Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3001  
Old 05-13-2009, 19:28
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Bváháháháááá, miért van az, hogy az utóbbi 2-3 verzió óta a Firefox rendszeresen összeomlik?
De jól esett ez
Nekem pont az utóbbi 2-3 verzióban nem omlott össze

Még a 2 elég gyakran
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3002  
Old 05-13-2009, 20:40
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Köszi Remy! Megyek neked egyel!
akkor én nem inditok most, nehogy félreüssem a sereged
én is dühöngök,de félig én tehetek róla, hogy nem ügyelek eleget a lentebbi orimra pl olyan apróságok történhetnek, hogy a szövi vezér feloszlatja a szövit meg ilyenek, és csak most veszem észre, nah meg pár hete, elfelejtem visszatolni szabira a tekiiro orimat, és maradt benne kb 10k teki
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #3003  
Old 05-14-2009, 07:29
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
akkor én nem inditok most, nehogy félreüssem a sereged
Vityu nem szólt még, h megyek vele kisklánban..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #3004  
Old 05-18-2009, 17:38
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Horland [ADMIN
(#1)]Kedves Játékosunk!

A Hódító egy közösségi játék, ami azt jelenti, hogy nemcsak számodra, hanem mások számára is élvezetes szórakozást kíván nyújtani. Sőt, kifejezett előnyben részesítjük a többség játékát egy-egy ember vagy szövetség játékával szemben.

Ennek fényében arra kérünk, hogy másoknak is biztosíts játéklehetőséget. Jelenlegi magatartásod a játékban, miszerint egy adott országot vagy szövetséget támadsz állandó jelleggel és indokolatlanul, nem fér össze a Hódító irányelveivel.

Más játékosok folyamatos és értelmetlen támadása, amikből felépülni sem tud, és számodra sem jár semmi haszonnal, nem elfogadható.

Felhívjuk figyelmed, hogy amennyiben ezt a játékstílust tovább folytatod, úgy országodat további értesítés nélkül az Anarchista csoportba helyezzük át, ahol ez megengedett. Reméljük azonban, hogy erre nem kerül sor, és a jövőben másokat is hagysz érvényesülni a játékban.

Bízva abban, hogy a továbbiakban is tudjuk számodra biztosítani az élvezetes játékot (ez csakis Rajtad múlik), köszönjük együttműködésedet.

További jó játékot!

Ui: erre az üzenetre nem tudsz válaszolni, és nem is várunk választ. Ha a levélben foglaltakat betartod, semmilyen szankcionálásra nem kell számítanod. Ha nem tartod be, akkor országodat a következő panasz esetén az Anarchista csoportba helyezzük -- erre remélhetőleg nem lesz szükség.
Ezt kapta ma a szövetségesem. A kérdés leginkább Atihoz irányul.
Tudom, hogy nem lehet információt kiadnod, de mégis ezt miért kapta?

Az elmúlt kb 1hétben a szövetségesemnek egy darab katonai akciója sem volt. Ugyanígy tolvaj akciója sem.
Az elmúlt 3 napban ÖSSZESEN 7 földrengés volt, amit egy játékos kapott tőle, de ennek kiváltó oka is volt, mégpedig a játékos ellenünk irányuló hadi akciója.
Azért nem hiszem, hogy ez mégis akkora rettenetes, és elítélendő dolog, főleg, hogy először azért rengetett, hogy lekerüljön a játékos a levert szövetséges mellé, és a földet visszaszerezhesse.

Az üzenet vége, ami leginkább felháborított. Most már, ha 2 pusztítás miatt jelentik, akkor azonnal átvágjátok anarchba? Azért ez már vicc, ennyire nem kellene a játékot tönkretenni ilyenekkel. Főleg, hogy először mi kaptunk, ez volt a kiváltó ok, nem csak hobbiból zaklatjuk a többi játékost.

Nem akarok megreformálni semmit, de ha a szövetségesem anarchba kerülhet a továbbiakban ezért, akkor légy olyan szíves, és szedj ki a játékból MINDEN, a másikat egy kicsit is inzultáló elemet.
Ne legyen ártó varázslat, illetve tolvaj akció, legyen kivéve az egész háború menüpont.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #3005  
Old 05-18-2009, 17:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tudom, hogy nem lehet információt kiadnod, de mégis ezt miért kapta?
Pár napja felmerült már ez a téma, és ott kifejtettem, hogy a Hódítóval nem összeegyeztethető az olyan viselkedés, amikor valakinek egyetlen és kifejezett célja, hogy más országot tönkretegyen, és addig támadja, ameddig az illető nem törli magát.

Ha valaki ebben látja a játék értelmét, akkor anarchista csoportban ezt megteheti, a normál csoportokban azonban ez a játékstílus nem elfogadható.

Az első fokozat ilyen esetben a játék áltan bevezetett automatikus eredményességcsökkenés. Ha tovább folytatódnak az ilyen akciók, vagy egyértelmű utalás van ilyen célra, akkor vagyunk kénytelenek komolyabb figyelmeztetést küldeni.

Az írásos figyelmeztetés az utolsó lépcső az anarchista csoportba való áthelyezés előtt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3006  
Old 05-18-2009, 18:10
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Pár napja felmerült már ez a téma, és ott kifejtettem, hogy a Hódítóval nem összeegyeztethető az olyan viselkedés, amikor valakinek egyetlen és kifejezett célja, hogy más országot tönkretegyen, és addig támadja, ameddig az illető nem törli magát.

Ha valaki ebben látja a játék értelmét, akkor anarchista csoportban ezt megteheti, a normál csoportokban azonban ez a játékstílus nem elfogadható.

Az első fokozat ilyen esetben a játék áltan bevezetett automatikus eredményességcsökkenés. Ha tovább folytatódnak az ilyen akciók, vagy egyértelmű utalás van ilyen célra, akkor vagyunk kénytelenek komolyabb figyelmeztetést küldeni.

Az írásos figyelmeztetés az utolsó lépcső az anarchista csoportba való áthelyezés előtt.
Bocsi, de csak mellébeszélsz. Éppen azt írom, hogy ilyenről szó sem volt. Az ok, volt régebben egy kis csetepaté egy játékossal, aki párszáz millával befosztotta őt, amit néhány pusztítást kísért, de ez KÖLCSÖNÖS volt. Azért ez sem mindegy. És egyébként is, kb 1 hónapja volt...
Jelenleg semmi akció nem történt!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3007  
Old 05-18-2009, 18:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Bocsi, de csak mellébeszélsz. Éppen azt írom, hogy ilyenről szó sem volt. Az ok, volt régebben egy kis csetepaté egy játékossal, aki párszáz millával befosztotta őt, amit néhány pusztítást kísért, de ez KÖLCSÖNÖS volt. Azért ez sem mindegy. És egyébként is, kb 1 hónapja volt...
Jelenleg semmi akció nem történt!
Nem idézek privát üzenetet, de teljesen egyértelműen leírta az érintett ország, hogy minden hasznoszerzési szándék nélkül, csak pusztítással készül valakit támadni, egészen addig, amíg játékban van.

Ez nem elfogadható játékstílus a Hódítóban.

Az érintett üzenet a support címen elkérhető, amennyiben az adott ország, magát azonosítva kéri, hogy emlékeztessük a saját maga által írtakra.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3008  
Old 05-18-2009, 19:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem idézek privát üzenetet, de teljesen egyértelműen leírta az érintett ország, hogy minden hasznoszerzési szándék nélkül, csak pusztítással készül valakit támadni, egészen addig, amíg játékban van.

Ez nem elfogadható játékstílus a Hódítóban.

Az érintett üzenet a support címen elkérhető, amennyiben az adott ország, magát azonosítva kéri, hogy emlékeztessük a saját maga által írtakra.
Most komolyan Ati, ez vicc. Az, ami lehetett, az legalább 2hónapja volt... És már a kutya sem emlékszik rá, hogy miből indult ki, és hogy mi volt az oka... Egy dolog biztos, hogy EGYEDÜL akciózott egy egész szövetség ellen, és ők fenyegetőztek, csalóztak, alkudoztak, nyaliztak, és ehhez hasonló üzeneteket küldtek...És nem tudták elverni, és elkezdtek jelentgetni? De most? Vagy mi a frász? Vagy a support eddig nem érdeklődött iránta?
Tuti, hogy nem ok nélkül volt, csak ugye már így az idő leple mögött már védekezni sem lehet... Talán hiénázás volt a kiváltó ok, és az azt követő cseszegetések, de ez már nem biztos... DE 2 HÓNAPJA!
Azért valamikor elévülhetnének a dolgok, már ha eddig SEMMI sem történt... Egy ország, ami azzal foglalkozik a mindennapjaiban mostanában, hogy gömböket csinál, az miért kap ilyet?
Nem érzem jogosnak, hiába írta esetleg azt, hogy elmehetnek szabadságra, ha nem akarják folytatni (mert max ez lehetett).
Ennyiért figyelmeztetés.... hát nem tudom, szerintem ez kicsit erős... Azért egy harcban, ahol 1 szövetséges harcol egy másik szövetség ellen, ott illik megvédeni magukat, és nem ilyen módszerekkel...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3009  
Old 05-18-2009, 19:50
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Vityu, én értelek, és szerintem is kicsit erős volt ez a figyi üzenetben, de azt be kell látni, hogy az ellenfeletek haszonszerző akciót indított, amire Ti nem haszonszerzővel válaszoltatok, és ez még önmagában szerintem nem is lett volna gond a Ti szempontotokból, ha nem lett volna jelentve...De lett...

Azt is értem, hogyha olyan helyen volt, ahol nem értétek el, de akkor is...

Ezen kár fenn akadni, semmi képpen nem tudsz jól kijönni belőle...Csak rontassz a helyzeten...Még akkor is, ha esetleg igazad lenne...
Reply With Quote
  #3010  
Old 05-18-2009, 19:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tuti, hogy nem ok nélkül volt, csak ugye már így az idő leple mögött már védekezni sem lehet...
Nem kell védekezni. Ez a játékstílus nem elfogadható. Nincs olyan kitétel, hogy akkor kényszerítheted a másikat törlésre, ha......... SEMMILYEN körülmények között nem teheted.

Részletek itt: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1342 (Regisztrációs szabályokból is elérhető.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu