Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 10-27-2006, 15:53
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ezzel egyet kell érteni, illetve azzal is, hogy vannak olyan orik akik körbe mennek és nem tudnak semmit az igaz, hogy a segélykeretben raktározott pénz sokszorosát összegyüjtöd így is, de így nem lophatják amúgy meg a tapasztalat meg az, hogy mennyit van gépnél az is számít és azok az orik akik körbe-körbe mennek, bevannak védve és naponta fedeznek. azok ha jól tudom már 2-ből fordulnak nem és mi az A-ban lévő orikról beszéltünk.
mindamellett hozzá kell tenni a beszélgetés elején arról volt szó, hogy belehessen-e tenni pénzt a segélybe. és mi nagyon elkanyarodtunk, mer az A-ban található orikról beszélünk akiknek nem azér "nagy" a segélyük mer betesznek tehát az eredeti kérdésből kiindulva mondtam, hogy a segélykeretbe ha lenne 1.000.000.000. amihez csak te férsz hozzá tolik nem az nem lenne jó, mer ha az ember a csopiban van egy hónapja ezt a pénzt összegyűjti és ilyen tartalékkal lehet pótolgatni a veszteségeket
Sponsored Links
  #22  
Old 10-27-2006, 16:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
ezzel egyet kell érteni, illetve azzal is, hogy vannak olyan orik akik körbe mennek és nem tudnak semmit az igaz, hogy a segélykeretben raktározott pénz sokszorosát összegyüjtöd így is, de így nem lophatják amúgy meg a tapasztalat meg az, hogy mennyit van gépnél az is számít és azok az orik akik körbe-körbe mennek, bevannak védve és naponta fedeznek. azok ha jól tudom már 2-ből fordulnak nem és mi az A-ban lévő orikról beszéltünk.
mindamellett hozzá kell tenni a beszélgetés elején arról volt szó, hogy belehessen-e tenni pénzt a segélybe. és mi nagyon elkanyarodtunk, mer az A-ban található orikról beszélünk akiknek nem azér "nagy" a segélyük mer betesznek tehát az eredeti kérdésből kiindulva mondtam, hogy a segélykeretbe ha lenne 1.000.000.000. amihez csak te férsz hozzá tolik nem az nem lenne jó, mer ha az ember a csopiban van egy hónapja ezt a pénzt összegyűjti és ilyen tartalékkal lehet pótolgatni a veszteségeket

Akkor hogy az eredeti témához is szóljak, nagyon rossz lenne ha lehetne bepakolni a segélykeretbe, még akkor is, ha csak pl 2 hét múlva tudsz hozzáférni. Gyakorlatilag azt érnék el vele, hogy szaladgálna itt pár ori 4.2 mrd segélykerettel, ahonnan háború esetén egyik pillanatról a másikra épp annyit vesz ki amennyire szüksége van. Nem kell piaccalvariáljon, pénzt szabadítson fel másból, meg ilyenek. Nem véletlen sikkadtak ám el az ilyen javaslatok
  #23  
Old 10-27-2006, 16:46
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ezt mondtam én is hogy az hatalmas előny lenne és nem jó
  #24  
Old 10-27-2006, 18:00
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Na igen ezzel a legnagyobb baj tényleg az, hogy levédi a pénzt, nem kell variálni.
De mi lenne, ha meg lenne adva a segélykeret maximama (az eddig benn lévő legnagyobb összeg tehát, ha vipes vagy nő, ha nem, akkor csak szintlépéskor), és a segélyből kivett pénzt visszalehetne pótolni, hogy ne csak egyszer álljon az ember rendelkezésére.
  #25  
Old 10-27-2006, 19:10
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó ez így, hogy csak egyszer használhatod fel. Azért segély, hogy csak végszükségben fordulj hozzá, és nem számít végszükségnek, hogy kéne 1 mrd mer gazdag szövi ellen háborúzunk
  #26  
Old 10-28-2006, 10:00
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

hát szerintem se lenne jó gondolj bele aki nem kereskedő annak 1k heki környékén se kéne bank és úgy be lenne védve a pénze még így is, hogy azt 200 bank is nehezen védi
  #27  
Old 10-28-2006, 11:25
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
hát szerintem se lenne jó gondolj bele aki nem kereskedő annak 1k heki környékén se kéne bank és úgy be lenne védve a pénze még így is, hogy azt 200 bank is nehezen védi

gondold csak át egy kicsit hogy mit is írtál!!
  #28  
Old 10-28-2006, 17:19
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

én tudom, hogy mit írtam. azt, hogy ha segélybe belehetne tenni pénzt akkor betennéd oda és onnan nem tudják ellopni, egy aranyat se. és 1k hekin aki nem lenne kereskedő az ilyen pénzvédő módszer mellett nem tartana bankot és még azt is írtam, hogy ha van 1-2 mrd-od akkor azt 200 bank se tudná úgy bevédeni, hogy egy arany se mennjen ki
  #29  
Old 10-28-2006, 23:54
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
én tudom, hogy mit írtam. azt, hogy ha segélybe belehetne tenni pénzt akkor betennéd oda és onnan nem tudják ellopni, egy aranyat se. és 1k hekin aki nem lenne kereskedő az ilyen pénzvédő módszer mellett nem tartana bankot és még azt is írtam, hogy ha van 1-2 mrd-od akkor azt 200 bank se tudná úgy bevédeni, hogy egy arany se mennjen ki
jaa!!én meg simán félreolvastalak
tudtam hogy nem lessz jó vége az éjjeli fórumozásnak
  #30  
Old 10-29-2006, 16:37
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

nem baj, van ez így, ha az ember fáradt
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mi történik ha:D Half Általános beszélgetés Hódítós témákban 4 02-28-2006 22:19


All times are GMT +1. The time now is 08:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu