Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 10-24-2006, 17:42
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
En azt akarom, hogy parbajban pl. ugyanazokkal a feltetelekkel a 0-rol induljunk.
(Legyenek bizonyos dolgok megkötve: szemelyiseg-faj-friss 200-as ori)
Azt akarom latni, hogy egymagad mit vagy képes kihozni egy ugyanolyan helyzetből, aminek az alapfeltételei az ellenfélnek is ugyanazok.
Nekem mindegy, mikor mondod el, melyik orival vagy az arenan
A legyozes pedig forgando, mivel az egy adott csatara koncentralodik.
Kicsit off, de ugyanilyen pl. a labdarugasban pl. 1-1 örökrangadó: bármelyik fél nyerhet.
Tét pedig teljesen felesleges Engem hajt az, hogy jatszok a jatekkal es kozben uj dolgokat tanulok. Ha ezt anyagi-orientaltsagra akarod jatszani, akkor keress mas ellenfelet, en fizetni azert mert Te adott esetben jobb vagy nalam, biztos nem fogok
Párbajt az aréna elött nem megyek mivel akkor már ismertek és tudod szecsa mi volt a hv-n is 5-en álltatok nekem
látom nem vagy elég biztos magadba de akkor mind1Ja és nem csak 1 ellenfelet várok továbbra semde aki nem mer jönni az akkor itt se legyen vagány
Azért jó pl hoztál fel örök rangadó....

Last edited by Harcosok; 10-24-2006 at 17:45..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 10-24-2006, 18:12
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Én meg aztmondom az A/B-ben milliárdokról van szó ott már a pénz beszél csak:PArénában pedig nem....Ugyanonnan legyen erösebb ne +10milliárdból:P
Elnézést kérek minden tisztelt fórumozótól, nem akarom megszakítani a párbaj szervezést, de erre muszáj kommentet írnom: Harcosok! Mondta bárki is, hogy neked szegény orival, mindenféle tartalék nélkül kell csatába indulnod? Senki(nem a közismert Senki ) nem kötötte meg, hogy neked nem lehet +10 milliárdod. Szóval lehet evvel példálózni, de nem vezet sehova.
Reply With Quote
  #73  
Old 10-24-2006, 18:16
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Elnézést kérek minden tisztelt fórumozótól, nem akarom megszakítani a párbaj szervezést, de erre muszáj kommentet írnom: Harcosok! Mondta bárki is, hogy neked szegény orival, mindenféle tartalék nélkül kell csatába indulnod? Senki(nem a közismert Senki ) nem kötötte meg, hogy neked nem lehet +10 milliárdod. Szóval lehet evvel példálózni, de nem vezet sehova.
Mind1 ...
mit gonolsz miért irtam,hogy nem a pénzzel akarom eldöntetni a csatát azért mert nem uzskálok a rnegeteg milliárdban:PLehetni lehet bárkinek pénze de ami pénze van az A-soknak annak nagyrészét nem lent szerezték hanem ott a kis 20k hekis orik:P
Nem azt akarom,hogy a pénz döntse el a háborut hanem a tudás
Reply With Quote
  #74  
Old 10-24-2006, 18:33
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Lehetni lehet bárkinek pénze de ami pénze van az A-soknak annak nagyrészét nem lent szerezték hanem ott a kis 20k hekis orik:P
Mert olyan sok 20k heki feletti ori van (bocs, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni )
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #75  
Old 10-24-2006, 18:36
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tudok még pirosat adni
Reply With Quote
  #76  
Old 10-24-2006, 18:55
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mindig megfogadom Harcosok mester tanácsát, mert soha nem látott hatalmas és erős országot szeretnék építeni 200 hektáron.

A foglalkoztatottságot 60% körül tartom, mert csak úgy tudok sok katonát képezni, valamint ha megtalálnak a lopós országok, ne vigyék el egy lopással az összes dolgozó embert. Ha 50% alá csökkenne a foglalkoztatottság, piacot építek, hogy megállítsam a további csökkenést, mert az sem jó, ha túl sokat képzek, mert hátha nem veszik meg a piacon őket és akkor szomorúak lesznek és elmennek.

A vihartól viszont félek, olyankor összekuporodom az ágyikómban és a paplan alá bújok, szorosan ölelve a plüssmacimat (ő is nagyon fél). Ezért is választottam az óriás fajt, mert azok nagyok és bátrak és viharban nem kell arra vigyázniuk, hogy ne álljanak a fa alá, mert ők nagyobbak mint a fák.

A mester azt is írta, hogy az óriásokat mindenki hamar ellopolja, akármilyen nagyok is, ezért több tolvajt képeztem mint varázslót, meg íjászokat beleraktam toronyba, hogy ne nagyon tudjanak megtámadni.

Ha valaki mégis próbálkozik, attól megkérdezem, több pénze van-e mint nekem, ha igen, akkor írok neki, hogy hagyjon békén, mert úgy tökre nem ér ám. A tudásnak kell döntenie, engem pedig Harcosok megkínált a tudás fájának gyümölcsével és én azt biz megettem káposztás-túrós lecsóval.

Ha a tanácsokat maradéktalanul megfogadjátok, akkor úgy érzem csodálatos vezetők lehettek, arccal és remek diplomáciával 200 hektáros országotok fél éven belül 201 hektárosra is duzzadhat. Persze nem muszály (© Harcosok - 2006) úgy rohanni.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #77  
Old 10-24-2006, 18:58
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tudok még zöldet adni
Reply With Quote
  #78  
Old 10-24-2006, 19:16
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Láma, uez a gondom nekem is
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #79  
Old 10-24-2006, 19:51
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

lássuk csak, mit írnék ebbe a topcba, ha nem igértem volna meg, hogy egyjódarabig nem játszom a hódban..

Én nagyon, legendásan bénán kezdek, aki ismer az tudja:) Összesen kb 5 ször párbajoztam, játszottam vagy 3 hétvégiben, meg egyszer volt arénában orim, amivel 2 napig foglalkoztam.
Ennek ellenére örömmel kiállnék Harcosok úr ellen bármiben a fent említettek közül.. no nem, nem hiszem, hogy első tudnék lenni, vagy ilyesmi, de ha tényleg úgy játszol, ahogy a tanácsaidban írod, akkor asszem semmi kétség, hogy előtted végeznék:)

persze, amiket írsz, azokban azért van igazság, kis hekire főleg.. de mégse ajánlanám senkinek hogy téged kövessen vakon:) lehet hogy neked ez így egész jól működik, mert megszoktad, de attól ezek még nem végleges mindenkire vonatkozó aranyigazságok.

na, szal vmi ilyesmit szóltam volna.. de nem:))
Reply With Quote
  #80  
Old 10-24-2006, 20:44
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Olvastam tetszett
Két dolgot ragadnék ki.

Első: Harcosok A-ban elsősorban nem a milliárdokról szól a játék, hanem a szervezésről. Kissé nagyon másképp működnek a dolgok mint lentebb. Lehet neked akárhány milliárdod, ha rosszul szervezed a klánod, még a hozzánk hasonló újoncok is kicsontoznak, hogy a régieket ne említsem...

A második: Szerintem kéne nyitni egy topicot a megbeszlésekben, hogy Csokibácsinak lehessen gyakrabban is zöldet adni, mer olyanokat ír, hogy...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 10:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu