Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-29-2009, 22:54
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Sztem jó ez így ahogy van. ha egy Elf egyszer feltudott mászni 15k hekire akkor mégegyszer felfog tudni, persze némi idő kell hozzá, de nem lehetetlen, végülis elsőre sem egy nap volt,hanem valószinüleg hónapok munkája... Volt egy felvetés régebben amit én is támogatnék,nem emiatt, de erre is megoldást nyújthatna: a kedvezményes fedezését használhassa az elf a top10%-ban is.Ezzel ez a probléma is megoldodhatna, persze csak azoknál akik előre látóak és nem lövik el rögtön a fedezésüket...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-30-2009, 06:15
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Sztem jó ez így ahogy van. ha egy Elf egyszer feltudott mászni 15k hekire akkor mégegyszer felfog tudni, persze némi idő kell hozzá, de nem lehetetlen, végülis elsőre sem egy nap volt,hanem valószinüleg hónapok munkája... Volt egy felvetés régebben amit én is támogatnék,nem emiatt, de erre is megoldást nyújthatna: a kedvezményes fedezését használhassa az elf a top10%-ban is.Ezzel ez a probléma is megoldodhatna, persze csak azoknál akik előre látóak és nem lövik el rögtön a fedezésüket...
Igen én javasoltam. Az elfemben egy felfedezés sincs és lenne egy csomó kedvezményesem. Mikor felvetettem ezt lehurrogtak.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #23  
Old 09-30-2009, 08:08
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Igen én javasoltam. Az elfemben egy felfedezés sincs és lenne egy csomó kedvezményesem. Mikor felvetettem ezt lehurrogtak.
Nem rossz ötlet
Reply With Quote
  #24  
Old 09-30-2009, 11:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nem rossz ötlet
Csak az akkori topicbol tudnam sajat magam idezni:

Quote:
Originally Posted by Remedy
Aki bevalasztja az elfet, pontosan tudja, hogy ezzel a hatrannyal szembe kell neznie. Amugy is milyen butan hangzik, hogy "az elf nem fedezhet csak 1/A-ban es ott is csak kedvezmenyesen, mert hu de ugyes volt, es utogetett".

Ez olyan, mintha azt mondanam, hogy: hat en az orkommal tok sokaig termeltem kajat, legyszives kapja meg az en orkom a "kituntetett kajatermelo" cimet, es emiatt 30%-al tobb kajat termeljen. Vagy a ram tamadok 99%-at pattintottam, az en orkom kapjon 40% kitambonuszt, a 20% helyett, mert sokkal nagyobb otthon a harci kedv....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #25  
Old 09-30-2009, 15:25
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Akkor sem rossz ötlet
Reply With Quote
  #26  
Old 09-30-2009, 17:00
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aki bevalasztja az elfet, pontosan tudja, hogy ezzel a hatrannyal szembe kell neznie. Amugy is milyen butan hangzik, hogy "az elf nem fedezhet csak 1/A-ban es ott is csak kedvezmenyesen, mert hu de ugyes volt, es utogetett".

Ez olyan, mintha azt mondanam, hogy: hat en az orkommal tok sokaig termeltem kajat, legyszives kapja meg az en orkom a "kituntetett kajatermelo" cimet, es emiatt 30%-al tobb kajat termeljen. Vagy a ram tamadok 99%-at pattintottam, az en orkom kapjon 40% kitambonuszt, a 20% helyett, mert sokkal nagyobb otthon a harci kedv....
Nem Remy, egyáltalán nem olyan. Sőtt nagyon nagyon sántitanak a példáid, de szerintem ezt te is tudod.

Jelen helyzetben az elfnek van egy olyan kedvezménye amit nem tud kihasználni a faji sajátosságai miatt. Az elf ha ügyes volt akkor had használja el a kedvezményes felfedezését, mert megdolgozott érte úgy mint a többi faj.
Senki nem mondott olyat, hogy az elf csak az 1/A-ban fedezhet fel. De ha megdologozott a kedvezményért akkor had használja el akár a top 10-ben is még akkor is ha tisztában volt a faj választáskor a faj hátrányaival.

Lehetne értékelni, hogy valaki játszik is az elfel, nem csak felfedez a top30-ba aztán ül a bunkerben, majd mikor kieseik a topbol akkor újra fedez, észnélkül feltornázva a top 30 alsó határát.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #27  
Old 09-30-2009, 19:44
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Az elf ha ügyes volt akkor had használja el a kedvezményes felfedezését, mert megdolgozott érte úgy mint a többi faj.
Senki nem mondott olyat, hogy az elf csak az 1/A-ban fedezhet fel. De ha megdologozott a kedvezményért akkor had használja el akár a top 10-ben is még akkor is ha tisztában volt a faj választáskor a faj hátrányaival.

Lehetne értékelni, hogy valaki játszik is az elfel, nem csak felfedez a top30-ba aztán ül a bunkerben, majd mikor kieseik a topbol akkor újra fedez, észnélkül feltornázva a top 30 alsó határát.
nem kötekedni szeretnék, csak én nem tudok olyan másik fajról a hódítóban, ami a kedvezményes fedezését feltudná használni a fedezési korlát felett.. de jó, a többi fajnak nem ilyen alacsony ez a határ.. az elf meddig fedezhetne kedvezményesen? a többi faj szerinti megkötésekig? a legnagyobb ország területéig? ameddig a kedvezményéből futja, akár jóval a legnagyobb ország fölé?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post:
  #28  
Old 09-30-2009, 19:48
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
nem kötekedni szeretnék, csak én nem tudok olyan másik fajról a hódítóban, ami a kedvezményes fedezését feltudná használni a fedezési korlát felett.. de jó, a többi fajnak nem ilyen alacsony ez a határ.. az elf meddig fedezhetne kedvezményesen? a többi faj szerinti megkötésekig? a legnagyobb ország területéig? ameddig a kedvezményéből futja, akár jóval a legnagyobb ország fölé?
ameddig van kedvezménye...
sztem Gyula így gondolja
Reply With Quote
  #29  
Old 09-30-2009, 20:00
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
ameddig van kedvezménye...
sztem Gyula így gondolja
az nagyon sok..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #30  
Old 09-30-2009, 20:19
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
az nagyon sok..
az én elfemnek 250 heki összesen
de 11k hekis
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
5-ös szinten 900 heki felett Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 06-04-2009 15:19
Egy gyűrű mind felett... Davalon Filmek, sorozatok, TV 119 05-12-2009 00:43
Mitől függ az elhozott heki nagysága??? Shad Általános beszélgetés Hódítós témákban 15 02-09-2007 11:28
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00
Amik felett eljárt az idő dreaman68 Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 11-02-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 17:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu