Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3971  
Old 11-18-2013, 14:41
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ha adatokkal akarunk dobálózni, idén a Fradi-Újpesten 22 ezren voltak (köztük én is). Mondjuk nem "úgy gondolom", hogy a fradi a legnépszerűbb, hanem úgy van

És bizony erre kellene azt a "rengeteg" pénzt áldozni. Arra, hogy az emberek jól szórakozzanak. A kenyér mellett kell a cirkusz is. Lehet szentimentáliskodni, hogy "a szar magyar foci helyett költsék az orvosok bérére azt a pénz", de egy nemzetgazdaság nem így működik.

Nem véletlenül sugározza a Sport1 a Fradi bajnoki mérkőzéseit és nem pedig a világ jelenlegi legjobb klubjáét, a Bayern Münchenét. A magyar embereket még mindig a magyar foci érdekli leginkább.
ez butaság
a Fradi kap érte mondjuk 2 milliót, a DSF-nek meg kellene fizetni 20-at
jó az olcsó szar inkább....

én pl. 1000x jobban érdeklődöm a foci iránt, mint a magyar "foci" iránt...
így is szoktam a meccseket is nézni, semmi magyar, max a válogatott (de az utsó két meccsüket 20 percig néztem)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3972  
Old 11-18-2013, 17:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Reply With Quote
  #3973  
Old 11-18-2013, 23:15
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
ez butaság
a Fradi kap érte mondjuk 2 milliót, a DSF-nek meg kellene fizetni 20-at
jó az olcsó szar inkább....

én pl. 1000x jobban érdeklődöm a foci iránt, mint a magyar "foci" iránt...
így is szoktam a meccseket is nézni, semmi magyar, max a válogatott (de az utsó két meccsüket 20 percig néztem)

Simán meg tudnák tenni, hogy műsorra tűzik a német bajnokikat, ahogy műsorra tűzik a spanyolt, olaszt, vagy angolt is.
De mégis a magyar bajnokság heti 8 mérkőzéséből 7-t közvetít a TV. Mert erre van a legnagyobb igény. A magyar bajnoksághoz van rendezve forduló-beharangozó műsor és nagyszabású összefoglaló műsor a forduló végeztével.

Nem győzöm hangsúlyozni: nem az számít ez esetben, hogy te mit nézel. Hanem, hogy az emberek többsége mit néz. És az emberek többsége inkább a magyar bajnokikat követi figyelemmel, mint más ország bajnokságát.

Elég szégyen, hogy nem szerethető szívből a bajnokságunk, és hogy a mai fiatalok nem tudnak abban felnőni, hogy milyen élmény egy dupla bajnoki-rangadón szotyizni és szurkolni, miközben Albert, vagy Nyilasi rúgják a labdát. Ha ezt szívnák magukba 4 éves koruktól, akkor magasról tennének a Real Madridra, vagy a Machester United-re, meg Messire, vagy CR-re. És lenne egy olyan közösségi élmény, ami összekapcsolja az embereket, a társadalmat, összeköti a generációkat és kiváló hétvégi kikapcsolódást nyújt az egész családnak. Egyelőre nem szabad feladni azt a célt, hogy mindez visszatérhet. Pontosan ezért kapja meg a labdarúgás még mindig a megfelelő állami támogatást.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #3974  
Old 11-19-2013, 03:09
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Van olyan játékos, akit zavar, hogy telefonról belépve nem tud számolóprogramot használni?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #3975  
Old 11-19-2013, 08:45
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Simán meg tudnák tenni, hogy műsorra tűzik a német bajnokikat, ahogy műsorra tűzik a spanyolt, olaszt, vagy angolt is.
.
Ja majd 2015 után mert addig az EUROSPORT -é a jog..Egyébként meg a német kupát a sport 1 közvetíti és a német bajnokit is közvetítette csak épp nem akart vagy tudta / ezt ki tudja ?/ kifizetni a köv 3 évre a jogdíjakat..
Egyébként meg addig míg csak dumálnak a magyar fociról, hogy így kéne meg úgy kéne és közben az U21 még Albániától is kikap most meg Ausztriától 4-2 re addig nem tudom miről is beszélünk..Csak meg kell nézni mondjuk, hogy a német harmadosztályban milyen körülmények között fociznak és itt Nálunk...Ott Műfüves pálya villanyfény nálunk meg még mezre is alig van pénz és lyukas az öltöző fala...

De Ne menjünk olyan mélyre csak hasonlítsunk össze egy magyar bajnoki meccset sebességeben játékosok technikai tudása , nézők száma és maga a mérkőzés élvezhetősége szerint..Megegyezhetünk abban kb annyi a különbség a Német, Olasz , Angol , Francia, Holland bajnokságok javára mint ha pl összehasonlítanánk egy Trabantot egy Mercedesszel, vagy egy BMW- vel...

Én nagyon szeretem a magyar focit a szívem csücske évtizedek óta a Bp.Honvéd és reinkarnációi jelenleg Budapest Honvéd...De a meccseik néhány kivételével NÉZHETETLENEK...Egyszerüen megjegyezhetetlen nevű okombák danilók csarék turék meg szavicsok mivicsok kakicsok játszanak az edző Rossi és fogalmam sincs hogy ad taktikai utasítást nekik, miért játszik egy olyan külföldi aki gyakorlatilag felbukik a labdába és nem tud egyeneset rúgni bele..De ugyanez a helyzet a többi csapatnál is akembik adamsek meg mit tudom Én kik fociznak Nálunk Trinidad és Tobagóból !!! igazolunk játékosokat de volt példa arra is hogy játszott a magyar bajnokságban valami isten háta mögötti helyről igazolt játékos meg mindenki emlékszik még TULIO esetére az Ujpesttel amikor egy elhízott brazil eljött ide haknizni...

A magyar foci szerintem stagnál egy igen mély gödör alján és tehet bárki bármit addig amíg a játszóterek meg nem telnek focizni AKARÓ gyerekekkel itt bizony semmi sem lesz..
Reply With Quote
  #3976  
Old 11-19-2013, 08:59
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Simán meg tudnák tenni, hogy műsorra tűzik a német bajnokikat, ahogy műsorra tűzik a spanyolt, olaszt, vagy angolt is.
De mégis a magyar bajnokság heti 8 mérkőzéséből 7-t közvetít a TV. Mert erre van a legnagyobb igény. A magyar bajnoksághoz van rendezve forduló-beharangozó műsor és nagyszabású összefoglaló műsor a forduló végeztével.

Nem győzöm hangsúlyozni: nem az számít ez esetben, hogy te mit nézel. Hanem, hogy az emberek többsége mit néz. És az emberek többsége inkább a magyar bajnokikat követi figyelemmel, mint más ország bajnokságát.

Elég szégyen, hogy nem szerethető szívből a bajnokságunk, és hogy a mai fiatalok nem tudnak abban felnőni, hogy milyen élmény egy dupla bajnoki-rangadón szotyizni és szurkolni, miközben Albert, vagy Nyilasi rúgják a labdát. Ha ezt szívnák magukba 4 éves koruktól, akkor magasról tennének a Real Madridra, vagy a Machester United-re, meg Messire, vagy CR-re. És lenne egy olyan közösségi élmény, ami összekapcsolja az embereket, a társadalmat, összeköti a generációkat és kiváló hétvégi kikapcsolódást nyújt az egész családnak. Egyelőre nem szabad feladni azt a célt, hogy mindez visszatérhet. Pontosan ezért kapja meg a labdarúgás még mindig a megfelelő állami támogatást.
gondolom, arról beszélsz, ahol a gerincnélküli Nyilasi, a kaszinós Bodnár, meg az alkesz Puhl Sanyi grafikonozik, meg a stábtagokból verbuvált nézők tapsolnak minden szarnak...
kétszer néztem bele, kész röhej a műsor

egyébként meg igenis számít, hogy én mit nézek, mert az emberek nagy része úgy gondolja, mint én, attól függetlenül, hogy Te nem így látod...
a legnagyobb hiba szerintem az, hogy minden meccs közvetítve, nézd meg okoséknál: németek, szombat 15.30 5-6 meccs, angol szombat 16.00 5-6 meccs, olasz vasárnap 15.00 5-6 meccs és azt adja, amit a legnagyobb érdeklődés övez... nálunk meg megnézhetsz minden Bikficlábúak-Szerencsétlenek összecsapást... jó hogy nem megy a paraszt meccsre, amikor tv-.ben is látja....
sztem......
Reply With Quote
  #3977  
Old 11-19-2013, 14:52
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post

Ma 59. napja, hogy nem gyújtottam rá
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
  #3978  
Old 11-19-2013, 14:53
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Ma 59. napja, hogy nem gyújtottam rá
én már 3 órája nem gyújtottam rá
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #3979  
Old 11-19-2013, 21:07
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
én már 3 órája nem gyújtottam rá
Ojojj, én 5 perce
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #3980  
Old 11-20-2013, 16:04
Donát Donát is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Budapest-Keszthely
Posts: 26
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

http://www.youtube.com/watch?v=Ykp0CUjR574
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 14:06


All times are GMT +1. The time now is 12:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu