Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-27-2010, 10:55
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Probald ki masik telefonnal!
Egy másik telefonnal kipróbálva meg az a gond, hogy a helytartó menüben alul csak az "1/A beállítások" és a "Főmenü" link elérhető, a Változások mentése link helyett egy marha hosszú webcím olvasható:
http://hodito.hu/helytarto.php?us=.... (stb., innen már saját adatok is szerepelnek, nem akarom bemásolni, de még vagy 500karakter szerepel benne, szal nagyon hosszú)

Ui: Viszont az "1/A beállításokba" belemenve ott megtaláltam a "Változások mentését", de hiába kattintottam rá, csak a wapon maradt meg a beírt adat, a weben nem, viszont legalább nem állította el a vari-toli eladási árát.

Mindegy, nem használom a wapon ezt a lehetőséget és nincs gond, a többi jól működik.

Ui.2: Megtaláltam a hosszú webcím végén a "Változások mentése" linket és működik!
De a másik telón miért nem működik???

Last edited by Olasz; 11-27-2010 at 11:06..
Sponsored Links
  #12  
Old 11-27-2010, 11:41
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

valószínűleg valami böngésző gebasz.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
  #13  
Old 12-10-2010, 07:41
voriand voriand is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default teljes webet

Nekem Samsung Galaxy S típusú készülékem van, ami teljes értékű web böngészést tesz lehetővé.
Eddig a rendes Hódító web felületét értem el, most viszont át lett állítva erre a fapados fehér háttéren fekete betűs „WAP” felületre. Én ezt használhatatlannak tartom és a rendes web felületet szeretném elérni telefonomról is. Ez megoldható lenne?

Plusz: jómagam PHP/JAVA fejlesztő vagyok, amennyire látom az egész játék PHP-ban íródott. Esetleg nem kerestek plusz fejlesztőt? Szabadidőmben tudnék segíteni.
  #14  
Old 12-10-2010, 08:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by voriand View Post
Nekem Samsung Galaxy S típusú készülékem van, ami teljes értékű web böngészést tesz lehetővé.
Eddig a rendes Hódító web felületét értem el, most viszont át lett állítva erre a fapados fehér háttéren fekete betűs „WAP” felületre. Én ezt használhatatlannak tartom és a rendes web felületet szeretném elérni telefonomról is. Ez megoldható lenne?
A napokban semmi változtatás nem történt a mi oldalunkon, úgyhogy ha eddig ment, de most a wapfelületet látod, akkor a Te oldladon történt valamilyen módosítás. Azt csináld vissza, és ismét jó lesz.

A Galaxy az Androidos telefon, ugye? Az nem is tud wapot kezelni. Valószínűleg valamilyen kiegészítőt tettél akkor fel, ami ezt próbálja megoldani, és az jelzi felénk, hogy wap felületet használsz.
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 12-10-2010, 11:14
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Szia
Én kipróbáltam most a Desire-el, és működik rendesen a H*, Doplhin Browserrel Sőőt, a gyári böngészővel is.
  #16  
Old 12-10-2010, 12:33
voriand voriand is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Szia
Én kipróbáltam most a Desire-el, és működik rendesen a H*, Doplhin Browserrel Sőőt, a gyári böngészővel is.
Szia!

Semmi nincs átállítva, ahogy beírom, hogy hodito.hu már a wap-ot hozza be alapból. Én sem értem, hogy miért.... Androidos igen.
  #17  
Old 12-10-2010, 12:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Akkor kapsz wapfelületet, ha a böngésződ jelzi, hogy wap-képes. Az Androidos telefonok gyári böngészői egyáltalán nem kezelnek wapot, ezért nem is jelzik ezt. Sima gyári böngészővel minden további nélkül működnie kell.

Elképzelhető, hogy tettél fel valamilyen "wap-pá tevő" alkalmazást, de őszintén szólva ilyenről én még nem is hallottam, úgyhogy ha wapfelületet tudsz elérni Androidról, akkor annak szeretném én is elkérni a receptjét.

És ez most nem ironikus megjegyzés volt, hanem tényleg, mert érdekelne, hogy mivel tudsz Androidon keresztül wapozni.
__________________
Hódító * Queosia
  #18  
Old 12-10-2010, 13:12
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

én egy e51-el jártam a következőképpen:

régen pannon volt, most telenor
alapértelmezettként pannon.wap vagy valami hasonló volt a wap elérése.
ez egyik napról a másikra már nem működött, Próbálgattam, majd a telenor küldött automatikusan egy sms-t amiben tájékoztat hogy küld konfigurációs beállításokat (kb annyit láttam változást hogy a pannon helyett telenor van) telepítsem és működni fog.
megtettem, működik is. DE most már ha rámegyek a wlan-ra, automatikusan a wapot tölti be. Ez elött pedig volt lehetőség hogy wlan kapcsolatokat keresek vagy wapozok, vagy stb választásra

Ezt szerintem mutyizásnak csináltak, hisz ha nem figyelsz rögtön letölt egy kis wap tartalmat. Szal át kellett konfugurálni a teló gombjait, hogy a wlan warázslót kapcsolja nekem, és ne a korábbi menüt...
(Ha visszaállítom, a korábbi választás lehetőség működik, csak hát pannon.wap nál keresne kapcsolatot ami már nem működik)

lehet esetleg hogy valami hasonló áldozata vagy?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 12-10-2010 at 13:15..
  #19  
Old 12-10-2010, 15:07
voriand voriand is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor kapsz wapfelületet, ha a böngésződ jelzi, hogy wap-képes. Az Androidos telefonok gyári böngészői egyáltalán nem kezelnek wapot, ezért nem is jelzik ezt. Sima gyári böngészővel minden további nélkül működnie kell.

Elképzelhető, hogy tettél fel valamilyen "wap-pá tevő" alkalmazást, de őszintén szólva ilyenről én még nem is hallottam, úgyhogy ha wapfelületet tudsz elérni Androidról, akkor annak szeretném én is elkérni a receptjét.

És ez most nem ironikus megjegyzés volt, hanem tényleg, mert érdekelne, hogy mivel tudsz Androidon keresztül wapozni.
Hát megmondom őszintén, hogy akar a fene wap-ozni, 10 éve sztem a kutya sem használja, én meg aztán főleg nem akarom. Szóval biztos, hogy még véletlenül sem tettem fel ilyesfajta programot

Akár le is fotózom neked, hogy hogy néz ki Bal oldalon egy ideig ott van a rendes menü, jobb oldalon meg fehér háttér és kéri a usernevemet meg jelszavamat, ez a főoldal (/login1.php). Bementem debug-ba, hogy megnézzem milyen User Agent-et küld át. Android volt alapértelmezésben, átállítottam desktop-ra, de semmi változás.
  #20  
Old 12-10-2010, 16:22
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Esetleg valami adatforgalom csökkentő mód? nem tölti le a képeket stb-ket.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
VIP funkciók (hiba) Mihi Segítség 23 09-16-2010 17:01
Varázsláskori hiba? Barbara Segítség 64 12-22-2009 22:47
Hiba Totya&Törpe Segítség 6 12-21-2009 17:22
Idő hiba Szecsa A fórumról... :) 10 12-31-2006 17:34
5/T piac hiba TDK Nem hiba 1 08-12-2006 14:43


All times are GMT +1. The time now is 17:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu