Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 03-06-2006, 14:48
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Nem élsportolókhoz kellene hasonlítani magatokat. Nyilván épp úgy elítélendő, ha valaki azért nyúl koxhoz, hogy a legjobb legyen egy világversenyen. De könyörgöm, azért ti hol vagytok ahhoz? Ne profi kosarasokat, futókat, súlyemelőket emlegessetek, akik esetleg tömik magukat. Ti mezei otthoni gyúrók vagytok, saját magatok miatt kondiztok, mert tegyük fel, hogy élvezitek. Akkor mi a rossebnek még csak emlegetni is a szereket? Már a bármiféle testmozgás legalacsonyabb szintjén is arról megy a téma, hogy milyen szerek vannak. Ez a tragédia.
Konditerem környékén pedig jártam, egy évig volt egy testépítő szobatársam:-D. Teljesen rosszul lett, amikor lett egy gyönyörű szép barátnőm, a 60 kilómmal....

Senki sem állitotta, hogy élsportolók vagyunk... Ne kezdjük már előlről légyszives. De hadd beszéljünk már arról amiről szeretnénk, engedd már meg. Te elitéled ezt a témát, ezt tudjuk. De mi akkor is beszélünk róla, ha ez neked nem tetszik. A topic ismertetőjében le van irva, az hogy tabuk nélkül, akármiről. Mégegyszer utoljára elmondom:
Ha a fejed tetejére állsz akkor is ez lesz az egyik téma... Nem áruljuk, csak beszélünk róla... Ennyi erővel ha a gyilkosságról beszélnénk akkor azok lennénk??? Nem buzditunk senkit semmire, csak megosztanánk egymással a tapasztalatainkat... Neked van ilyen irányú tapasztalatod? (edzőterem, edzésterv, táplálékkiegészitő, kox) ? Szivesen vesszük, hátha tanulunk valamit. Ha nincs akkor figyelj és olvass, ha van kérdésed akkor ezirányba tedd fel !
Kérlek eszerint használd a topicot!!!

,,Konditerem környékén pedig jártam, egy évig volt egy testépítő szobatársam:-D. Teljesen rosszul lett, amikor lett egy gyönyörű szép barátnőm, a 60 kilómmal.... ,,

nekem is volt barátnőm amikor alig voltam 60kiló, de egész máshogy néznek rám a hölgyek amióta igy nézek ki...Már nős vagyok, van egy szép feleségem, akinek szinte tökéletes alakja van, és egy kislányom aki 2,5éves... Nem csajozásra használom az alakomat, mert 60kilósan nősültem... Nem vagyok nagydarab, Arányosan izmos vagyok, ehez nem kell cucc. De azért szeretek mindennel tisztába lenni... A számitógéphez sem értettem, ezért iratkoztam be informatikusnak a fősulira... Most programozó vagyok... Hmmm egy testépitő programozó Jó mi?

Last edited by G.O.D.; 03-06-2006 at 14:56..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #192  
Old 03-06-2006, 14:52
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem a topic legizgalmasabb része ez, amiről mi ejtettünk szót, nem az, kinek mekkora a karja. Ha jól emlékszem, nem tetszett, hogy kihalt a fórumod, nézd, most pörög, és talán azért, mert olyan, embereket megosztó téma került szóba, ami épp ezért másokat is érdekel.
Egyébként most már nem kell udvariaskodnod velem, teljesen elszoktam tőle, szinte rosszul is esik.:-D Én csak akkor szólok ide, ha a dolog érdekel, és mivel Arwen szóba hozta újfent, hát szóltam is. nyilván, ha tricepsz-gyakorlatokról lesz szó, nem fogok szólni. :-)

Last edited by Davalon; 03-06-2006 at 14:55..
Reply With Quote
  #193  
Old 03-06-2006, 15:07
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sorry, hogy néha tapló vagyok, de mivel a testépités az életem, nagyon harapok minden olyan dologra ami sérti az elveimet... (mégha rosszak is más szerint)
Ha kultúráltan tudunk beszélni, akkor az jobb fényt vet a topicra igy én is kultúráltan tudok hozzá(d)szólni...
Gerinek adtam egy rossz tanácsot, Zima kijavitott, nem is volt semmi galiba... Ő régebb óta sportol, többet tud mint én... De lehet, hogy másban én tudok többet

Last edited by G.O.D.; 03-06-2006 at 15:10..
Reply With Quote
  #194  
Old 03-06-2006, 16:34
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

az utolso 2 hozzászolás volt ami teccett, a többi lerágott csont....
hogy ki profi, és ki tartja annak magát, az csak 1 dolog, (vagy 2)
én nyertem 2 helyet 83 kilosan 1 kerületi szabadtéri rendezvényen, de ettől még nem tartom magam profinak. az hogyha profin probálok edzeni az más dolog, nem összekeverendő a 2 dolog. de ezek szerint az összes megasztáros, meg bigbráneres, valovilágos ember profi, mert tele volt velük a tv? birkoztam a dozsába pár évet versenyszerűen, kyo-kosinkhai- oztam is NEM indultam olimpián, és nem voltam profi. de mégis jol érzem magam olimpiai aranyérem nélkülis. a fiam viszont nyert 1 aranyat birkozásba, nem koxol, akkor ő halad a profik utján, ?és ha teszem azt néhány év mulva felkészülés közben rátol 1 kis rásegitést, akko má nem is lesz profi?
na ezé mondom haggyuk az egészet, semmi értelme.
Reply With Quote
  #195  
Old 03-06-2006, 22:51
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az utolsó 2 nekem is tetszett már

Doppingról meg annyit, hogy vannak olyan szerek, amik az egyszeri sportolók szemében kemény szereknek számítanak, nincsenek rajta a doppinglistán, és ha az élsportoló életben akar maradni az erős nemzetközi mezőnyben, akkor gyakorlatilag rá van kényszerítve hogy szedje ezeket, mert mindenki él velük.
A főként erőnlétet igénylő sportokban a legelterjedtebbek természetesen ezek a szerek, így pl a focistákra kevésbé jellemző tudtommal -javítsatok ki ha nincs igazam
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #196  
Old 03-07-2006, 06:01
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tudom, láttatok-e már ilyen dopping listát...
Nagyon durva dolgok vannak rajta. Nem szedhet a sportoló akármilyen, fejfájáscsillapitót, stb...
De amin a legjobban kiakadtam az az, hogy a NEGRO SZTEROIDOT TARTALMAZ ezért élsportoló nem hamizhatja, mert kimutatja a teszt...
Reply With Quote
  #197  
Old 03-07-2006, 08:09
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kirájjjj....még jo hogy engem ezek a dolgok nem zavarnak...
Reply With Quote
  #198  
Old 03-07-2006, 14:40
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up osztályzás

Apa, Zima, Half, Geri, és még sokan mások !!!
NAGYON KÖSZI AZ OSZTÁLYZÁST Van 3 csillagom, az má ezredes
Reply With Quote
  #199  
Old 03-07-2006, 15:47
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Szavazás

Mindenki szavazzon akinek van kedve, lehet témát is javasolni
Én sikeresen elrontottam a szavazást... 5000-10000- ig kellett volna bejelölni
Reply With Quote
  #200  
Old 03-07-2006, 16:14
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

A sör az táplálékkiegészítő?
Mert akkor szavazok
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu