Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-27-2007, 17:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Új ügyfélszolgálati rendszer

Sziasztok!

A mai napon, sok-sok testreszabás után, új ügyfélszolgálati rendszert üzemeltünk be, egyelőre még csak kísérleti céllal.

Az új rendszer célja, hogy a levelezés sokkal visszakövethetőbb legyen, ezáltal kevesebb félreértés adódjon, a mi oldalunkon sokkal könnyebben rendelkezésre álljanak a segítséghez szükséges adatok stb.

Mit jelent ez a Ti oldalatokról? Elsősorban azt, hogy ha a Beállítások menüpont alatt található kódot nem adtad meg, akkor erre igen erősen figyelmeztet az új rendszer. Ez a kód azonosítja az országodat, egyéni ügyintézést csak ennek elküldésével tudunk végezni. (Aki valamilyen okból kifolyólag rendszeresen figyelte az azonosítókódot, észrevehette, hogy néhány napja megváltozott a formátuma, ennek oka az új rendszerre való áttérés volt.)

Mit jelent ez a mi oldalunkról? Reményeim szerint azt, hogy ezáltal az ügyintézés fel tud gyorsulni, Ti is az azonnali automatikus figyelmeztetés hatására egyből külditek a kódot, és ennek bitrokában mi is látjuk, hogy mi is a helyzet az országgal, amiről szó van. Ezen kívül a rendszer belső felépítése is az eddiginél gyorsabb és összehangoltabb segítségnyújtást tehet lehetővé.

Stratégiai kérdésekre természetesen továbbra sem feladata a supportnak válaszolni, ilyen irányú kérdések kapcsán továbbra is a súgóhoz illetve a fórumra lesz mindenki irányítva.

Ennek a topicnak az elsődleges célja, hogy ha a rendszer nem működne jól, és nem tudnátok elérni minket, akkor azt itt tudjátok jelezni. Az első napokban még várhatóak apróbb gyerekbetegségek.

Az elérhetőségünk változatlan: support@hodito.hu

Jó játékot mindenkinek!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 06-27-2007, 18:43
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Tovabbra is sablon szovegeket fognak kapni az emberek?
Reply With Quote
  #3  
Old 06-27-2007, 18:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Tovabbra is sablon szovegeket fognak kapni az emberek?
Ha olyat kérdezel, ami benne van a súgóban (márpedig az emberek 95%-a a tapasztalat alapján olyat kérdez), akkor természetesen igen. Teljesen felesleges ugyanazt a dolgot 8000 különböző módon leírni, csak azért, mert 8000 különböző ember tette fel ugyanazt a kérdést.

A support cím alapvetően nem azért van, hogy megkérdezd azt, ami amúgyis le van írva, hanem hogy egyéni speciális problémákat meg tudjunk oldani, például elrontott VIP küldés stb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 06-27-2007, 20:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Tovabbra is sablon szovegeket fognak kapni az emberek?
Egy ideje filózok ezen, de nem tudtam rájönni: mondj már nekem légyszi pár példát, hogy mi az, ami miatt supportra írnál, és nem sablon választ igényel.

Ha nem tudsz belépni, akkor minden adott ahhoz, hogy ezt megoldd: belépési adataidat lekérheted, böngészőbeállításban le van írva, hogy mit kell tenned.

Ha nem tudod, hogy valami hogyan működik, akkor azt elolvasod a súgóban, vagy megkérdezed vagy a benti, vagy a külső fórumon.

Ha fejlesztési javaslatod van, az egyértelműen külső fórum.

Ha bármi észrevételed van, azt megköszönjük, elrakjuk esetleges későbbi használatra, de megintcsak nem kezdünk el hosszasan levelezni róla, ha beszélgetni szeretnél, akkor vagy a belső vagy a külső fórumot használd megintcsak.

Ha egy esetleges hibát vélsz felfedezni, és azt jelzed, megintcsak megköszönjük, ha valóban hiba, javítjuk, de ismét nem igényel hosszas levelezgetést.

Alapvetően én azt veszem észre, hogy a legtöbben csak beszélgetni szeretnének, sajnos erre nem a support cím a megfelelő hely, a fórum azonban annál inkább.

Amik valóban a supportra tartoznak: áthelyezéssel kapcsolatos esetleges reklamáció, természetesen a felülvizsgálkat eredményétől függően erre is előre meghatározott válaszok kerülnek kiküldésre, annak érdekében, hogy egyenlő elbírálásban részesüljön mindenki.

Ha nem tudod, hogy miért kaptál egy kitiltást, vagy figyelmeztetést, azt megkérdezheted, természetesen ilyenkor is szabvány választ kapsz az adott üzenet melléklésével, ilyenkor se látom, hogy miért kellene hosszasan beszélgetni a témáról.

Ha nem érkezett meg egy VIP jóváírásod, akkor ez igényel egy hosszasabb utánajárást, hogy minden szükséges adat meglegyen, ami alapján utána lehet nézni, h ogy mi lehet a hiba. Eddig ez az egyetlen, ahol a sablontól eltérés szükséges. Ezek is olyan esetek, amikor valaki elgépeli az SMS-t, sajnos a legtöbb esetben ilyenkor nem tudunk segíteni, hiszen másvalakinek küldte a VIP köröket.

Szóval bevallom nem értem, hogy mi olyan dolog miatt írnál a supportra, amivel kapcsolatban hosszas levelezés szükséges, ami egyedi, csak és kizárólag a te eseteddel kapcsolatos.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 06-27-2007, 20:32
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Most megfogtal...oszinten szolva nekem csak az maradt meg, hogy mindig ugyanazt kaptam...bar ahogy leirod, tenyleg igy van...
Reply With Quote
  #6  
Old 06-28-2007, 12:39
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hiba?

Ma késztetést éreztem egy számomra igen fontos ügyben kérdés intézni a supportnak. Az email cím amiről írtam a hód adatbázisában nem szerepel (csak az angolban a románban és a németben...) ezért jött a válaszlevél hogy katt a linkre hogy nem-e vagyok spam. Rákattintok, erre kiírja hogy ez már elévült akta, az ügyet rég lezárta a bíróság!

Ilyenkor mi van? a szövegezés helytelen és menni fog a levél ahova szántam vagy hiba van a rendszerben?

a szöveg hivatalosan ez:
Ez az ügyszám már nem létezik. Kérünk, hogy küldd el újra a leveled.
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #7  
Old 06-28-2007, 13:20
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default példa?

én irnák példát)

1. egyik percre a másikra eltünt 10 ezer varim)) nem nem nem az én hibámbol . Válasz annyi volt valamit elnéztél olvass sugot) Azt nem mondom másnap meg lovasbol tünt el


2. megkérdeztem ugyan hogyan sikerült JKSz-eznem ha nem is tudtam rola
A válasz tartsam be a szabályokat, olvassak sugot


3. Ujabb ori átkerült megint nem tudtam rola hogy jksz-eztem, a válasz ugyanaz mint a 2. pontban


Ha ne adj isten szabályt vétek bevallom, azaz nem fonom magamat.
innentől elkönyveltem a sablon leveleket és nem irkáltam többet a supportra.
Majd ha lesz valami gondom, megnézzük mibe változott. A puding probája az evés)
Reply With Quote
  #8  
Old 06-28-2007, 13:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ma késztetést éreztem egy számomra igen fontos ügyben kérdés intézni a supportnak. Az email cím amiről írtam a hód adatbázisában nem szerepel (csak az angolban a románban és a németben...) ezért jött a válaszlevél hogy katt a linkre hogy nem-e vagyok spam. Rákattintok, erre kiírja hogy ez már elévült akta, az ügyet rég lezárta a bíróság!

Ilyenkor mi van? a szövegezés helytelen és menni fog a levél ahova szántam vagy hiba van a rendszerben?

a szöveg hivatalosan ez:
Ez az ügyszám már nem létezik. Kérünk, hogy küldd el újra a leveled.
Ügyszám? Link, amit kaptál?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 06-28-2007, 13:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
1. egyik percre a másikra eltünt 10 ezer varim)) nem nem nem az én hibámbol . Válasz annyi volt valamit elnéztél olvass sugot) Azt nem mondom másnap meg lovasbol tünt el
Maguktól nem tűnnek el, ha elmentek, pontosan le volt írva az eseményben, hogy miért mentek el. Olvasni valóban nem fog helyetted a support.

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
2. megkérdeztem ugyan hogyan sikerült JKSz-eznem ha nem is tudtam rola
A válasz tartsam be a szabályokat, olvassak sugot
Szintén le van ugye írva súgóban, hogy milyen információkat adunk, és milyeneket nem. Olvasni megintcsak nem fog helyetted sem a support, sem más. A support tudja mi van odaírva, már csak neked kell elolvasni.

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
3. Ujabb ori átkerült megint nem tudtam rola hogy jksz-eztem, a válasz ugyanaz mint a 2. pontban
Talán nem véletlenül.

Ne haragudj, de az olvasási képesség hiányán rengeteg ember tud segíteni, mi ezt a feladatot nem vállaljuk fel.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 06-28-2007, 19:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ma késztetést éreztem egy számomra igen fontos ügyben kérdés intézni a supportnak. Az email cím amiről írtam a hód adatbázisában nem szerepel (csak az angolban a románban és a németben...) ezért jött a válaszlevél hogy katt a linkre hogy nem-e vagyok spam. Rákattintok, erre kiírja hogy ez már elévült akta, az ügyet rég lezárta a bíróság!
Köszi, ezt közben priviben lerendeztük, a levelezőprogid ékezetkezelése okozza. Átírta a linket, mert szerinte oda nem kötőjel való.

Nem egyedi probléma, találtam tesztelni közben olyan freemail rendszert, ahol hasonlóan elrontja az ékezeteket, ha előjöttek az első gyerekbetegségek, akkor az ékezetkezelése is finomítva lesz ilyen téren.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Parányi varázslási rendszer módosítás Spicli Elvetett javaslatok 12 06-04-2006 19:34


All times are GMT +1. The time now is 17:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu