Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 01-10-2007, 12:19
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
de biztos meg van az oka amiért ezt kitalálták...
nyilvan, akarmikor visszaveheti a regi tulaj illetve visszajohet
Sponsored Links
  #102  
Old 01-10-2007, 13:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
nekem is lenne egy gyakorlati kérdésem.
tegyük fel h vki abbahagyja a játékot és azt mondja nekem, hogy nyugodtan vihetem az országát, nem fog belépkedni, e-mailt, passt mindent megadja.
amennyiben a tulaj ezt mondjuk bejelenti a suppra h kinek adta hivatalosan az országát, a megkapó pedig összeköti a sajátjaival ezzel jelezve h ő át is vette, akkor átkerülhet bárki is több ori/ország felajánlásáért?
Idézet az összekapcsoló oldalról:

"Ország másnak átadása tilos. Ez alól egyetlen kivétel van: az anarchista csoport."
__________________
Hódító * Queosia
  #103  
Old 01-10-2007, 13:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
én is ilyenre gondoltam, csak nem értem miért jobb ha szabin csücsül a kövi azonosításig, majd törlődik, mintsem h megkapja vki
Ha valaki játszani szeretne, akkor regisztráljon magának országot, és kezdjen el nulláról játszani. Kicsit unfair lenne, ha egyből 50000 hektáron kezd azokkal szemben, akik maguktól jutottak fel oda.
__________________
Hódító * Queosia
  #104  
Old 01-10-2007, 13:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sajnos View Post
Mondjuk a másik tekiíró orim meg az itt a fórumon elhangzott "negatív hozzáállásom Atihoz" jeligével került anarc-ba, majd nemsokra rá törlésre...
Szóval ilyen az élet...

Ez így van, ha úgy érzed, hogy nem Neked való ez a játék, akkor nem játszol vele többet. Úgy látom kezded megint úgy érezni.
__________________
Hódító * Queosia
  #105  
Old 01-10-2007, 15:28
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Lehet nem ide tartozik, de mégis.
Van egy vonalam normálba: B-L-W és most az egyik ismerősöm megunta a lassut, mert hónapok alatt szenvedte magát fel a J-be, amíg én a B-be jutottam. Mondta kezdjel vele amit akarok, mert Őt már nem érdekli és nyit egyett a normálba. Kérdésem, ezt az országot, hogy tudnám az én vonalamba tenni? Főleg Ati vélemé nye érdekelme. Előre is köszönöm.
  #106  
Old 01-10-2007, 15:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Lehet nem ide tartozik, de mégis.
Van egy vonalam normálba: B-L-W és most az egyik ismerősöm megunta a lassut, mert hónapok alatt szenvedte magát fel a J-be, amíg én a B-be jutottam. Mondta kezdjel vele amit akarok, mert Őt már nem érdekli és nyit egyett a normálba. Kérdésem, ezt az országot, hogy tudnám az én vonalamba tenni? Főleg Ati vélemé nye érdekelme. Előre is köszönöm.
Mivel országot másnak átadni tilos, ezért ha bekapcsolod, akkor azzal nemcsak az új országot, de a mostani B-L-W országaidat is kockáztatod, ezek mind repülhetnek emiatt anarchba.

A legszabályosabb, ha átrakod anarchba (zéró-starttal), ott hozzákötöd a saját meglevő vonaladhoz, majd amikor már nem vagy W-ben, akkor egy újabb zéró-start vissza a normálba. Ez így sajna 500 vip-körbe kerül, a sűrű zéró miatt.

Emiatt talán jobb, ha saját maga viszi ezt az orit így át normálba, akkor nem kell új ország, és csak egy zéróstart van, úgyhogy levonás sincs.
__________________
Hódító * Queosia
  #107  
Old 01-10-2007, 17:17
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mivel országot másnak átadni tilos, ezért ha bekapcsolod, akkor azzal nemcsak az új országot, de a mostani B-L-W országaidat is kockáztatod, ezek mind repülhetnek emiatt anarchba.

A legszabályosabb, ha átrakod anarchba (zéró-starttal), ott hozzákötöd a saját meglevő vonaladhoz, majd amikor már nem vagy W-ben, akkor egy újabb zéró-start vissza a normálba. Ez így sajna 500 vip-körbe kerül, a sűrű zéró miatt.

Emiatt talán jobb, ha saját maga viszi ezt az orit így át normálba, akkor nem kell új ország, és csak egy zéróstart van, úgyhogy levonás sincs.
Köszi. Akkor a hiénáké lesz.
  #108  
Old 01-10-2007, 19:10
misimókus misimókus is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

összekapcsolásnál járunk éppen...

4 orim volt így összekapcsolva:

1. L-normal
2. V-normal
3. Y anarchista
4. Y anarchista

Én úgy tudom, hogy csak akkor lehet az szétkapcsolni az orikat, hogyha az első helyen normal csoportbeli ori áll.

Most az a helyzet adódott, hogy az első helyen álló ori anarchba került, és így már nem szeretném ezt a sorrendet.
Hogyan tudnám az orikat szétkapcsolni?
  #109  
Old 01-10-2007, 19:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by misimókus View Post
összekapcsolásnál járunk éppen...

4 orim volt így összekapcsolva:

1. L-normal
2. V-normal
3. Y anarchista
4. Y anarchista

Én úgy tudom, hogy csak akkor lehet az szétkapcsolni az orikat, hogyha az első helyen normal csoportbeli ori áll.

Most az a helyzet adódott, hogy az első helyen álló ori anarchba került, és így már nem szeretném ezt a sorrendet.
Hogyan tudnám az orikat szétkapcsolni?

Az első orit nem tudod lekapcsolni, de a 3. és 4. orit le tudod, mert azok anarchosok. Ha azokok nincs már VIP kör, akkor megjelenik egy gomb az országösszekapcsoló oldalon, azzal tudod lekapcsolni őket.
__________________
Hódító * Queosia
  #110  
Old 01-10-2007, 20:28
misimókus misimókus is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az első orit nem tudod lekapcsolni, de a 3. és 4. orit le tudod, mert azok anarchosok. Ha azokok nincs már VIP kör, akkor megjelenik egy gomb az országösszekapcsoló oldalon, azzal tudod lekapcsolni őket.
Vátozott a felállás az ori áthelyezése miatt.

1. anarchos lett
2. normal
3. anarch
4. anarch

Na, ilyenkor mi a helyzet?

törölni nem szeretnék egy orimat sem. viszont szeretném, ha az első helyen a normál játékban szereplő orim legyen, mert ha szintet lépek, és regisztrálok egy új orit az alsó szintre a normál játékba, akkor össze tudjam kapcsolni újra őket.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
több ország de szabin van egy pár Kashuka Segítség 16 03-30-2008 21:16
Több ország egy böngészőben Viz Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 02-16-2007 12:48
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 00:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 00:18


All times are GMT +1. The time now is 08:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu