Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3451  
Old 02-21-2013, 13:53
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igen egyszeru: mert a 40 millio topkor miatti 1%-okkal fel ev alatt sem erunk le alajuk.
Csempénél azért végül csak sikerült.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3452  
Old 02-21-2013, 14:17
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Csempénél azért végül csak sikerült.
Csempenek feleannyi topkore sem volt, mint nekem, leven sokkal kevesebb idot toltott fenn, mint en, es eleve kisebb hektaron is volt. A Dragonban mindenki elfelejtett gondolkodni?

A masik hazugsagod meg valaszra sem melto, hiaba akarsz barmit kiprovokalni, mint lejjebb irtam, nem fog menni...

Azt is vedd eszre, hogy ha en nem valaszolok valamire, senki nem fog a klanbol, leven a tobbiek meg csak nem is nagyon olvassak, mit irogatsz, szoval felesleges a klant megszolitanod...

Ha pedig ennyi energiat fektetnel a jatekba is, mint a felesleges statisztikak gyartasaba, esemenyek kiszinezesebe, es a trash-talkba, sokkal sikeresebbek lennetek/lettetek volna...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 02-21-2013 at 14:27..
Reply With Quote
  #3453  
Old 02-21-2013, 14:30
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A masik hazugsagod meg valaszra sem melto, hiaba akarsz barmit kiprovokalni, mint lejjebb irtam, nem fog menni...
Látom ugyanolyan seggfej maradtál mint eddig. Én meg fogom ezért kapni a tiltásomat, te meg a folyamatos rágalmazásaidért nem. Hihetetlen, hogy mekkora istennek hiszed magad. Menj a klánfórumotokra, és ott nevezd hazugnak az embereket, ők talán röhögni fognak rajta, hogy mekkora kretén vagy.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 02-21-2013 at 14:32.. Reason: Helyesírás
Reply With Quote
  #3454  
Old 02-21-2013, 14:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Látom ugyanolyan seggfej maradtál mint eddig. én meg fogom ezért kapni a tiltásomat, de meg a folyamatos rágalmazásaidért nem. Hihetetlen, hogy mekkora istennek hiszed magad. Menj a klánfórumotokra, és ott nevezd hazugnak az embereket, ők talán röhögni fognak rajta, hogy mekkora kretén vagy.
Sajnalom, hogy ez igy sziven utott, de ezek a tenyek. Esemenyenkent 400k egyseg = nem igaz = hazugsag. (A klanforumunkon nem szoktak hazudni, ellentetben veled)

Ha emiatt valaki isten, az eleg gaz egy kenyszerkepzet toled... :P

Gondolj csak bele, amikor Arpi utogette Hexet, azok kb mint 0s fokozasok voltak szinte.

Szoval ami egesz egyszeruen nem igaz, nem tudom masnak hivni, mint hazugsag, emiatt kar kretenezni a masikat.

Elhiszem, ha faj az igazsag, de ennyire..
Noj fel.

Amig ezt a stilust nyomod, felesleges ertelmes embernek veled beszelgetnie, ugyhogy be is fejezem...

De ha rolunk olyat irsz, ami nem igaz, valoszinu mindig ki fogom javitani.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 02-21-2013 at 14:37..
Reply With Quote
  #3455  
Old 02-21-2013, 14:36
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sajnalom, hogy ez igy sziven utott, de ezek a tenyek. Esemenyenkent 400k egyseg = nem igaz = hazugsag.

Gondolj csak bele, amikor Arpi utogette Hexet, azok kb mint 0s fokozasok voltak szinte.

Szoval ami egesz egyszeruen nem igaz, nem tudom masnak hivni, mint hazugsag, emiatt kar kretenezni a masikat.

Elhiszem, ha faj az igazsag, de ennyire..
Noj fel.
Hazugság mi?

0-ás fokozások? ne röhögtess már, most is csak kb. 10k ponttal van alattam, az sem 0 fokozás. plusz folyamatosan 90k pontokat fokoztatok át, plusz előlem egy csomószor elfokoztatok. Szóval az ütésenkénti 400k még részetekre hajló is volt.

legalább magadat ne csapd be. Jocó ellen volt hogy 600k pontot is elfokoztatok. Szóval nem hiszem, hogy a Dragon lenne a hazug ebben az esetben sem.
Reply With Quote
  #3456  
Old 02-21-2013, 14:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sajnalom, hogy ez igy sziven utott, de ezek a tenyek. Esemenyenkent 400k egyseg = nem igaz = hazugsag.

Gondolj csak bele, amikor Arpi utogette Hexet, azok kb mint 0s fokozasok voltak szinte.

Szoval ami egesz egyszeruen nem igaz, nem tudom masnak hivni, mint hazugsag, emiatt kar kretenezni a masikat.

Elhiszem, ha faj az igazsag, de ennyire..
Noj fel.
Remy, legalább eszed lenne annyi, amennyit hiszel. Leírtam, hogy ez 30 esemény eredménye, és valahol azt is leírtam, hogy nem mentettem már dec 20-a után... Ha 100 eseményre számoljuk a 12millát, akkor eseményenként 120k. 100 eseménynél több meg nem lehetett sokkal több.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
emiatt kar kretenezni a masikat.
Amiatt meg kár hazugozni a másikat, hogy nem érted azt, ami le van írva.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3457  
Old 02-21-2013, 14:46
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



Nem tudtok megserteni, meg egyesult erovel sem. Kar probalkozni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3458  
Old 02-21-2013, 14:51
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post


Nem tudtok megserteni, meg egyesult erovel sem. Kar probalkozni.
A fő probléma az az, hogy olyan intelligensnek hiszed magad, hogy képtelen vagy a tiédtől eltérő gondolatot megérteni. Nem kell elfogadni, én se fogadom el a te hülyeségeidet. írtam, hogy a végét nem mentettem el, és menet közben is hiányoznak adatok, leírtam, hogy 30 van meg a 77-ből. A totál hülye is látja, hogy ez nincs a fele sem, tehát ebből levonni bármilyen következtetést: becslés.

Feltételezem, hogy tudod, hogy mi az a becslés. Ha én azt becsülöm, hogy a szomszéd Teri néni 120 kg, de tévedtem, mert csak 100, mert az otthonka alatt van rajta 3 kötött pulóver, akkor tévedtem, nem hazudtam. Ettől egyszerűbben nem tudom megfogalmazni. Ha még mindig nem érted, akkor sajnálom, nem tudok segíteni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3459  
Old 02-21-2013, 15:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha még mindig nem érted, akkor sajnálom, nem tudok segíteni.
Inkabb magadon segits azzal, hogy a minosithetetlen hangnemed meghagyod a kocsmaba, ahova valo...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3460  
Old 02-21-2013, 15:12
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Inkabb magadon segits azzal, hogy a minosithetetlen hangnemed meghagyod a kocsmaba, ahova valo...
Jajjbocsánat, megbántottalak? Több esetben kértem, hogy normálisan beszéljetek velem. Nem ment, akkor én miért ne beszéljek veled úgy? Nektek szabad engem hazugozni? Neked jogod van ahhoz, hogy felkérj arra, hogy nőjek fel? Honnan kaptad te azt a jogot, hogy lenézően beszélj rólam, hogy lesajnálóan beszélj hozzám?

Olyan vagyok másokkal, amilyenek ők velem. Azt hiszem, nem én kezdtem a minősíthetetlen hangnemet.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 09:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu