Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Tetszik ez az ötlet az "Adatlopás" tolvajakcióról?
Igen, nagyon, használnám is! 11 34.38%
Támogatom, hogy legyen ilyen, de én nem használnám ki. 2 6.25%
Nekem mindegy... Nem használnám, de nem zavarna, ha bekerülne a játékba! 5 15.63%
Szerintem ne legyen ilyen tolvajakció. 14 43.75%
Voters: 32. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 03-03-2011, 10:22
lacy lacy is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Makó
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

[quote=Dance;282330]Földet elfel is fedezed szóval szerintem nem a föld szerzése miatt nincs annyi toli. fentebb ahogyan olvastam az jön le hogy a hadik az urak amivel semmi gond nincs.

csak sejtésed van mi van a fenti csopikban?elég nagy kárt tudnak okozni a tolik a hadisokban.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 03-03-2011, 10:23
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
a hódító nem szerencsejáték, hogy elindulok 100 két nyíl felfelé katmorállal és odaérkezek 96 katmorállal és pattanok mint a szél
kövezzetek meg,ha rosszul tudom, de tudtommal a katmorálból az inditáskori számít
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #33  
Old 03-03-2011, 10:34
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
kövezzetek meg,ha rosszul tudom, de tudtommal a katmorálból az inditáskori számít
Megtenném, de ezt kivételesen jól tudod.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #34  
Old 03-03-2011, 10:39
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
kövezzetek meg,ha rosszul tudom, de tudtommal a katmorálból az inditáskori számít
Viszont vedesnel pedig az aktualis, igy kicsit megforditva a peldat, "dejo, vedem" - hoppa, megse, a tolvajok elloptak a katmoralom... :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #35  
Old 03-03-2011, 10:50
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Ha Beállítottságot lehetne választani az elején vari toli vagy hadi azzal kapná meg a toli + akciókat....
...ehhez hasonlóan a variknak teleport fel le stb.
nagyon jó! ork tábi tudós vándorral szépen kiválasztom a "vari beállítottságot" az elején, aztán szépen csinálok egy teljest, és feljebbteleportálom magam egy kitámadott orihoz, rámegyek 8 sereggel, utána visszateleportálok, és jó messze leszek az ellentől... vagy szépen körváltás előtt varázsolok egyet, és az ellenfél már is 3+ körre jön ki...

és a termelőknek milyen különlegességet adnál? lehet inkább azt kéne választanom, hogy a sereg tanya nélkül is kajáljon gabona nélkül...

nagyon nem tetszenek ezek a javaslatok...

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Földet elfel is fedezed szóval szerintem nem a föld szerzése miatt nincs annyi toli.
persze, fedezek. de az katonába kerül (ami feljebb nem kevés! B-ben egy fullos fedezéshez 1500 környékén is 20-30k katona kell), és ezt még be kell építeni... kíváncsi vagyok fedezve mennyiből jutnál fel A-ban top-ba. Míg egy hadissal (kis ferdítéssel) "ingyen" van a föld, és jó része be is van építve (ha stratéga vagy az egész).
igenis a föld a legnagyobb kincs odafenn. el is fokoznak érte nem kis vagyont néha a játékosok.

Last edited by Dew; 03-03-2011 at 10:53..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dew For This Useful Post:
  #36  
Old 03-03-2011, 15:03
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Hogy elbeszélgettek a semmiről...
Reply With Quote
  #37  
Old 03-03-2011, 16:26
Dance Dance is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default :)

Na igen. Számítható kárt okoznak.
Általános példát írok mert látom reagálni tudtok de a téma topichoz nincs ötlet..Aki fentebb van hadiként és régóta játszik annak elég tartaléka van ahhoz hogy oké begyújtották a házat nyerset kell venni megveszed, Ellopták az embereket? 1 kocsmával visszalopod a hullától. Megijedtél? Max kizökkensz. Te is berombolhatsz cserébe csak neki picit többe kerül meg esélyes hogy több lesz a költsége is.
Ártani árthat persze hogy fáj-Tolvajnál készültséget leviszik nullára kap addig 4 mészárt és már nem csak ti ölitek hanem a környék is lopja. Persze neki is van szövije de ő már " 10" körből kimarad. Miért ne lehetne hogy ő is lehúzza a katmorált? Ha van két Óriás a Szövetségben akkor simán kivonhatják addig a forgalomból amíg tart a háború. Vagy leszabizik mert azzal többre megy. Őrült aki a biztos szenvedést választja a jól bevált biztos helyett azonban ami tuti az sosem izgalmas.
Így nézve a tolvaj maximum egy szúnyog fentebb ami idegesít lecsapom és kész.
Biztos vagyok benne, hogy ti sokkal tapasztaltabbak vagytok nálam a játékot illetően. Arra szeretnék rávilágítani hogy egy tolvaj ország messze többet kellene, hogy tudjon mint jelenleg. Van 1 adott védelme se több se kevesebb. számolhatóan átütheted. Ha a seregedet útközben ölhetné már máshogy számolnál és mások is szívesebben választanák az akciók miatt.
Majd felhozzátok az elfet hogy ő miket véd. Mennyit árt? Elolvastam ezt a kézikönyvet ott is leírták érthetően hogy mf vs mf be elvan de szövetségben már haszontalan.
Egyértelmű hogy megint fogok kapni 1-x ig nemtetszést aminek örülök mert bebizonyosodik az, általánosságban, hogy a játék színesebbé tételéhez kevés a +1% regenerálódás vagy 1-2+ morzsa. Akik pedig hadist játszanak régóta azok mára már nagymenők és a nagymenőknek nem érdeke az, hogy az ellenség ellen nagyobb legyen a rizikó. Pedig élveznétek garantáltan és meg is mozgatná a játékot.
Reply With Quote
  #38  
Old 03-03-2011, 18:49
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Ez sajnos arra sem jó, hogy "lenemtetszezzem"...
A topic eredeti ötlete még elfogadható, de hogy tolvajokkal befolyásoljunk katmorált? Röhejes
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu