükség van..
Ellenben a meghívásos rendszer gátolja a kapcsolatok fejlődését, nehézkes (főleg az újoncok számára) és kesze-kusza a sok hirtelen indított új fórum miatt.

Javaslatom szerint maradna a jelenlegi meghívásos rendszer, de lenne egyetlen közös, az összes 5-ik szintű csoportot is magába foglaló, meghívó-mentes fórum is.
[quote=Tavacska;18134

rendben, de honnan ismerek meg újoncokat? hisz az A-ból és b-ből nem látom az alattam lévő csoportok listáját :-((([/QUOTE]

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post

Maradnanak az uj forumok es mellette lenne egy kozos, vagy csoport forum amihez nem kell meghivo. A kulon aktivalas es a mellozes megoldja a sztem problemakat. Aki nem akarja, nem hasznalja a kozos forumot. Az eletben is ugy van. Ha nem tetszik pl egy musor akkor nem nezed. Masnak meg tetszhet.
Off.
Ha elolvastátok volna topic kezdőjét, akkor látnátok, h azonos véleményen vagyunk
Annyit még hozzáfűznék, hogy nem vágyom moderátori szerepkörre a közös, meghívó nélküli fórumon. Nekem tökéletesen megfelelt az eddigi fórum is. Próbálkozásom arra irányul, hogy annak egy kissé módosított változatát visszakapjuk. Atit is meg lehet valahol érteni, hiszen a tahóktól épp minket szeretne megvédeni. Hagyjuk meg a jelenlegi rendszert IS, lehessen kissé különvonultan, szűkebb környezetben IS beszélgetni. Akinek meg tetszett az eddigi, az hadd kapja vissza azt.
Reply With Quote
  #36  
Old 06-21-2008, 19:59
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

persze, értek én mindent és mindenkit, és próbálok igyekezni...
majd csak lesz valahogy...
Reply With Quote
  #37  
Old 06-21-2008, 20:04
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

regisztracio, 3, 15, 19. pont:

"3 A játékban csak elfogadható hangnemben (kultúráltan) levelezz másokkal. Személyes adatot (legyen az saját személyes adat, vagy más személyes adata) semmilyen formában ne közölj másokkal a játékon belül. Minden játékos teljes felelősséggel tartozik az általa írtakért, legyen az más játékosnak írt privát üzenet, vagy a fórumra kiírt nyilvános üzenet. A szabályok elfogadásával tudomásul veszed, hogy írásaidért, és azok írásaiért, akik belépőkódod segítségével lépnek be a játékba, teljeskörű polgári- és büntetőjogi felelősséggel tartozol."

"15 Amennyiben olyan országban tartózkodsz, vagy olyan ország állampolgára vagy, ahol az ilyen tartalmakhoz a kiskorúak hozzáférése csak szülői engedéllyel lehetséges, és Te még kiskorú vagy, abban az esetben a játékban nem vehetsz részt, ez esetben kérünk, hogy már most hagyd el az oldalt."

"19 A játékban való részvételhez nagyfokú önállóság szükséges. Ide tartozik a regisztrációs szabályok tényleges elolvasása, a súgók elolvasása, a gyakori kérdések elolvasása, a játékon belül kapott üzenetek elolvasása, az e-mailben küldött üzenetek elolvasása, a címlapi hírek elolvasása, illetve a kapcsolódó oldalakon lévő részvételi szabályok és egyéb szöveges információk elolvasása."

Ez a jo hozzaallas. Eppen ezert ne dontsek el senki helyett, hogy mit bir es mit nem. Dontse el mki maga.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Hiena- For This Useful Post:
  #38  
Old 06-21-2008, 20:06
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Megfigyeltem, hogy szinte kizarolag azoknak tetszik az uj forum akik valamilyen forumon fonokoskodnek. Szinte minden javaslatuk a "hatalmuk" kiterjeszteset szolgalna. Gyakorlatilag minden eddigi csoportforum utodot olyan ember nyitott aki legkevesbe sem alkalmas semmifele biraskodasra. Egy ujonc -felteve h bejut egy ilyen forumra- ezen emberkek megnyilvanulasain at iteli meg a jatekot es az uzemeltetoit! Kutyakozonseges jatekos, a neve mellett "Moderator" felirat. Sztem siman uzemeltetonek nezi oket minden kezdo. Nem szerencses dolog.

Lehet Ati figyeli a sok modit és tesztnek szánta ezt a nagy szabadságot

Aztán felkéri majd az arra érdemeseket modinak a központi nagy fórumra
Reply With Quote
  #39  
Old 06-21-2008, 20:10
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
Lehet Ati figyeli a sok modit és tesztnek szánta ezt a nagy szabadságot

Aztán felkéri majd az arra érdemeseket modinak a központi nagy fórumra
régebben meg volt a modi rendszer, az sem volt jó...
jött a bejelentgetősdis rendszer...
ez sem vált be...
akkor most ettől mit is várunk?
én nem irigylem Ati helyzetét, ennyi hülyeséget rendben tartani, de miért kell a többséget ilyen helyzet elé állitani pár lökött miatt
Reply With Quote
  #40  
Old 06-21-2008, 20:12
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
regisztracio, 3, 15, 19. pont:

"3 A játékban csak elfogadható hangnemben (kultúráltan) levelezz másokkal. Személyes adatot (legyen az saját személyes adat, vagy más személyes adata) semmilyen formában ne közölj másokkal a játékon belül. Minden játékos teljes felelősséggel tartozik az általa írtakért, legyen az más játékosnak írt privát üzenet, vagy a fórumra kiírt nyilvános üzenet. A szabályok elfogadásával tudomásul veszed, hogy írásaidért, és azok írásaiért, akik belépőkódod segítségével lépnek be a játékba, teljeskörű polgári- és büntetőjogi felelősséggel tartozol."

"15 Amennyiben olyan országban tartózkodsz, vagy olyan ország állampolgára vagy, ahol az ilyen tartalmakhoz a kiskorúak hozzáférése csak szülői engedéllyel lehetséges, és Te még kiskorú vagy, abban az esetben a játékban nem vehetsz részt, ez esetben kérünk, hogy már most hagyd el az oldalt."

"19 A játékban való részvételhez nagyfokú önállóság szükséges. Ide tartozik a regisztrációs szabályok tényleges elolvasása, a súgók elolvasása, a gyakori kérdések elolvasása, a játékon belül kapott üzenetek elolvasása, az e-mailben küldött üzenetek elolvasása, a címlapi hírek elolvasása, illetve a kapcsolódó oldalakon lévő részvételi szabályok és egyéb szöveges információk elolvasása."

Ez a jo hozzaallas. Eppen ezert ne dontsek el senki helyett, hogy mit bir es mit nem. Dontse el mki maga.
Igen! Ezért nyitottam ezt a topicot!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A belső fórum Hunor a sirály Elvetett javaslatok 7 04-22-2007 18:38
belső fórum... Senki Elvetett javaslatok 1 10-11-2006 19:43
Régi fórum vereslaszlo Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 06-19-2006 00:12


All times are GMT +1. The time now is 17:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu