Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-19-2006, 19:36
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

http://videa.hu/main.php?page=play&v=ts0m261oNgC10G59

Ez jobb mint a többi videó
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 05-05-2008, 20:33
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Noh elég messze kellett jönnöm hogy megtaláljam a neten Ezüst Nyilat de fent van az egész film youtobon és a Weed is igaz az csak Angol feliratozva

http://www.youtube.com/watch?v=ZbWkTRzFq2A

ha valakit érdekel itt az első rész linkje a többit megtaláljátok már
jó szórakozást
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #53  
Old 03-11-2009, 13:59
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default ÍÍÍÍj! Ezüstnyíl és a Béni kutya! :D

Nem hittem volna, hogy rátalálok erre a rajzfilmre itt a hódos fórumokban!

Gyermekkorom egyik kedvenc rajzfilmje volt!

Kb. fél éve nézegettem a youtube-on az ezüstnyilas videókat és a kommentek között volt, hogy a magyar verziót rendesen megvágdosták! Nekem az volt a fúrcsa, hogy a tigristesók közül vörös tigrist a medvék elleni harcban alig lehett látni. Aztán mikor megnéztem u.azt a részt angolul, akkor láttam, hogy egy elég véres jelenetbenb volt benne... gondolom az iylen jeleneteket vágták ki. Amúgy ez jellemző a magyarított animékre.
Reply With Quote
  #54  
Old 03-11-2009, 16:42
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Nem hittem volna, hogy rátalálok erre a rajzfilmre itt a hódos fórumokban!

Gyermekkorom egyik kedvenc rajzfilmje volt!

Kb. fél éve nézegettem a youtube-on az ezüstnyilas videókat és a kommentek között volt, hogy a magyar verziót rendesen megvágdosták! Nekem az volt a fúrcsa, hogy a tigristesók közül vörös tigrist a medvék elleni harcban alig lehett látni. Aztán mikor megnéztem u.azt a részt angolul, akkor láttam, hogy egy elég véres jelenetbenb volt benne... gondolom az iylen jeleneteket vágták ki. Amúgy ez jellemző a magyarított animékre.
Burkus kutya halála sincs benne a magyar verzióba sajnos Pletyka és Sátáné se valamint nem lehet érteni a magyar verzióba hogy ki is az a Bundás Meg elég sok mindenre nem derül fény Weedel hogy állsz ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #55  
Old 03-11-2009, 16:52
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
gondolom az iylen jeleneteket vágták ki. Amúgy ez jellemző a magyarított animékre.
Off
egyszer megnéztem egy Inujasha részt a tv-ben, éppen előtte láttam gépen. Nem volt jobb dolgom, és megnéztem. MINDEN rész, ami vitte a harcot, tehát amivel lehetett követni a fordulatokat benne, ki volt vágva. Majdnem annyi volt a harc, hogy Inuyasha elővette a kardját, majd elrakta. :S Na ezért nem nézek én TV-ben animét! Inkább töltöm a fansub oldalakról.
Bocsi az off-ért
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #56  
Old 03-11-2009, 20:20
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

megvan az ezüstnyíl nekem. mind a négy rész dvdén
Reply With Quote
  #57  
Old 03-11-2009, 20:24
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nahát megint felültem a cimnek.Mondtad hogy árok,de fal volt.
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics
Reply With Quote
  #58  
Old 03-12-2009, 09:05
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Burkus kutya halála sincs benne a magyar verzióba sajnos Pletyka és Sátáné se valamint nem lehet érteni a magyar verzióba hogy ki is az a Bundás Meg elég sok mindenre nem derül fény Weedel hogy állsz ?

Bundás az aktuális bajnok harci kutya,a harci kutyák vezére ,amikor átússzák a tengert Ezüstnyílék. Ő meséli el Ezüstnyílnak, hogy Burkus kutya még nálánál is erőseb és legendás harcos. Nincs erősebb Burkusnál.
Korábbról derül ki, hogy végül is a nagyapja Ezüstnyílnak és apja Rikinek. (Azt hiszem akkor, amikor egy visszaemlékezésben Fábián vadász elmegy medvét lőni Burkussal és Rikivel, és bajba kerülnek. Ekkor Riki még olyan pici, mint Ezüstnyíl az első rész legelején. Azt hiszem ott szólítja Burkusnak a kutyáját.)
Azt hiányoltam, h ennek a vérvonalnak a hangsúlyozása nem volt benne a történezben.

Legalább is a magyarbvan nem.
Na, de Bundás volt a téma, hogy vissza kanyarodjak.
Én csak ennyit tudok Bundásról.

Weedet a youtube-on kezdtem el nézni, de nem tetszett. Bár erős kutyuli lehet, ha már ilyen kis tökmagként képes a pörgőforgóra.
Reply With Quote
  #59  
Old 03-12-2009, 14:37
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Hú, sorry!
Ez előző kommentem hülyeség Bundásról.
A Gportálos linket nézegetve jöttem rá, hogy összetévesztettem Bundást Betyárral.

A másik hiba amit írtam, hogy Nem Ő mesélte el ezüstnyílnak, hogy ki az a Burkus, hanem az a skót juhász... ö....Morzsi..

Viszont azt fenntartom, hogy Burkus Ezüst Nyíl nagyfaterja.
Bár nem vagyok benne teljesen biztos, de én gyermekkoromban nagyon nagy fanja voltam ennek a mesének és ez megmaradt. Szal nagy valószínűséggel így is van.
Reply With Quote
  #60  
Old 03-12-2009, 15:03
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
megvan az ezüstnyíl nekem. mind a négy rész dvdén
és hogy tudnálak rávenni hogy készíts nekem belőle is 1-1 db példányt és bíznyicelhessünk ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu