Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1121  
Old 05-09-2007, 11:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vulpi View Post
Na a kedvedért végigolvastam :P Igaz csak a tegnap délutántól ezidáig elhangzottakat :-)
Quote:
Originally Posted by vulpi View Post
De azért köszi a kioktatást :-)
Tegnap délután óta menne a téma? Nem. Akkor mielőtt hozzászólsz, célszerű lenne az elejétől fogva elolvasni, tudod azért írtak egyesek, többek között én is, annyit, és már akkor is.

Tudom, megint micsoda bunkó volt mindeki, aki nem tegnap délután óta írt, és már arra se méltóak a szemedben, hogy elolvasd a beírásaikat.

Gratsz azért, ez az igazán "értelmes" hozzáállás. Nagyon "hasznosak" is így a hozzászólásaid.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 05-09-2007 at 11:34..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1122  
Old 05-09-2007, 11:37
vulpi vulpi is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tegnap délután óta menne a téma? Nem. Akkor mielőtt hozzászólsz, célszerű lenne az elejétől fogva elolvasni, tudod azért írtak egyesek, többek között én is, annyit, és már akkor is.

Tudom, megint micsoda bunkó volt mindeki, aki nem tegnap délután óta írt, és már arra se méltóak a szemedben, hogy elolvasd a beírásaikat.

Gratsz azért, ez az igazán "éeretles" hozzáállás. Nagyon "hasznosak" is így a hozzászólásaid.
És ismétcsak a kritizálás :-)
De vajon ha a tegnap délutáni időpontig ismertem a beírásokat, akkor miért olvassam újra?? Könnyen lehet átsiklottam valamin...Na mind1....
Viszont továbbra sem értem mi a problémád.... Lehet nem a kritizálásra kellene fektetni a hangsúlyt, hanem ha már bizonyos "jogaid" vannak, értelmesen megosztani a másikkal a problémáidat :-)
Reply With Quote
  #1123  
Old 05-09-2007, 11:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vulpi View Post
És ismétcsak a kritizálás :-)
De vajon ha a tegnap délutáni időpontig ismertem a beírásokat, akkor miért olvassam újra?? Könnyen lehet átsiklottam valamin...Na mind1....
Viszont továbbra sem értem mi a problémád.... Lehet nem a kritizálásra kellene fektetni a hangsúlyt, hanem ha már bizonyos "jogaid" vannak, értelmesen megosztani a másikkal a problémáidat :-)
Remélem nem haragszol meg, ha egy időre a továbbiakban megkímélek mindenkit az igazán sokatmondó hozzászólásaidtól. Amíg nem tudsz írni, addig talán majd veszed a fáradságot, és olvasol is egy picit.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1124  
Old 05-09-2007, 15:23
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ellenben az elöttem szólóval, én napok óta olvasom az eddigi összes beirást, ugyhogy engem nehéz lesz lerázni ezel a kifogással.

Kezdjük az állitólagos erösitéssel, amit az elfek kaptak. Nem tudom, de én attól, hogy az elfem védelme ~erösebb lett, én egyetlen tornyot, barakkot nem bontottam le, hogy másra épitsem át, ugyanis nem érzékelem, hogy erösebb lenne a védelmem. a b szinten különösen nem.
Alattam egy óriás kétszer annyi varival mint nekem, felettem egy félelf, akinek pedig jelentösen több a kocsmája. Igy hát jó lenne még kocsmát és templomot épiteni, csakhogy az orim jelenleg se bunker.
tegnap végignézhettem ahogy egy gnóm varis(van ilyen) lerenget a társamról 60 épületet, én pedig cserébe felmérhettem az épületeit.
Hát szöviben valóságos kincs lett ez az elf.
Reply With Quote
  #1125  
Old 05-09-2007, 15:26
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is online now
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Lacqua a megbeszélések topicban nyitott egy témát,ahol az elf faji sajátosságainak finomítását helyezte előtérbe ... Kítűnő ötlet...ám Ati okkal bezárta .

Idézet Atitól : Jelenleg ez a téma nem aktuális. Ameddig az összes elf téma a személyeskedésekről szól, és arról, hogy csakazértse olvasok vissza tegnapnál régebbre, bármit írtál is, addig értelmetlen ez a felvetés.

Legtöbb orim elf,így nekem sem mindegy,hogy mi lesz a végkifejlet...ezúton szeretnék mindenkit kérni,hogy tényleg olvasson vissza és próbáljunk llenyugodni...eltekinteni a személyeskedésektől...hogy minél előbb elkezdhessük a megbeszéléseket ezügyben !!

Köszönöm megértéseteket !
/Jah és lacquának ment a zöld /
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #1126  
Old 05-09-2007, 15:28
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Mondhatjátok akármennyit, hogy milyen bika katonai védelme van az elfnek, eddig se ettöl volt erös, hanem attól, hogy fent volt a fantomsereg.

Jelen pillanatban azonban következmények nélkül bármelyik óriás csinál 2-3 rengetést az éplistáért, néhány tüzgolyó az egségekért, esetleg pár mérgezés, csak mert toliba fektetett a piacon
Reply With Quote
  #1127  
Old 05-09-2007, 15:47
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem személyeskedésből:
Egy ember miatt, aki nem olvas vissza kár egy egyébként végre valóban értelmes felvetéseket összegűjtő témát lezárni, de, ha nem, hát nem... Akkor itt mondom el róla a véleményemet...
És szerintem innentől tényleg nem anyázással kéne tölteni az időt, hanem valami megoldás keresésével, mert a jelenlegi helyzet nem csak szerintem tarthatatlan.

Quote:
Originally Posted by lacqa
én kilenc "fajta" javaslatot láttam eddig:
  1. álljunk vissza a 20%-ra maluszok nélkül
  2. álljunk át 25%-ra maluszok nélkül
  3. álljunk vissza a 30%-ra maluszok nélkül
  4. jó ahogy most van
  5. csökkentsük a maluszokat
  6. legyen ahogy most van, de adjunk időt
  7. legyen ahogy most van, de lehessen fajt váltani
  8. legyen ahogy most van, de ha megtámadnak, a támadóval szemben éljenek a régi elf gyengébb maluszai
  9. a maluszok mértéke függjön a bebetonozottság mértékétől
Én ebből kapásból többet is támogatnék.
Az 5-ös (((6-os))) és 8-as pontot feltétlenül, az érveim:
Az ötös pontot nagyon magyarázni se kell... a kapott maluszok igen magasak, messze nincsenek arányban azzal a bizonyos védelemmel, amit az elf megkapott. Gyengíteni kellett, de nem ennyire.

(((A hatos pontot abban az esetben kifejezetten elvárhatónak tekintem, ha a maluszok maradnak. Túl hirtelen ez a váltás és az élezett országok most elég durva hátrányt szenvedtek. Bízom benne, hogy egy másik alternatíva valósul meg, mert ez nem az igazi (De legalább lehetne alkalmazkodni.).)))

A nyolcas pont számomra a legszimpatikusabb.
Bár ezt úgy kéne valahogy megoldani, hogy ne csak az ellene irányuló, hanem a szövetségesei ellen irányuló támadások után is "vesszenek" a maluszai.
Vagyis, ha valaki akciózik a szövetség ellen onnan számított 12 v. 24 óráig az elf az eredeti "maluszokkal" végezhessen ártó vari, illetve tolvajakciót ellene.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 05-09-2007 at 15:50..
Reply With Quote
  #1128  
Old 05-09-2007, 15:49
merlin merlin is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 138
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

jelentem végigolvastam 1127 beírást
de már fáraszt a sok beszéd

Lenne egy 1szerű kérdésem:
Van értelme vergődnünk, vagy ez van és kész?

Az ELF Szakszervezet
Reply With Quote
  #1129  
Old 05-09-2007, 15:51
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post

A nyolcas pont számomra a legszimpatikusabb.
Bár ezt úgy kéne valahogy megoldani, hogy ne csak az ellene irányuló, hanem a szövetségesei ellen irányuló támadások után is "vesszenek" a maluszai.
Vagyis, ha valaki akciózik a szövetség ellen onnan számított 12 v. 24 óráig az elf az eredeti "maluszokkal" végezhessen ártó vari, illetve tolvajakciót ellene.
És ha ez bene van, akkor nem csak az ártó ori ellen, hanem szövetségesei ellen is...
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
Reply With Quote
  #1130  
Old 05-09-2007, 15:52
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by solven View Post
És ha ez bene van, akkor nem csak az ártó ori ellen, hanem szövetségesei ellen is...
Jahm, bocs, így értettem, csak kifelejtettem.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 16:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu