Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-26-2007, 19:08
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Csak azert szolok hozza, mert tok ugyanez volt(van) angol 1/A-ban, es ott sem lett konnyites, es nem is lett volna ertelme. Nem konnyiteni kell, ez butasag, hanem minel tobb jatekost ravenni, hogy jatsszon 1/Aban. Sok sok otlet volt erre angolban is, a mentortol kezdve mindenfeleig.... De nem nagyon mukodott ott se. Plusz ha itt konnyites van, ott is kellene, nem hinnem, hogy kivetelezni kellene barhol is....
Szoval szerintem nem a konnyites a jarhato ut....

Angol 1A-ban nincs semmifele gond...ott jolvan minden ahogy van...igaz hogy ott sincs nagyon sok ori...jelenleg 30....de vannak tamadasok.....par napja volt 3 top-klan is...jelenleg 2 maradt.....romanban viszont tul keves az aktiv ori....ok hogy ne konnyitsunk rajta de valamit akkor kikell talalni hogy visszajojjenek a jatekosok..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 12-01-2007, 12:43
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Leírnék 1-2 ötletet javaslatot.

Nem a játékmenet könnyítésében van a megoldás, Nem Atitól kell várni a megoldást.

1, ha elég sok ország van a csoportban akkor nyilván a top 30 alja is lejjebb tolódik. És a kis orikból álló alsó mezőny megelőzéséhez (topba kerülés) nem kell hatalmas mennyiségű katona.
2, 1-2 fős klánokra kell szétválni, és erősödni. Ha nem vagy elérhető célpont a top számára akkor nem tudnak támadni.
3, harcolni kell a piacokért. Nem szabad hagyni, hogy övék legyen a piacok zöme. Az ilyen kis csoportokban a harc legalább 60% ban a piacon dől el.
Amíg a lovas és nyilaspiac az ellenőrzésük alatt van addig nem lehet a siker esélyével harcolni ellenük.
4, Meg kell kérni a top klánt, hogy 1-2-x orit átmenetileg tegyenek ki szk ra, így a top 30 alja lejjebb kerülne. Nagy zsivány az Arwyl, de erre talán hajlandó lenne, hogy ne haljon ki a csoport.

Elsőre ennyi jutott az eszembe
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #13  
Old 12-01-2007, 14:03
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Leírnék 1-2 ötletet javaslatot.

Nem a játékmenet könnyítésében van a megoldás, Nem Atitól kell várni a megoldást.

1, ha elég sok ország van a csoportban akkor nyilván a top 30 alja is lejjebb tolódik. És a kis orikból álló alsó mezőny megelőzéséhez (topba kerülés) nem kell hatalmas mennyiségű katona.
2, 1-2 fős klánokra kell szétválni, és erősödni. Ha nem vagy elérhető célpont a top számára akkor nem tudnak támadni.
3, harcolni kell a piacokért. Nem szabad hagyni, hogy övék legyen a piacok zöme. Az ilyen kis csoportokban a harc legalább 60% ban a piacon dől el.
Amíg a lovas és nyilaspiac az ellenőrzésük alatt van addig nem lehet a siker esélyével harcolni ellenük.
4, Meg kell kérni a top klánt, hogy 1-2-x orit átmenetileg tegyenek ki szk ra, így a top 30 alja lejjebb kerülne. Nagy zsivány az Arwyl, de erre talán hajlandó lenne, hogy ne haljon ki a csoport.

Elsőre ennyi jutott az eszembe
Az első háromban teljesen igazad van. A negyek ponttal azért nem értek egyet mert jelenleg a top klán az első 8 helyet foglalja el. Jelenleg 20-an vannak játékban és csak nálam kb 20 ori szerepel az SZK listán...

Ergó simán lehetne annyival lentebbhozni a top határt hogy elérhető legyen másoknak is ha elegen visszajönnének...
Reply With Quote
  #14  
Old 12-03-2007, 22:28
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Megvan a megoldas mar, csak nem lattam...
Nem jol allitottam fel a celjaim...
Nem fordulni kell hanem jatszani... ha mar ugyis nyomom a vip-et 1000-el akkor legalabb szorakozzak egy kicsit (igaz h 8-9k -val nyomom de mind1)...

Lassuk mi lesz a roman 1/A-ban ha Ati bele egyezese nelkul bevezetek egy max heki hatart ami persze nem vonatkozik az en klanomra es a top klanra sem... (Ezzel csak konyitenni akarok azon h a top klan megjobban elhuzzon a csopi tobbi reszetol es erre nem kell a jatekot modositani sem... Sem Ati sem mas ehez nem kell segitsen csak a klantarsaim)

Nem kell egybol JKSZ-ra gondolni azert mert 2 kulon klant emlitettem egy helyen...

Szerintem 2 lehetseges eredmeny lehet ebbol:
1. Robin-ek megint kivalnak h ussenek minket (es mi megint elhuzunk SZK-ra) es rajtunk kivul vegigutnek mindenkit...
2. Halalra untatom a top klant es az 1/A tobbi jatekosat es meg ennyi jatekos sem lesz a roman jatekba...

En nyitottam a topikot es en is lottem le most aszem... de ez van... akit erint az nem szol hozza, akit meg nem erint az elkezdve a top klan elleni JKSZ szervezesetol egesz addig terjed a jotanacsok sorozata h 1-2 fos klanokat alapitsunk... Aki 1-2 fos klanokrol beszel attol igy nyiltan megkerdeznem h: Hanyszor gondoltad at h 1-2 fos klan fel tudja venni a harcot egy nagy klannal? (ugy hadilag mint a piacon valo versenyt...)
A JKSZ-re nem is farasztom magam nyilatkozni...

Jah es mar meg kell valtoztatnom az alairasom megint...

Last edited by ErdelyMagyaria; 12-04-2007 at 01:04..
Reply With Quote
  #15  
Old 12-04-2007, 12:00
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Aki 1-2 fos klanokrol beszel attol igy nyiltan megkerdeznem h: Hanyszor gondoltad at h 1-2 fos klan fel tudja venni a harcot egy nagy klannal? (ugy hadilag mint a piacon valo versenyt...)
Szerintem ezt már nagyon régen átgondolta, és hogy tudd, csak ez az 1 esély van a megközelítésre.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #16  
Old 12-04-2007, 13:40
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Szerintem ezt már nagyon régen átgondolta, és hogy tudd, csak ez az 1 esély van a megközelítésre.
Kivancsi lenek az erveidre...
h nem tudnatok 1-2 fos klan ellen kivalni... ugyan mar... rohog a vakbelem...
1 fos ideglenes klanotok is volt kivalva Istvan szemelyeben...
h 1-2 fos kisklan a ti klanotokat lepipalja a piacon... mondtam mar h ennyire ne becsuljetek ala magatokat es ne nezzetek ilyen naiv szemekkel a tenyeket...
1-2 ember fogja piacot atvenni 8-10 -tol?
majdnem a csoport 50% a klanotok resze !!! es 1-2 fos klan fogja a piacot uralni?!?!?!?

Na hadjukk mert eddig vicces volt ez de most mar megy fel a pumpam ezeken a badarsagokon...
Jol atgondoltad te is es o is!!!
Reply With Quote
  #17  
Old 12-04-2007, 15:41
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Kivancsi lenek az erveidre...
h nem tudnatok 1-2 fos klan ellen kivalni... ugyan mar... rohog a vakbelem...
1 fos ideglenes klanotok is volt kivalva Istvan szemelyeben...
h 1-2 fos kisklan a ti klanotokat lepipalja a piacon... mondtam mar h ennyire ne becsuljetek ala magatokat es ne nezzetek ilyen naiv szemekkel a tenyeket...
1-2 ember fogja piacot atvenni 8-10 -tol?
majdnem a csoport 50% a klanotok resze !!! es 1-2 fos klan fogja a piacot uralni?!?!?!?

Na hadjukk mert eddig vicces volt ez de most mar megy fel a pumpam ezeken a badarsagokon...
Jol atgondoltad te is es o is!!!
Tudod, az az érdekes, hogy bármit írok neked nem tetszik, és szvsz nem hiszed el azt se hogy egyáltalán segítő szándékkal írok. De ezt még meg is értem a történtek után. De azt hogy Zolinak sem hiszel aki azért elég sok mindent végig csinált már a hódban... és le"badarság"ozod amit ír; amit azért ír, hogy segítsen az SZK-s oriknak, és mutasson valami reménysugarat nekik... és még benned megy fel a pumpa!? röhej...

Megpróbáltad egyáltalán? NEM próbáltad meg! SZK-n lapítasz és sajnáltatod magad. És innentől kezdve tényleg tök felesleges leírni, hogyan és miként kellene csinálni, mert szerinted eleve halott ötlet és badarság! Bármi amit mondunk.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #18  
Old 12-04-2007, 16:34
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Tudod, az az érdekes, hogy bármit írok neked nem tetszik, és szvsz nem hiszed el azt se hogy egyáltalán segítő szándékkal írok. De ezt még meg is értem a történtek után. De azt hogy Zolinak sem hiszel aki azért elég sok mindent végig csinált már a hódban... és le"badarság"ozod amit ír; amit azért ír, hogy segítsen az SZK-s oriknak, és mutasson valami reménysugarat nekik... és még benned megy fel a pumpa!? röhej...

Megpróbáltad egyáltalán? NEM próbáltad meg! SZK-n lapítasz és sajnáltatod magad. És innentől kezdve tényleg tök felesleges leírni, hogyan és miként kellene csinálni, mert szerinted eleve halott ötlet és badarság! Bármi amit mondunk.
Megjegyzem h mar nem vagyok SZK-n... vagyis te is jol atlatod a dolgokat
Amiket irtal azok meg nem ervek...
Azt h segito szandekkal irsz azt ird masnak, annak aki elhiszi...
Eloszor is nektek is jo h megno a top helyek szama... ami nem rosz nekunk sem... vagyis magatokon is segitesz... Az h valaki sok mindent vegigcsinalt a hoditoban az engem nem zavar es nem nyugtat... elismeres neki es annyi... attol meg nem fogok se eloted se mas elott leterdelni foleg mikor ilyeneket ir... En ERVEKET kertem mert nem hiszen h be tudja bizonyitani h megvalosithato...
Vegyuk kulon a piacot es kulon a hadugyet egy kicsit...
Egyik teren sem nyerhet az 1-2 fos klan !!!

8-10 orit nem tud legyozni 2 ori a piacon, foleg olyan helyzetben h ti megengedhetitek magatoknak h teljesen uressn hadjatok az oritokat es termeljetek barmit ami eppen kell + nagyobb hekin...
Mikor tud egy 1-2 fos klan akkora vedelmet biztositani maganak h 75-84% barakos orit ami meg van toltve loval kivedjen?!?!?!

Last edited by ErdelyMagyaria; 12-04-2007 at 16:44..
Reply With Quote
  #19  
Old 12-04-2007, 18:26
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Megjegyzem h mar nem vagyok SZK-n... vagyis te is jol atlatod a dolgokat

Szabin vagyok mint látod, nem tudtam hogy visszamerészkedtél.

Amiket irtal azok meg nem ervek... tudom, nem is akartam érvelni
Azt h segito szandekkal irsz azt ird masnak, annak aki elhiszi... ezt írtam korábban... :-X
Eloszor is nektek is jo h megno a top helyek szama... nekünk tök mindegy, tudtommal senki nem akar fordulni A-ból , így ha nem lenne meg a top kör az se lenne gond. (kivéve aki B-ből akar fordulni, ezt viszont én nem tudom)ami nem rosz nekunk sem... vagyis magatokon is segitesz... Az h valaki sok mindent vegigcsinalt a hoditoban az engem nem zavar es nem nyugtat... elismeres neki es annyi... attol meg nem fogok se eloted se mas elott leterdelni foleg mikor ilyeneket ir... En ERVEKET kertem mert nem hiszen h be tudja bizonyitani h megvalosithato... már megtette Ő is én is (bár én nem vezérként egyik esetben sem)

Vegyuk kulon a piacot es kulon a hadugyet egy kicsit...
Egyik teren sem nyerhet az 1-2 fos klan !!!
8-10 orit nem tud legyozni 2 ori a piacon, foleg olyan helyzetben h ti megengedhetitek magatoknak h teljesen uressn hadjatok az oritokat es termeljetek barmit ami eppen kell + nagyobb hekin...
Mikor tud egy 1-2 fos klan akkora vedelmet biztositani maganak h 75-84% barakos orit ami meg van toltve loval kivedjen?!?!?!
Nem is annak az 1-2 fős klánnak kell legyőznie minket, hanem annak a 8-10 db. (ahogy lépkednek felfelé még több) 1-2 fős klánnak, amik később össze tudnak állni nagyobb klánokká ha megfelelőnek érzik az időt. Minél többen vagytok a csopiban és minél nagyobb orikkal, annál többet tudtok termelni, és 1x eljön az az idő, hogy már nem tudjuk felszedni a teljes piacot
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #20  
Old 12-04-2007, 18:58
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Nem is annak az 1-2 fős klánnak kell legyőznie minket, hanem annak a 8-10 db. (ahogy lépkednek felfelé még több) 1-2 fős klánnak, amik később össze tudnak állni nagyobb klánokká ha megfelelőnek érzik az időt. Minél többen vagytok a csopiban és minél nagyobb orikkal, annál többet tudtok termelni, és 1x eljön az az idő, hogy már nem tudjuk felszedni a teljes piacot
Mar megint szervezzunk egy jo nagy JKSZ-t a topklan ellen... Szuper !!!
Ami a vegen van az okes... h eljon az ido ha leszunk elegen... addig kellene a konyites jo ember... azutan mar szart sem er mert nem kell !!!
Es amig eljon az ido az legalabb 3 ev... De ha nem konyitenek akkor konyitek en magamon... nem fedezek tobbet csak utessel felfele es az enyem lesz a max heki hatar... (persze ezert mondtam h ratok es az en klanomra nem ervenyes)

Last edited by ErdelyMagyaria; 12-04-2007 at 19:02..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Román 1/A Arwyl szelleme Általános beszélgetés Hódítós témákban 823 07-15-2010 23:52
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16


All times are GMT +1. The time now is 10:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu