Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 04-01-2006, 16:30
Agit@tor
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question Agit@tor

Quote:
Originally Posted by Gabesz
Szerintem olyanokat például beírhatnátok,hogy hogyan lehet emgtalálni,ha valaki ártózik,lop,vagy ilyesmi,mert sokan szokták ezt kérdezni))
főleg tőlem mikor rájövök,hogy kik is ártózták a szövetségeseimet
Üdv halandók!!!
Full kezdő vagyok, és fogalmam sincs hogy lehet rájönni, hogy melyik ori küldött rám ártó varázslatokat, vagy fosztott ki seregével esetleg pusztított nálam!
Azt tudom, ha lopnak akkor a térkapu felderítése varázslattal rá tudok jönni ki az a galád! Mellesleg MF Félelf vagyok!!! Előre is leköteleztek, ha tudtok segíteni!!
Sponsored Links
  #112  
Old 04-01-2006, 17:07
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Agit@tor:
"fosztott ki seregével esetleg pusztított nálam" Ilyenkor minden esetben kiirja az illeto orszag nevet es sorszamat! a pontlistaban pedig meg tudod keresni hogy milyen messze van toled...
Ha informaciot szertnel megtudni rola, akkor azt ket fele kepp teheted meg. Varzslokat kepzel , es a kristalygomb nevu varzslattal megprobalhatod legombozni. Ha sikerul akkor "latod" egy napig (???) asszem a fomenujet.(ha valtozik rajta valami akkor azt nem , csak amikor a varzslatot csinalod az aktualist.)
Tolvajokat kepzel es terkapun te mesz be hozza( megintcsak tobb tolvaj szukseges) es csinalsz Epuletlistat, szovetsegeseit felderitheted ha vannak neki, es a kintlevo seregeit is megnezheted.
A legjobb persze a kettot osszekombinalni. Kristalygomb, ep lista, ha szovis akkor szovifelderites, es kintlevo katonak...
Persze ha latod hogy van 10 barakja , es hulla , 400 elittel akkor folosleges a kintlevo sereg , tehat mindig gondold at hogy milye lehet...
az artokat mar nehezebb felderiteni bar van ra par trukk...
Az egyik hogy lemented a pontlistad, a legjobb ha orankent tudod ezt csinalni, es amikor kapod az artot akkor megnzed hogy kinek valtozott a hirneve. Amikor jon az arto azt kiirja hogy hany korrol jott, tehat tudod hogy hol kell nezelodni. A sugo menupontnal a hirnevek almenupont alatt reszletesen megtalalod hogy egy varzslat, toliakcio mennyi hirnevpont valtozosat eredmenyez, ill. egy katonai akcio.
Amit tudsz tenni ezek ellen: csinalj sok varit, sok tolit, soksereget...
  #113  
Old 04-01-2006, 17:53
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Agit@tor:
Amit tudsz tenni ezek ellen: csinalj sok varit, sok tolit, soksereget...
Vagy sereget, sereget, sereget...
Amúgy a "sok" jelző közelítőleg (azokban a csoportokban ahol én játszom az én szememben):

toliból, variból: 30% kocsma
seregből 50% barakk

Tehát nem tudsz mindenből "sokat" csinálni, de tudhatod hogy mire számíthatsz kb
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #114  
Old 08-14-2006, 10:49
Danna
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szia aki válaszol

Ha varázslóval tolvajt mérgezek rá tud-e jönni a másik ország, hogy ki volt?
  #115  
Old 08-14-2006, 10:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Honnan kerülnek elő ezek a vegyes, teljesen kusza témák? Mégegy topic, amit zárok, mert nincs konkrét témája.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu